Skocz do zawartości

Hereafter vfx breakdown


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mnie najbardziej rozwala scena jak laska plynie wtym calym strumeiniu w miescie, ktore jest zmontowane z wielu ujec nakreconych raz w basenie, raz w jakims morzu, nie przejmuja sie brakime greenscreena ani niczym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3min:54s,

 

O co chodzi z tą twarzą, nie rozumiem tego? Podmienili aktorce twarz czy co się tam miało dziać?

 

--------->

Po jakiego grzeba tyle tego? Po co te słupy, drzewa, dodawane....

 

... Przestaje mi się podobać takie kino. Najbardziej to ja jestem przesycony filtrami. Wiem jak obraz powinien wyglądać, a on zawsze wygląda tak jakby ktoś go pokolorował heh.... a głupie kobity lecą na takie g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty mnie wbiły w fotel, bo nie spodziewałem się, że tam tego aż tyle było.... Ale nie rozumiem, czemu twarzy najzwyczajniej w świecie nie zrobili "tradycyjnie" dobra charakteryzacja nie jest zła, a wciskanie efektów wszędzie podnosi koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez sie chwile zastanawialem po co jej ta twarz poprawiali i doszedlem do wniosku ze poprostu na planie gdzies im to umknelo, albo byla za malo podmalowana lub moze sie zmylo poprostu a malo kto zwrocil na to uwage, i na montazu dopiero sie skapneli ze za bardzo to sie w oczy rzuca.

 

my taz czyscilismy paznokcie piosenkarce bo na zblizeniu bylo widac ze grzebala w ogrodku wczesniej (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde czapka z głowy. Kolesie widac, ze podeszli masakrycznie pro do pracy, rezyser mogl czuc swobode pracy, b nie musi planowac ujęcia z taka ekipą pol roku wczesniej bez opcji zmiany, tam raktycznie wszystko było. Patenty niektore fajne, a nonszalanckie podejscie do greenboxa mi sie bardzo podbało. Widac, ze ogarniaja temat bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności