Skocz do zawartości

Pojedynek 3D: [Grek] Mafida vs Vega [Rzymianin]


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej:)

Tweester-Paluchy tak jak Sliterin napisał,powyginane od butów.Model takie miał a nawet bardziej pogiete.Zostawiłem lekko rozstawione do dalszych celów....Napewno duży paluch by trzeba jeszcze trochę poprawić.

Vega-pewnie dlatego że coś tam clayem robiłem;)

plasti-to się chyba nazywa wysokie podbicie,niektórzy mają tak sklepione stopy.Rozmiar pasuje,zmierzyłem i mieści się w normie.Może powieksze troche jak Ci przeszkadzają:)

lucek-napewno będziesz chciał highres ujęcia stóp.Pamiętam że coś tam było kiedyś z Tobą,fetyszami i stopami;)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte: ehh .. w sieci jest jest multum jpg-ow kobitek, sciagaj i se ogladaj w nocy, a nie zawracasz tutaj glowe.. i napisz cos bardziej konstruktywnego niz "pogniecione kluchy", mi tam modelik mafidy sie podoba, jak sam zauwazyl przedramie trzeba poprawic(mi sie wydaje ze miesien ramienno promieniowy troche sie rozjechal).. ale ogolnie to poziom very high..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte: ehh .. w sieci jest jest multum jpg-ow kobitek, sciagaj i se ogladaj w nocy, a nie zawracasz tutaj glowe.. i napisz cos bardziej konstruktywnego niz "pogniecione kluchy", mi tam modelik mafidy sie podoba, jak sam zauwazyl przedramie trzeba poprawic(mi sie wydaje ze miesien ramienno promieniowy troche sie rozjechal).. ale ogolnie to poziom very high..

 

Wyluzuj...Morte zwykle nie ma problemu z konstruktywną treścią...życie jest za krótkie by się tak spinać.

 

Mafida, modelik fajny ale biorąc pod uwagę twoje pracki...nie jestem zaskoczony :D Vega też fajnie. Naprawdę niezły poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tr3buh - mialem nadzieje na jakas kontre mafidy, a tu pupa. Mialem nadzieje ze mafida odczyta ironie:P Kluchy sa na torsie (boki powyzej biodra i brzuch, plecki) i to fakt z ktorego stary mafida napewno zdaje sobie sprawe, bo to fachura jest. Jakbym tego nie wiedzial to bym nie walnal takiego tekstu;)

 

Ale zeby nie bylo czas na 'konstruktywna' krytyke:

tak jak powiedzialem, nie podoba mi sie praktycznie caly tors z pominieciem klatki piersiowej, wyglada tak jakbys troche nie mogl sie zdecydowac czy walnac go raczej mocno umiesnionego czy bardziej realistycznie z odrobina tluszczyku i wyszlo troche nie wiadomo co w pol drogi. Wogole to miast szesciopaka, chcialem zauwazyc wyszed 10-cio pak. Tam no maksymalnie 8 tych 'przegrudek' powinno byc. Bardzo dziwnie wyglada rowniesz triceps i naramienny zbyt wyraznie odcina sie od piersiowego wiekszego. tak wyrazna linia wystepuje tylko u kompletnych pakerow, co raczy zauwazyc gomez w moich modelach. przedramie od strony lokcia tez wyglada troche dziwnie, generalnie rzecz borac u normalnego faceta tam da sie zauwazyc jedna linie rysowana przez kosc lokciowa. Bardzo podobaja mi sie stopy i dlonie, widac ze sporo uwagi do nich przykules. Twarz bez rewelacji, ale zla nie jest. ot taki pan, chyba o to chodzilo.

 

Tyle odemnie wracam do moich jpg-owych dziewczyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Dzięki za komenty:)

Będę jeszcze poprawiał od pasa do szyi i ręce od nadgarstków w górę.Jak napisałem narazie poprawiłem dłonie i stopy.

Morte masz rację z tym niezdecydowaniem.Najpierw robiłem standardowego pakera z odrobiną tłuszczyku,potem stwierdziłem że jednak pójdę w Brada Pitta.Na Brada był za bardzo nabity,zacząłem odchudzać i tak zawisł pomiędzy:)

Kluchy są bo to tylko standardem pomazane,trzeba by go wyślizgać bardziej.

Robiłem dzisiaj głowę a'la Bradu Pittu ale narazie wyszedł mi jego starszy brat i to ciężko opuchnięty po przepiciu:D.Chyba będe się musiał cofnąć z główką i zacząć od nowa...

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a dopiero co Brad się odmłodził... :P Imo poliki za mocno cofnięte i oczy zbyt workowate (sam wiesz, jak powtarzanie tych samych linii działa na odbiór bryły) ale tak poza tym... awesome – keep up the good work :) (a i włosy jak fajnie potraktowane :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności