Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Leica M8


le_chu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miałem kilka renderów które robiłem pod jeden z konkursów Octane i tak sobie leżały bez żadnej post produkcji więc postanowiłem w wolnych chwilach się pobawić trochę i jakoś pokończyć te pracki. Modelowałem i texturowałem jak zawsze w Blenderze, PP w Szopie, technicznie raczej nie ma tu żadnych rewolucyjnych rozwiązań :) Temat pracy też raczej czytelny - konkretny aparat konkretnie pojechany przez życie. Miłego oglądania :)

 

Wersje są dwie - studyjna i pustynna taka zahaczająca o artyzm :P

 

studio01pp.th.jpg

 

studio02pp.th.jpg

 

studio04pp.th.jpg

 

studio03pp.th.jpg

 

desert01pp.th.jpg

 

desert02pp.th.jpg

 

desert04pp.th.jpg

 

desertpp.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najs. Też niedawno pracowałem nad Leicą tyle że własną modyfikacją M9 :) (filmik pokażę później jak znajdę)

P.S. W wizjerze widać że nie przyłożyłeś się do budowy soczewek i wygląda jakby miała cały dalmierz wyjęty :)

hm.. jako ramki dałeś ramy filmu średnioformatowego a Leica jest małoobrazkowa :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki bardzo za pozytywny odzew.

 

pecet, rzulu, slayer2004 - dzięki :)

 

peter_f - z kolorkami tak miało być, ogólnie to chciałem trochę przećwiczyć utrzymanie wszystkich prac w jednej tonacji, bo na ogół mam z tym problem jeśli chodzi o post produkcję.

 

Ex3 - model w chyba 2 miejscach odbiega trochę od oryginału, robiony był do kolekcji gadżetów i chciałem sobie trochę uprościć pracę :) Co do filmu, to myślałem że ta Leica jest średniego formatu ale chyba pomyliłem z Twoją. Jeśli zaś chodzi o ramki to ciężko jest coś fajnego znaleźć w necie, przynajmniej ja miałem problemy, więc bez bicia przyznam się że trochę na czuja tą ramkę wkomponowałem.

 

Faun - pomyślimy ;)

 

Touch - racja, wyszedł miejscami problem z AA, szczerze mówiąc nie wiem czemu bo mapki były dosyć dużej rozdzielczości. Sharpen też lekko przesadzony w kilku miejscach, ale późno dosyć to składałem i jakoś dopiero dzisiaj się ujawniły te błędy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności