Skocz do zawartości

Transformers 3 Dark of the Moon - nowy kinowy trailer!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakie 15fps? Jesteś pewny, że ci komp wyrabia?

 

No 15-tu klatek to tam na bank nie ma, ale ja tez mam wrażenie, że jakość na Vimeo od jakiegoś czasu się pogorszyła i zdecydowanie lepsza jakość można wyciągnąć uploadując film na YT wg jego wytycznych np. w 1080.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu montowany od razu pod 3d , dlugie dosyc powolne jak na Baya ujecia, odwrotnosc poprzednich filmow. Moim zdaniem daje rade. Ja tam znow wylacze mozg i znowu sie bede dobrze bawil.

 

t.

 

PS. Dzisiaj na Thorze myslalem ze 3d mi galy wypali, sceny akcji az bolaly. Kamery mialy drgawki we wszystkich scenach bijatyk. Po trailerze T3 jest nadzieja ze Bay odrobil lekcje z 3d i da sie to ogladac w tym formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no efekty są cudowne ale coś w tym filmie jest poza nimi?Traitor ma racje, po 2012 wszytsko już się tylko powtarza. Pozatym żółta kartka za mechaniczne macki niszczące budynki, troche za mało czasu mineło od premiery Crysisa 2 ale trudno mi uwierzyć w taki zbieg okolicznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow!

Dopiero teraz miałem okazję zapoznać się z Trailerem. Mistrz moim zdaniem.

Powinien powstać jakiś osobny serwis z muzyką z trailerów, bo coraz częściej wpadają w ucho.

 

Wracając jednak do tego co widać, to zapowiedź robi wrażenie. Bardzo epicko. Efekty wyglądają świetnie. Jedne z lepszych ostatnimi czasy jakie widziałem. Czasami niedoróbki w efektach maskuje się szybkim montażem, lataniem kamery, czy np. warunkami atmosferycznymi ;) Tutaj poprowadzili wszystko powoli dając możliwość rozkoszowania się obrazem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności