Skocz do zawartości

Finished 2D: Ilustracje do gry karcianej


Morbid Karbid

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Po roku dostałem w końcu pozwolenie na pokazanie części ilustracji do nowej gry karcianej.

Ta część, którą pokazuję będzie używane w celach marketingowych. Są bardziej dopracowane niż większość, którą namalowałem. Ogółem namalowałem ponad 170 obrazków, z czego zdecydowana większość to jednogodzinne speed paintingi.

Jeszcze obowiązkowa notka od wydawcy:

Coming in 2012

PURGE: Sins of Science

The First Ever Real Time Strategy Trading Card Game

blablabla

pozdrawiam

 

evax_l.jpg

 

red_hand_l.jpg

 

world_spoiler_commander_l.jpg

 

st_peters_hand_l.jpg

 

techno_virus_l.jpg

 

chrono_control_l.jpg

 

cygnus_prime_l.jpg

 

linux_lexmada_l.jpg

 

world_spoiler_l.jpg

 

nightmare_engine_l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No cóż... w pewnym sensie nie ma zaskoczenia, bo jak zwykle prace kopią tyłek :D

 

Bardzo mi się podoba sposób, w jaki traktujesz elementy mechaniczne, budynki, pancerze itd., no i te fajne, atmosferyczne smaczki (dymki/mgiełki). Świetna robota.

 

Nie podaruję natomiast panny na pierwszej ilustracji - prawa noga ma dość nienaturalny skrót, trochę kłuje to w oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor i environmenty to zdecydowanie Twoja najmocniejsza strona, sa po prostu extra. Ponadto detal(np. but panienki na pierwszym) jest miodnie i to bardzo. Przyczepilbym sie jedynie do postaci, czesto to wlasnie one sa jedymi mankamentami Twoich obrazkow. To co najbardziej razi w postaciach to chyba twarze, zwroc uwage np na pracy z "commanderem" ze twarz wyglada troche jak wyciagnieta z bajek tj. duze oczy, stosunkowo niskie czolo i ogolnie mala czaszka wzgledem calej twarzy.

Suma sumarum jest na czym oko zawiesic :))

 

p.s. Fajnie by bylo jakbys wrzucil choc kilka tych godzinnych speedziakow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o ciebie to juz mnie malo rzeczy zaskoczy;] Pewnie ze mozna sie przypieprzac do twarzy, do gestów, anatomii itp, ale wszystkie twoje prace zawsze maja jakis hmm, magiczny klimat. Sa strasznie dojrzałe, malarskie, plastyczne... Swietnie tworzysz tekstury, swietnie oddajesz material. No same komplementy mi się cisną na usta;] Mimo ze nie wszystkie pracki sa idealne, to dla mnie i tak biegniesz na samym poczatku w tym digitalowym maratonie;p

 

PS1. machnij wszystkie pracki jesli mozesz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuu... szalenie mocarne rzeczy! Aż miło popatrzeć. W każdym jest coś szczególnego jak dla mnie. Postaci niekiedy faktycznie odrobinkę nie siedzą o ile miałyby być malowane realistycznie. Ja akurat bardzo lubię różne kosmate deformacje więc mnie to w ogóle nie razi! :) Ekstra pracki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

fajnie, że zrobiły obrazki wrażenie. Szkoda, że nie mogę pokazać na razie wszystkiego. Ponad 170 obrazków w folderze wygląda dość konkretnie, chociaż z jakością bywa różnie. Malowanie pod presją czasu nie działa korzystnie w moim przypadku.

Budżet pozwalał na poświęcenie obrazkowi od 6 do 12 godzin. Nad niektórymi pracowałem trochę więcej, w tej chwili już nie pamiętam.

O realizm czy udaną stylizację twarzy zupełnie nie dbałem z powodów budżetowych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O realizm czy udaną stylizację twarzy zupełnie nie dbałem z powodów budżetowych.

jak się jest na etapie "czego nie na maże to i tak ludziom dupe urwie" to można sobie tak pisać=]

a tak na serio, jeżeli wolno spytać, to co na to klient, zauważał, burzył się, śmiał marudzić? =]

 

cholernie ciekaw jestem reszty obrazków, pewnie dobry album by z tego był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowskie prace. Moim zdaniem udaje Ci się idealnie połączyć komercje z artyzmem. Przy okazji spytam czy mógłbyś zdradzić swoją zasadę którą kierujesz się w procesie twórczym? I co wg Ciebie stanowi dobry obraz? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie ma fronta?

moderatorzy śpią?

 

Pewnie to się wyda dziwne, ale czasem sypiamy.

 

Prace świetne. Szczególnie druga i trzecia praca poruszyły moją wyobraźnię. To siedzące na planecie aż się prosi by zrobić z tego jakiś kawałek animacji. Z rozmachem...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, najbardziej mnie zgniata fakt, że napisałeś o 6 godzinach pracy przy "tych z mniejszym detalem" :) heh, co tu pisać, świetne prace, gratuluję

P.S. Jak odchodzisz od kompa to polecam wkładać pancerne rękawice na ręce co by bezpieczniejsze były :) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajoskie, takie epic, choć anatomia w pierwszym zupełnie mi nie siedzi, ręce tworzą kompozycyjnie dziwne kierunki a ręka która trzymająca gun walący kulami wielkości pomidorów powinna mieć jakąś spine a nie flaczka ;) niemniej kot, szczególnie te mechy (2 i 5 !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. To na tym Morbid zdrayca się skupiał... Pamiętam rozmowę z Nidzicy: "Po zrobieniu 100 speedów zacząłem łapać o co w tym chodzi" :). Tego pana na tle floty to chciałbym dla siebie :).

 

No cóż, Marcinie, all the best na przyszłej drodze życia :). Myślę, że będzie świetlana :).

 

PS. Dwie uwagi od klienta? Uuu, to był dobry klient. Rozpieścił Cię :). Ja bym miał 100 przy każdej, jak wiesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy , przenigdy nie przestanie mnie zaskakiwać Twój poziom Stary. Po raz kolejny przekonuję się, że to co tworzysz to magia! NIESAMOWITE!

2. to mój ulubiony - rewelacyjne te efekty świetlne! 5***** i graty fronta!

P.S. Na pielgrzymie pod kosmodromem jasnogórskim podziękujesz za talent ;) Czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza i ostatnia pracka - pełne dynamizmu bardzo mi się podoba choć rzadko zaglądam do działu 2d to nie wytrzymałem i muszę w tym miejscu pochwalić autora w czym jak można przeczytać po postach nie będę oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności