Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Generalnie fajny klimat i kolorki. Twarz kobiety zacna. Ale anatomia już nie do końca łatwo zauważyć ,że ręce kobiety zdają się zginać w trzech miejscach itp.. O ile kobietka dopieszczona to postaci po lewej odpuszczone.W sumie prawidłowo ale chyba powinieneś też popracować nad ich anatomią .

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystycznie pierwsza wersja o niebo lepsza!

Praca legła juz na etapie kompo, postaci na brzegach mogłeś śmiało wywalić- wypadają z kadru.

I brakuje mi tutaj logiki-np. włosy panny- nie wiem kto ją strzygł, ale to dziwnie wygląda gdy jedna strona ma włosy do ramion, a druga kudły ciągnące sie w nieskończoność. Samurai po prawej pewnie chce rzucić tym mieczem, bo z takiej odległości to ten jego zamach nie ma sensu.

 

Na plus zasluguje twarz panny;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samurai po prawej pewnie chce rzucić tym mieczem, bo z takiej odległości to ten jego zamach nie ma sensu

No ale wiesz nicponim, równie dobrze może to być postawa do ataku :) Tak mi się wydaję, samurajowie mają takie odpały ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze jest naprawdę fajne z poprzedniej wrzuty.Ciekawie sie zapowiada i daje popis dla wyobraźni.Ogólnie to pogratulować tak fajnej teczki ;) Widać wyraźny rozwój .A ten ostani up to węgiel i kreda ? Jest bardzo swobodny i mily dla oka.Jedynie włosy z tyłu głowy odstają jakos od reszty bo wydają się płaskie.Ale to może być subiektywne odczucie ;)

pozdrofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, a tutaj znów niezły ogar. Materiał elegancki, zacny wręcz ;D Lewa część patrząc od stron widza trochę mi się nie podoba, chyba chodzi o jedną z krawędzi, która wg. mnie nienaturalnie odstaje. Chyba, że tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Designer79 - Dzięki :)

 

@ICE, n-pigeon - Trochę odpoetyzować temat musiałem :D Wkurzały mnie już ckliwe jabłuszka itp.

 

@Pinokio - Dzięki za odwiedziny :) Ta końcówka jest tak dziwnie zakrzywiona :)

 

@rice - Trafiłeś :D

 

@kontur - Dzięki :)

 

Wziąłem imadło z poprzedniego postu i przerobiłem.

 

kowado.jpg

 

Imadłowo-steampunkowy-bunkier-świątynia-na-pustyni. Seems ligit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guffqa - Dzięki! Staram się ile mogę :)

 

Ktoś ma pomysł jak zeskanować kartkę a3?

 

Trochę szkiców z ostatniego tyg:

 

1-27.jpg

 

2-28.jpg

 

3-15.jpg

 

4-14.jpg

 

5-8.jpg

 

6-7.jpg

 

7-5.jpg

 

Speedpaint na bazie jednej pracy ze szkicownika:

 

drzewiec.jpg

 

Autoportret z lustra:

 

self.jpg

 

I cuś takiego:

 

theron.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne szkice, anatomia stworów nie jest najlepsza ale przy rysowaniu z pamięci ciężko jest wyczuć.

Ciekawa praca z tym drzewcem ale na dole widzi mi się jakiś las ;)

Ten autoportret jest o wiele lepszy od ostatniego, na szyi jest trochę za dużo blura ( czy jak tam to się nazywa ) ale to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digitale fajne, ale w rysunkach olowkowych mocno miejscami uciekaja proporcje. Zazwyczaj widac to najbardziej dpiero po wrzuceniu dos ieci, znam z doswiadczenia :p

 

A papier o ile sie nie myle wyglada na jakis Fabriano, aye?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstra ćwiczonka rothbart coraz większego rozpędu nabierasz,

kontur bardzo fajna książka, może byście stworzyli małą bibiografię na potędze obrazu, z mini recenzjami (w przyszłości), ewentualnie mozesz w help stuffie tutaj wypisac kilka ciekawych mniej znanych książek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny portret, moim zdaniem dobrze by było jakbyś jeszcze dodał trochę kontrastu tu i ówdzie, żeby nie było tak monotonnie szaro, i żeby jakoś "wydobyć" ten portret.

taki szybki over, żeby pokazać o co mi chodzi:

overaz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności