Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

@Kalberos - Dzięki! Jadę dalej :)

 

@pumax - Dzięki za odwiedziny :) Szczerze, to o Carvaggiu myślałem, ale czułem się wciąż nienasycony Rembrandtem. Jak najbardziej spróbuję :D

 

I takie przed spaniem.

 

3-14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Twój live stream zachwyca, najpierw opadła mi szczęka, później uśmiechnąłem się dzięki muzyce, na końcu zatoczyłem się jak po gandży w twoich malunkach, wielkie dzięki... Wydaję mi się, że coś z tego wyniosę, nie tylko catharsis.

(Nie tylko, żeby ochy i achy- ale jestem fanatykiem muzyki takiej jak ta, ciężko było mi krytykować ;D)

Edytowane przez Pinokio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pinokio - Jejku, dzięki! Cieszę się, że komuś się spodobało :)

 

Dzięki wszystkim, którzy podłączyli się do livestream'a i toczyli pasjonujące dyskusje :D

 

Efekt (łącznie wyszło jakieś 4 godziny):

 

4-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@Kalberos - Dzięki bardzo! Ostatnio tutki cały czas z tych samych źródeł, więc jak coś dopadnę, dam znać :D

 

@telthona - Dziękuję za odwiedziny :) Racja z ilością tekstur w ostatnich przesadziłem. Będę na nie uważał.

 

@Piret - Ćwiczenie polecam! Miło mi, że się podoba.

 

Randomowy speedpaint o 3 w nocy.

 

2-27.jpg

Edytowane przez WojtekFus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne odczucie przestrzeni :) Człowieka zauważyłam dopiero po chwili. O ile ciemna plama góry po prawej jest ok to po lewej spróbowałabym ją trochę rozbić albo dodać za nią lub przed nią coś pośredniego. Przyjemne kolory. Może jaśniejsze światło promienia. Drobnostki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@Piret - Racja odnośnie tej skały :) Dzięki za odwiedziny! :D

 

Jak chcesz byc hardkorem musisz robic speedy o 4 :P

 

Challenge completed.

 

5:30 - czas spać -_-

 

final-3.jpg

Edytowane przez WojtekFus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki nocny tryb życia jest niezdrowy!! ;)

W paru miejscach (koniec nosa, dołek ust, policzek) wkradły się jakieś nie fajne kolory podchodzące pod złoty-nakrzycz jeśli to celowe ;D

Pod względem bryły jest fajnie ale nie podoba mi się złączenie nosa z dolnymi częściami twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed fajny. Ale nie widze nic hardcorowego w malowaniu w nocy :P chleb powszedni, zwłaszcza noc przed deadlinem :P

 

Rotcore: Portman mnie rozwaliła w THORze. No w bardziej kretyńskiej roli chyba jej nie widziałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,8 gra nawet spoko, chyba coś daje do myślenia, ale nie bardzo rozumiem jak w praktyce? czy podświadomie im pomoże?;p

Prace nawet spoko, nie wiele niestety Ci powiem bo sam narazie czuje się zbłąkany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piret - Dzięki wielkie :)

 

@RaVirr - Niestety bardzo randomowo w zasadzie to wychodzi :) Na fb daję też znać jakoś.

 

@Swiezy - Fajnie, że pograłeś - mi wychodzi średnio 8.2-8.9. I prawda, działa, działa :D

 

Wokalista RHCP - płyta 40cm-60cm. Gwasz. Na prezent.

 

SAM_2128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.8 i 9.4 za 2gim razem. :P

 

Całkiem zacnie się te ostatnie prezentuje, przy czym twarz wydaje się być lepsza od reszty.

To co mi się rzuciło w oczy to głównie nienaturalnie wyglądająca szyja i zlewanie się karku z tłem.

 

Zastanawiam się też, czy nie lepiej by się praca prezentowała, gdyby dół był albo pociągnięty do końca, albo wcześniej skończony.

Teraz mocno zaakcentowane krawędzie dołu dają wrażenie niedomalowania.

Spory plus za namacalne środki artystyczne, ja przez ten tablet już zapomniałem gdzie mam ołówek :/

 

Wracając do poprzedniej pracy to głowa prawego faceta jest zbytnio rozmyta przez co burzy harmonie stylu :P - ale wiesz.. to już takie szukanie na siłę, żeby coś więcej napisać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie przypisuje Ci swoich problemów, ale wydaje mi się że jak ja pędziłeś /pędzisz przed siebie z dużym rozmachem, wykonując przy tym wiele lepszych i gorszych prac(jak na swój poziom ofc). Sam zdecydowałem się na przerwę od portali i poświęcam czas na kolor obecnie i prace potrzebne na studia, coś tam rzuciłem na fb ale dlatego że nie liczę tam na jakieś informacje i rady. Po prostu przesyt informacji jaki zdobyłem musi trochę dojrzeć w umyśle,a więc więcej obserwacji i ukształtowania się posiadanych informacji wydaje mi się że lepiej pomaga niż jak pędzenie na oślep. ;) Zdecydowanie przy tej pannie w kolorze, kolor zarówno tła jak i ciała jest totalnym nie porozumieniem.

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@pumax Dzięki :D To się nazywa marketing na maxie :D

 

@Monttsserat - Danke :)

 

@Swiezy - Nie wydaje mi się, żebym pędził. Mam dużą potrzebę popełniania błędów i wyciągania wniosków. Nie chcę jej hamować:

 

Ostatnio coś takiego znalazłem w sieci:

 

glass_quote.jpg

 

 

I portret z livestream'a - 1,5 h :) http://livestre.am/1ihZV

 

portrait.jpg

Edytowane przez WojtekFus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tym cytatem skojarzyło mi się coś bardzo fajnego co znalazłam ostatnio -> filmik motywacyjny :D [czasem jest jakaś filmowo muzyczna wstawka to warto przewinąć]

 

W portrecie fajna tekstura na ciele i włosach no i to prześwietlenie jakby :) fajny efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotcore - Dzięki! Cieszę się, że przypadło do gustu :)

 

@n-pigeon - Dzięki, miło :) Chciałem zrobić małe zapylenie powietrza, ale chyba mnie poniosło :)

 

MattMar - Miło, że wpadłeś - te muchy - pomysł dokładnie ze źródła jakie podał Coyote :)

 

@Coyote - Na początku pracę zrobiłem w kolorze, jednak było niezadowalająco, dlatego poleciało b&w i kolor od nowa :)

 

I taki concept. Nawigator.

 

final-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@telthona - Chodziło o jakaś pseudo lunetę, ale olałem sprawę :)

 

@Kalberos - Z twarzy akurat nie jestem zadowolony :

 

@Pinokio - Dzięki :)

 

@MattMar - Dziękuję za miłe słowa i pozytywne rokowania :D Staram się robić ile mogę, ile mam czasu w ciągu dnia :) Szkicownik zawsze przy sobie, wiadomo ^^

 

No i wewnętrzna pokora, kazała iść dalej z Hamptonem. Był gesture i wstępna bryła, to teraz już konkretnie poszukiwania anatomiczne. Jeśli chodzi o narzucenie workflowu i rozwiązań (uproszczanie najistotniejszych partii mięśni, ich rozmieszczenie etc. Hampton spisuje się genialnie - coś czego nie mogę znaleźć chociażby u Bridgmana). Z refek z artsyposes.com :)

 

ribcage.jpg

 

sketch2.jpg

 

sketch.jpg

 

I poprawiłem długość nóg:

 

bjacz.jpg?crypted=Y3R4JTNEcG9ydGZvbGlvJTI2ZmlkJTNENDE3NzYyNjAlMjZyaWQlM0QtMSUyNnBpZCUzRDM4NjA1NDc=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności