Skocz do zawartości

Mini bitwa auto 2000-11r.


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 204
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość IvoX
No wreście IvoX :]

No wreście, wreście... trzeba się kiedyś ujawnić :P ale nadal mnie na liście nie ma... :(( nie wiem dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tygrys2

Może mi ktoś napisać jak wziąć udział w tym konkursie - po raz pierwszy chce brać udział w takim konkursie. Moja propozycja auta -ASCARI KZ-1. Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj tylko przez weekend nie odwiedziłem strony a tu już bitwa i po bitwie:(

szkoda ze tak szybko skończyły się miejsca na liścia:( a po co limit??

Myślałem że wystartuje z Dodgem ZEO.

W wakacje i tak nad nim posiedzę, alternatywne źródła energii to przyszłość.

no cóż "show must go one" są też inne sprawy w życiu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, limit był, ale już go nie ma. Informacja padła w newsie o bitwie, ale tutaj jej nie ma, więc podrzucam:

Limit zniesiony , Smoku ustali datę do której można zgłaszać propozycje.

Limit był ustalony z przyczyn organizacyjno-technicznych ale już sprawa się rozwiązała.

Limit wynikał ze wcześniejszego limitu sondy, który wynosił 60 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w takim razie jeśli limit został zniesiony to z chęcią wpisze się na listę konkurs a moja praca będzie Audi RS3 Sportback 2011

Edytowane przez Lukii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj musi być lista i porządek potrzebny do przygotowania podsumowania. Sądzę , że w tej bitwie spokojnie skończy więcej niż 1 osoba , już mamy jeden prawie gotowy model, a zabawa się dopiero zaczyna , tamta bitwa legła organizacyjnie, z tą jest zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się udało zdjąć to ograniczenie. Jako że jeszcze codziennie kilka osób dołącza to myślę, że lista może być cały czas otwarta. Jak ktoś zapragnie się zgłosić nawet w sierpniu to czemu nie? Nikomu to nie przeszkodzi z tych co już pracują. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się udało zdjąć to ograniczenie. Jako że jeszcze codziennie kilka osób dołącza to myślę, że lista może być cały czas otwarta. Jak ktoś zapragnie się zgłosić nawet w sierpniu to czemu nie? Nikomu to nie przeszkodzi z tych co już pracują. Co o tym myślicie?

Lubię to! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku, chyba znowu zagubiłeś IvoX na liście, mnie zresztą też :)

To żeby lista była cały czas otwarta to dobry pomysł, szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego miałaby być zamykana, przecież nikomu z uczestników nie powinno przeszkadzać, że ktoś zaczął później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w bitwie skyline, na pewno otrzymasz cenne wskazówki;)

 

Do wszystkich zgłaszających wozy.

Bo zgłoszeniu tutaj swojej pozycji, nie musicie czekać aż was dopiszę bo mam mało czasu :) Możecie od razu startować (zakładać wątek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam drobną zmianę: znalazłem lepsze rysunki i będę robił peugeota 407 coupe w wersji 2005 a nie jak wcześniej pisałem 2006 - w sumie różnice są niewielkie ale dla porządku wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość camisalo

Witam

Jeżeli jest jeszcze możliwość dołączenia to chętnie bym się także zgłosił

z autkiem Ford Shelby 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam propozycję by przedłużyć do końca października :) - jeśli inni będą za oczywiście. Do początku października nie znajdę nawet godziny by posiedzieć nad modelem gdyż przygotowuję się do własnego ślubu i wesela co niestety wiąże się z dość napiętym planem całodobowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mnie w tej bitwie, ale może zrobić tak że na określoną datę zrobić jedno główne głosowanie, np. do końca września a potem jeśli ktoś nie zdąży to drugie głosowanie ze wszystkimi.?

Może na drugie ja bym się załapał ze swoją niedokończoną porschówką, która nie została nawet zgłoszona do mini bitwy ;D (chociaż to niemożliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem za sugestia MM3D zeby przedluzyc. Moze byc i pazdziernik :) W sumie jak sie patrzy na ilosc osob ktora zlosila sie do bitwy i na ilosc postow i modeli ukonczonych na czas to troche szokujace. Z drugiej zas strony to byl okres wakacyjny, wiec w sumie ciezko wymagac by ludzie rezygnowali ze slonca na rzecz 3d, choc Ci najwytrwalsi dali rade :)

 

To jak przedluzamy do konca wrzesnia a pozniej sie zobaczy ile jest i zadecydujemy, czy pazdziernik w chodzi w gre?

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wsumie skonczylem model, ale jestem za przedluzeniem do konca wrzesnia. Tylko zeby potem sie nie okazalo ze o nastepne kilka miesiecy przedluzyc. Ostatnio byly 3 miesiace i chyba 1 praca skonczona teraz bedzie 5 miesiecy i moze do 5 skonczonych sie dobije. Mozna przedluzyc o rok pewnie bedzie wiecej prac.... ale czy o to chodzi? Jak ktos nie ma czasu to i tak tego nie skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś coś tak, że zamierza dzisiaj skończyć? Bo jak nie to na 4 skończone auta można zrobić sonde wieczorem. Szkoda, że się tyle osób wysypało. Po cichu miałem nadzieję , że skończy chociaż kilkanaście. Niestety rozumiem co to brak czasu i sam nie znalazłem chwili na swoje auto. Także mam nadzieję, że jeśli powstanie jeszcze jakaś minibitwa tego rodzaju to więcej osób się wyrobi. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności