Skocz do zawartości

Mortal Kombat Rebirth


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Niektorzy nie sa pewni czy to prawdziwa zajawka czy nie - ale nikt z watpiacych nie powiedzial jakim cudem nakloniono by tych aktorow do zagrania w jakims fake'u. Tak czy inaczej - zajaweczka warta obejrzenia - tak powinien wygladac MK filmowy a nie to co wczesniej zrobili.

 

-->Mortal Kombat Rebirth

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No MK wpisuje się w obecną tendencję do urealniania fantastyki :)

 

Oj ... Karate Kid to jak dla mnie największa żenada - Kopnięcie żórawia, Woskowanie auta, Technika bębenka - i teraz to ... zakładanie kurtki.

 

Wolałem Amerykanina w Shaolin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuję wam zabawę :D

Actress Jeri Ryan, the actress portraying Sonya Blade in the video, has confirmed via Twitter that this is a short film created by a director to sell Warner Bros. on his Mortal Kombat pitch. "It's not a game trailer. Actually was made for the director to sell WB on his vision for a reimagined MK film," Ryan says on her Twitter page, adding " I did it as a favor to a friend. No idea yet what WB's reaction to it was." Thanks to Zimnick for pointing us towards Jeri's updates!

http://kotaku.com/5558339/if-this-is-the-next-mortal-kombat-movie-sign-us-up

 

Co do karate kid, to trafnie ktoś na youtube zauważył, że to film dla ludzi nie mających pojęcia o walkach (tzw głupich amerykanów i dzieci :P). Ktoś go uczy kung fu, a nazywa to karate w tytule :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec to tak.. Noooo, to jest najlepszy proof of concept jaki widzialem. Zdziwilo mnie ze tak beztrosko pozbawili Cage'a glowy ale motyw z reptailem super. Nieco mniej podoba mi sie Barraka ale generalnie film moglby miazdzyc. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba kreacja Scorpiona, wreszcie przedstawili go faktycznie jak jakiegos nieumarlego wojownika - zabojce z klasztoru a nie plastikowego shinobi :D.

Mniej jednak podoba mi sie ten subzero, bardziej przypomina postać cyraxa, smoke'a czy jeszcze innego pawiana :D

Reptile zdecydowanie odrazajacy wiec pasuje, chociaz w pierwszej chwili jak go zobaczylem pomyslalem - chupacabra. :p

Postac Jaxa dosc charyzmatyczna na pierwszy rzut oka.

Baracka znowu to porazka jakas. Chirurg plastyk, ktoremu znudzilo sie wstrzykiwanie silikonu do biustow i ust na rzecz zabawy w piekielnego golibrode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności