Skocz do zawartości

scena 3d: the power game


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobre!

 

Trochę brutalne, wydaje sie ze ci ludzie mieli naprawde ostry sex i z rozpedu wbili sie w ściane :) ale klimat mi sie podoba.

 

Czarno-białe tez by dało rade. Klimacik spoko

 

Opis brutalnej rzeczywistości - pociąganie za sznurki - sex - brakuje tylko pieniedzy :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ legomir

wlasciwie nie ma sexu tu, ale gwalt jakis jest to jest prawda...

kazdy element ma jakies znaczenie dla mnie tu ale jest mi dokladnie trudno okreslic,

staram sie aby te obrazy mialy jedna historyjke w sobie.

@ hi-tech

tak jak tytul opowiada, to jest bitwa o wladze ...

@ mookie

surrealism oczywiscie uzywa symbolism, moim zdaniem jest jeden z najbardziej

symbolistycznym stylem styki. Ajezeli dobrze zroumialem te drugie (bo moj polski jest

slaby), te prace nie sa produkowane dla 3d publicznosci ale ogolnie dla tych co lubia i

ich interesuje sztuka, a jak dlugo to przezyje to tak naprawde nie wiadomo...

okaze sie :)

@ pionix

wlasciwie to jest najlpesze podejscie... albo cos ci sie podoba albo nie.

 

dzieki za kometarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej bardzo podoba mi się postać/postacie XD

Całość od razu przykuwa uwagę.

Ale osobiście nie lubię tego typu rzeczy ;p cokolwiek byś wstawił było by ok a wszystko da się jakoś wytłumaczyć.

Wolę bardziej dosłowne motywy :).

 

Z tego co ja rozumiem to taka praca jest zawsze bardziej osobista a odbiorcy tylko się przyglądają i gdybają :>.Trochę jakby inkblot test kontrolowany przez autora XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Selena> dzieki!

@ Kruku, wlasciwie technicznie moze byc dosyc lepsze,

a o drugim to gdzies masz racje a gdzies nie... kazdy robi cos osobistego - cos ze swojego zycia, kawalek siebie... moim zdaniem nie trzeba zawsze sie rozumiec bo czasami mamy calkowity inny background, ale nadal istnieja takie rzeczy jak sztuka np. co mozemy sie wlasnie dzielic tymi innymi rzeczami... dla mnie to cos jak jezyk nie zawsze mozna albo trzeba sie dogadac...

jesli nie robisz cos osobistego to robisz cos juz dla innych... to juz nie prawdziwa forma communication...

> dzieki za komenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie przepadam za taka "sztuka". ludzie teraz biora smieci ze smietnika, ukladaja na podescie w galerii sztuki i nazywaja to sztuka, albo siada kobieta i obiera ziemniaki i tez to nazywa sztuka... luz bluz jak to ludzie sobie ogladaja i sie tym ekscytuja ale jak kurcze za tym idzie wielka kasa i ktos robi na takim czyms pieniadze to to juz wola o pomste do nieba kiedy ludzie ktorzy faktycznie maja jakies zaplecze i zdolnosci artystyczne (potrafia rysowac , rzezbic) klepia biede a tacy "nowoczesni artysci" robia kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Ciesze się ze w 3d powstaje co raz więcej prac które nie śą tylko pustą stylistyką a coś mówią.

 

Lukx- No świetnie tylko że tu masz na dłoni podany bardzo fajny warsztat i wyczucie estetyki autora. Więc co ta sztuka ma do tej która opisujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lukx, wiem oco ci chodzi i tez sie tak czuje czasami jak widze jakies dziela, ale nadal mysle ze kazdy robi to co chce i jesli nawet z tego robi kase to bardzo dobrze,

takze mozna te moje zobaczyc jako postaci z poser i splines ale to tylko jesli patrzysz na cos co jest zrobione na 3d -technicznie... Ja lubie czasami siedziec i meczyc sie i robic super modelingi i materialy aby bylo realistyczne... ale lubie tez czasmi nie obchodzic sie bardzo tymi rzeczami i robic cos co jest troche dalej... wtedy to dlamnie jest prawdziwa wolnosc... z reszta cale 3d to tylko poligony.. cokolwiek zrobisz... (tak mi juz kiedys jeden malarz powiedzial) by the way... tez bylem klassycznym malarzem kiedys , bylem w akademii sztuk piechny i ja rzucilem...

@ monio, ola-f > dzieki

dzieki za komentarze... zawsze sa potrzebne i konstuktywne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności