Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 100: MAFIA


Ros1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

GrzegorzPrzybys, Ros1 - świetne speedy, ciężko będzie się zdecydować na którego z Was oddać głos (no chyba, że ktoś wymiecie jeszcze bardziej ;) )

 

Tonic - bardzo fajne prace!

 

Ode mnie taki speed, starałem się zrobić coś bardziej "dynamicznego", a wyszło jak wyszło, w każdym razie dołączam się do jubileuszowej zabawy:)

tsp_mafia_fin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, cóż za błyskotliwy humor rodem z podstawówki, pewnie stoi za nim tęgi intelekt! ;)

 

P.S. Chcesz cukierka chłopczyku?

 

Bardzo przepraszam, że tak się "wbijam", ale to jest bardzo nietaktowne. Jeśli uważasz, że jesteś taki dorosły, to czemu wyskakujesz z pracą, która ani nie jest ciekawa, wręcz tematycznie prowokacyjna (nie żebym trzymał ich stronę), a i od strony warsztatu nie ma się czym pochwalić, a potem jak ktoś to skomentuje adekwatnie do poziomu pracy atakujesz go wściekle? Nie chcę tu robić żadnych dygresji, czy offtop'ów, ale takie zachowanie, to już chyba przesada, nic do ciebie nie mam, tylko chciałbym poradzić, byś na następny raz się zastanowił.

 

A tak gwoli speeda, to może coś wrzucę jak będzie czas - ciekawe pracki tu macie ;).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to pytanie Nicponima nie było zbyt taktowne, ale to zapewne dlatego, że praca nie obraża moich uczuć religijnych. Jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... :)

Jakby z prac Grzegorza Przybysia, Rosa1 i Thaliona wziąć to co najlepsze to byłby niezły killer. A tak mam problem z głosowaniem, bo każda ma w sobie coś, ale każda coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JAKOOOBS

Tablet mam od jakiegoś roku ale nigdy mnie nie ciągneło żeby coś na nim narysować. Jakiś czas temu znalazłem tę stronę i postanowiłem się przemódz.

 

Ps. kto powiedział, że na dzikim zachodzie nie było mafii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem szczerze ze ten obrazek mi sie o wiele bardziej podoba od twojego poprzedniego, nie dlatego ze jest lepszy graficznie bo zarowno ten jak i poprzednik trzymaja bardzo wysoki poziom i widac reke mistrza, chodzi o to ze ten jest bardziej klimatyczny, ciekawszy kompozycyjnie i czuc ducha filmow Scorsese, Leone.. gangsterka w najlepszym wydaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na setke mial byc z wikipedii:

Hekatomba - (z gr. hekaton - sto) to pierwotnie ofiara składana Zeusowi składająca się ze 100 wołów. Później zaczęto tak nazywać wszystkie większe ofiary poświęcone różnym bogom.

Wiec sie troche zdezaktualizowal :P Ale jak sie uda w glosowaniu to mam cos innego w zanadrzu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prosbe wrzucam steb by step mojego speeda

 

Baza to brushe Macka Kuciary, szkielet budynku z brushpacku MV a ogien malowany byl recznie brushem Flames-2 z zestawu Blur's Good Brush. Czasteczkowe rzeczy robione byly juz pedzelkami wlasnej produkcji. Przy malowaniu ognia wazne jest by pobawic sie roznymi trybami mieszania, szczegolnie przy nakladaniu jasnych poswiat.

 

speed_14_sbs.jpg

 

Jakby byly jakies pytania to walcie , w miare mozliwosci bede odpowiadal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tr3buh: noo moj drogi ale google to wypada sprawdzic

http://features.cgsociety.org/stories/2009_07/tower_or_evil/images/Blur%27s%20good%20brush4.0%20pro%20en.rar

http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?t=73169

 

Coyote: Dwa juz byly na forum, szykuje sie z trzecim ale ciagle czasu brak. Niedlugo uruchamiam swoja strone i tam na pewno beda wszystkie w jednym miejscu ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coyote: Dwa juz byly na forum, szykuje sie z trzecim ale ciagle czasu brak. Niedlugo uruchamiam swoja strone i tam na pewno beda wszystkie w jednym miejscu ;]

 

 

Właśnie ciekaw byłem kiedy czołowy polski rysownik będzie miał swoja www końcu :) Czekam na " premierę" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Coyote: Dwa juz byly na forum, szykuje sie z trzecim ale ciagle czasu brak. Niedlugo uruchamiam swoja strone i tam na pewno beda wszystkie w jednym miejscu ;]

 

myślałem że to kwestia copy+paste i ew tłumaczenie ekipy forumowej. No nic będę musiał jeszcze zaczekać, czekam na stronkę.

 

pozdrawiam i dzięki za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności