Skocz do zawartości

różne pojazdy ewakuacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam w ramach usprawiedliwienia ze nie robie bf 109. Ta seria modeli jest przyczyną. Sa to niemieckie pojazdy ewakuacyjne. Dźwigi 3t, 6t, 10t oraz suwnica polowa. Między innymi dzięki takim pojazdom Niemcy byli w stanie odzyskiwać ogromną część zniszczonych czołgów i innych wozów bojowych z pola walki. Oczywiście dopóki panowali nad polem walki ;) czyli mniej więcej do końca 1943 roku, z grubsza. Wrzucam do wipa bo modele choć w większości skończone ale bez textur.

 

0010001u.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

0010000.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

6trend10001.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

d48a0002.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

d50a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

u2an.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

k46b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

k43.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

k40.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Haha. Wszyscy się podlizują a ja znalazłem dziurę w całym, to znaczy jest dziura i dobrze bo pewnie takie plany, ale przez tę dziurę widać brak silnika. Jakiś crude box by wystarczył.

Edytowane przez dac77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zes polecial. Bardzo zacny zestaw modeli.

Powiedz mi ile czasu CI zajmuje zrobienie takiego jednego. hehe baze czesci powinienes miec juz pokazna, wiec kwestia poskladania puzli i dorobienia unikatow: ].

Tak czy inaczej modeliki sa uber: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dźwigu 10t brakuje lin ... ale lipa ... w 6t słabo widać, że lina jest pleciona ... tyle żartem a tak serio to wielki szacun.

Ciekawy jestem czy już zacząłeś modelować świece zapłonowe w silnikach tych modeli.

Będziesz może robił ten 10t rozłożony - w trakcie pracy ? Już patrząc na model człowiek domyśla się co, gdzie i jak wygląda po rozłożeniu, choć ciekawy jestem jak ściągana była ta tylna część, która w trakcie transportu maszyny stoi za szoferką.

Podnosisz poprzeczkę do tego stopnia, że chyba nikt w Polsce nie podskoczy. Szacun, wieeeeeelki szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że fabryka "Woroszyłow" nie wysłała pracowników na urlop wakacyjny.

Znowu torturujesz tych biednych pracowników żeby ręcznie przykręcali każdą śrubkę.

Poziomu nie ma co komentować jak zwykle :D

 

Nie myślałeś o tym żeby zrobić jakiś katalog wszystkich modeli, które zbudowałeś żeby zebrać je do kupy w jednym miejscu? Myślę, że taka łączna ich ilość w jednym miejscu z dokładnymi widoczkami na detal zabijałaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

KoMic

Powiedz mi ile czasu CI zajmuje zrobienie takiego jednego.

 

Moze lepiej nie mow, ja wole trwac w nieiwedzy i myslec ze robisz je od roku czasu :) po co sie dolowac :)

 

swietne modele! czepiac sie mozna jak zawsze do czegos...tylko po co?? :)

 

Pozdrawiam

slowiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeMS- Twoje pytanie jest bardzo zasadne, sam modelując długo się nad tym zastanawiałem , odpowiedź jest prosta, balast ( bo o tym rozmawiamy rozumiem) był wciągany na ramię balastowe liną poprzez bloczki. Sam balast miał w odpowiednim miejscu rolki które umożliwiały mu wjazd i zjazd z ramienia. Widok w stanie rozłożonym oczywiście muszę wykonać.

Dziękuje wszystkim za komenty .

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę Twoje modele, oglądam i naprawdę zacny warsztat umiejętności posiadasz.

Chciałbym jednak zadać dwa pytania, jeśli można, pewnie lamerskie ale...

Jak robisz te ciemne obramowania, kontury na poszczególnych elementach i w określonych miejscach?

 

No i jaki komputer jest w stanie płynnie wykonywać operacje na takich złożonych obiektach? Możesz napisać parę zdań?

 

Jeśli takie pytania padły, znaczy że musiałem coś przeoczyć śledząc wątki..

 

Pzdr.

illusion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jak robisz te ciemne obramowania, kontury na poszczególnych elementach i w określonych miejscach?

 

No i jaki komputer jest w stanie płynnie wykonywać operacje na takich złożonych obiektach? Możesz napisać parę zdań?

Obwódki ciemne po konturach elementów to vray toon, tu dodatkowo użyłem vray dirt material stąd ciemne zakamarki.

komputer: procek i7 920 OC 4,5 Ghz ( chłodzony cieczą) 12 GB ram, grafika GF 250 ,win7 64 bit.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer: procek i7 920 OC 4,5 Ghz ( chłodzony cieczą) 12 GB ram, grafika GF 250 ,win7 64 bit.

 

Aha..hmmm...brrr...to dla tego mi mówiłeś że 2.5 mln poly w moim me to nie tragedia jeszcze:),pozdro

Edytowane przez bbandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliment, nie przemawia do mnie cos takiego: ] poszedles na latwizne hehehe.

IMO znacznie musisz zmniejszyc zasieg oddzialywania AO, bo teraz jest zbyt nachalne i nienaturalnie. 2 rzecz to kolor. wydaje sie byc troche za jasny. Ale moge sie mylic.

 

pozdr Masta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności