Jump to content
Smoku

Mini bitwa auto 2000-11r.

Recommended Posts

W związku ze zbliżającym się ślubem księcia Williama z prostą dziewką Kate Middleton, no mezalians normalnie, brytyjski akcent ode mnie:

Lotus Exige 265E

Aha, rocznik jego 2010.

Może zrobimy sonde co do czasu trwania bitwy? Ja też jestem za na pewno dłuższym czasem niż ostatnio.

Ok spróbuje zrobić BMW 1 e82 coupe .Jak już mówiłem jestem w trakcie modelowania,mówię to po to aby być w porządku wobec pozostałych uczestników :) No ale jestem kompletnie zielony więc szanse mam znikome .

A z tym czasem to rzeczywiście ,dla mnie czym dłużej tym lepiej :)

Hm osobiście uważam, że technika powinna być dowolna. Tymbardziej, że bitwa nie ma charakteru 'kto zrobi lepiej', tylko powstała po to, by podciągnąć swoje umięjętności. Tutaj nie wygrywa najlepszy model, tylko ten kto najwięcej z bitwy wyniesie.

jaack Witam w zabawie -jeszcze rocznik tylko podaj.

Berger dobrze prawi. Założenie jest takie, żeby podnieść skilla i dobrze się bawić przy tym. Jak dostatecznie dużo osób skończy to oczywiście jakąś sondę się zrobi i publiczność zdecyduje które wykonanie im się najbardziej podoba ale to nie to jest głównym celem bitwy, zwycięzcą będzie każdy kto się czegoś nauczy:)

PISZCIE TEŻ ILE CZASU UWAŻACIE, ŻE POTRZEBA NA TĄ BITWĘ

blomb modelujemy bez silnika z dokładnym wnętrzem, rendery brane pod uwagę

A co do czasu to myślę że trochę więcej niż w przypadku ostatniej bitwy, czyli koło 4ch miesięcy, chociaż i tak myślę że jak ktoś się porządnie przyłoży to z modelem się wyrobi luźno w 2 miesiące, jednak wiadomo że każdy ma obowiązki, pracę, szkołę.

No silnik odpadł, ale wnętrze odwzorowujemy dokładnie tak jak karoserie. Z renderem nie ma jeszcze jasności.

EDIT: Zrobię sondę z wyborem 3,4,5 lub 6 miesięcy ok?

Po 6 miesiach, to raczej nikt nie bedzie pamietal o tym. W branzy szybkosc pracy jest rownie istotna co jakosc, wiec jezeli to ma byc podciaganie skilla to przy okazji mozna pocwiczyc predkosc pracy. Ja jestem za 3 miesiacami

ja tez sprobuje cos zrobic. Zaklepuje focusa rs. (Rocznik podam pozniej pisze z telefonu) bedzie to pierwszy samochod i wiekszy model. Obym wytrwał do konca :)

SereCk Zrobię sondę okaże się który termin jest najlepszy :) Pragnę zwrócić uwagę, że wiele osób będzie to robić mocno po godzinach. Jak by się taki model robiło w godzinach pracy załóżmy po 8-9 h dziennie 5 w tygodniu to można by pewnie zrobić w około miesiąc calutki nawet z tym silnikiem podwoziem i każdym dupersznytem.

Jeśli chodzi o czas, to jestem za okresem 4 miesięcy. Od 1 maja to akurat będzie do końca wakacji. Później część młodsza pójdzie do szkoły, część trochę starsza będzie miała poprawki na studiach to i tak nie będzie za dużo czasu.

Witam, jeszcze nie prezentowałem żadnych swoich prac na forum ale w końcu musi być ten pierwszy raz więc przy tej okazji i ja się dołączam i spróbuję coś wydłubać. Mój wybór padł na Alfa Romeo 8C Competizione (2007) :)

Chyba jednak nici z Focusa ;/ Nie mogę znaleźć blueprintów. Zrobię wiec VW Polo z 2009.

Smoku gratuluję, chyba nie dawno siadł 1000 post ;P

Edited by Slim_

Ostatnio mam napięty terminarz, więc nie wiem czy zrobię, ale jakby co zaklepuję Lamborghini Gallardo LP560-4.

Zgłaszam się do bitwy z Oplem Speedsterem( 2000-2005).

Jeśli chodzi o czas, 4 miesiące będzie ok.

Pzdr.

illusion

Slim_ tak jakoś wyszło, nie ma czego gratulować :P a starałem się nie gadać po próżnicy.

GRiPi podaj jeszcze rocznik.

illusion znowu opel :)

Wszyscy dodani.

• Like 1

Czy mogę zrobić dwa modele? ML 63 AMG 2009 i CLS 63 AMG 2009 :)