Skocz do zawartości

Nieanimowana historia "Animowanego przewodnika..."


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

"Któregoś czerwcowego dnia dostałem od Marcina Kobyleckiego pomiętą karteczkę z zarysowaną mapą Polski" Tak zaczyna się krótka opowieść Rafała Wojtunika na temat powstawania filmu "Animowany przewodnik po polskim sukcesie". Zapraszamy do zapoznania się z "Nieanimowanym przewodnikiem po Animowanym przewodniku po polskim sukcesie".

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1336

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miodzio PDF.

Wielkie gratulacje dla Klicka za modele - i dla reszty, szczególnie dla odpowiedzialnych za kolory i shadery.

Jeśli mógłbym uścisnąć dłoń Rafała - od razu odciąłbym swoją, oprawił w ramę i powiesił w kuchni dla przyszłych pokoleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx :) ogólnie starałem się do tego makingofa podejść trochę inaczej, poruszając tematy które na ogół są pomijane, jakieś ciekawostki etc. No i miało być szybko i prosto. Nikomu, ze mną włącznie nie chciało się wkopywać w projekt po raz wtóry żeby zrobić to bardziej klasycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściskałeś, nie odciąłeś, teraz mam wątpliwości czy dać ci kolejną okazję:)

 

Wtedy nie byłeś jeszcze sławny, piękny i bogaty.

 

Bardzo fajnie że to umieściłeś w sieci.

Podpowiedz może kiedy spodziewać się pełnej wersji filmiku..

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszły te plastelinowe owce i krowy. Materiały też mi się podobały. V-Ray? Myślałem, że to było zrobione w MentalRay albo RenderManie. Generalnie wszystko bardzo fajne. Nawet nie wiedziałem że tyle roboty to kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad caloscia zapanowal zdecydowanie rezyser i reke rezysere czyli Bigleba czuc bardzo co jest bardzo pozytywne.Fajnie ze Bigleb starasz sie nadac filmom prowadzonym przez siebie tak indywidualny charakter.

I genialny zabieg z paletami pod kolejne fragmenty zgadza sie ze w polsce to co jest podstawa za granica nie jest zbyt czesto praktykowane a zdecydowanie uplastycznie nawet surowy stylistycznie obraz.

Trzoda i wogole szeroko pojete futrzaki wyszly uroczo:).Postaci moze mniej mi osobiscie wchodza stylistycznie.Maszyny i environmenty super.

Gratulacje kolejnej produkcji.

pzdr.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekG thx, mam nadzieję że film w całości nie zawiedzie.

 

olaf, as, Siostry mają swoich fanów więc chyba dobrze pokazać że się w tym palce maczało. Nie uważam nawet żeby to była zła reklama, mimo że w targecie się również nie mieszczę.

Dla Work Group? nie mam pojęcia, w zeszłym prawie w ogóle nie robiłem komerchy ( nie licząc gospodarki ) więc chyba nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam, bo rozmawialem wtedy z kims przez telefon o podobnym imieniu i nazwisku, a ze wolno mysle to pytam dopiero teraz ;)

ja nie ganie siostry, bo wierze, ze przez sama oryginalnosc moga miec fanow, copywriter tez ma u mnie szacun, ale realizacyjnie to "montaż template nr 4, postpro template nr 6" przypomina bardziej "a pamietacie, ze jutro startujemy z nową reklamówką?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności