Skocz do zawartości

∞ HD models z zakresu furniture


indian

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważ że wszystkie krzesła, meble są robione tak by z podłożem stykały się jak najmniejszą częścią a przy tym zachowywały maksymalną stabilność co jest logiczne bo im mniejszy kontakt tym mniejsze uszkodzenia podłoża podczas przesuwania takiego elementu a z krzesłami to się szaleje i to bardzo po podłodze, przy takim X jak ty masz podczas przesuwania nachylenie go w jakakolwiek stronę owocuje dwiema soczystymi rysami w podłodze, wiem że to 3d i tu nawet auto bez silnika się prezentuje dobrze, ale z takimi modelami to trochę inna sprawa, bo zawsze klient może sobie takie zażyczyć w domu jak mu się spodoba na jakiejś wizualizacji, do modelował byś przynajmniej jakieś stopki plastikowe pod ten stojak, pamiętaj realizm, funkcjonalność i efekt wizualny te 3 rzeczy musisz połączyć w jedno żeby modele dobrze się sprzedawały.

 

Powodzenia w handlu, trzymam kciuki co by paczka schodziła jak ciepłe bułeczki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki stach,

twój post odnosi się bardziej do projektantów tych mebli, ja tylko modeluje, tam gdzie mają być stopki to są, np. na fotce stojaka nie było niczego takiego jak plastikowa stopka, czy cokolwiek innego, zresztą sam trzymałem go w ręce i dokładnie przyjrzałem mu się :)

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz z głowy te modele czy z jakiegoś katalogu? Robienie fałdek imitujących zagięcia materiałów opanowałeś do perfekcji :) Tylko ta sofa ma nie zachęcające oparcie - niskie proste, i twarde na oko. Ale może taka jest w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smoku132 dzięki, modele robione niektóre z głowy a niektóre z katalogów w necie.

Co do sofy to zgadzam się, ma strasznie niezachęcające oparcie, ale dla podwyższenia komfortu siedzenia producent dodał poduchy :)

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Siema ziom.

Bardzo mile studio dla oka. Mebelki tez bardzo stylowe, poduszki jak na moje oko nie dopracowane...pierwsze mi na mysl przyszly kopytka 8).

Skonczyles juz ta paczke? Cisniesz juz nastepna?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dwa krzesła łącznie z tym i koniec, mogę zdradzić że jeszcze eames lounge chair będzie :)

@slowiak dzięki, lampek mam już troszku w paczce ale z chęcią wymodeluję, rep+

krzesełko, jakoś ze 3-4 godziny się zeszło, ta wiklina mnie wykończyła :

circochair.jpg

salut.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jeszcze na górze siedziska eames lounge chair grubych nierówności, tzn to wygląda za cienko i płasko, to że dałeś zmarszczki to nie wszystko,

natomiast na ottomanie jest za grubo, mógłbyś bardziej skurczyć w dół.

Taka wersja by znacznie bardziej efektownie wyglądała, moim zdaniem kupiliby coś takiego

 

mxmE7NdFxktarzk7nX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

@Dunuś jest kilka rożnych wersji obić tego krzesła, pokazujesz pierwsze lepsze z googla zamiast troche pogrzebać. Może modelował go z innej refki np takiej :

Eames-Lounge-Chair-CF021.jpg

albo i innnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie że nie pierwsze lepsze z googla :) a po drugie, w swoim poście zasugerowałem swój gust, bo takie akurat wersje nie pasią jeśli chodzi o efektowność i wykonanie, moim zdaniem sztywno brzmią, oczywiście tłumaczę tu swój gust. Ale niczego nie narzucam, tylko proponuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności