Skocz do zawartości

Diablo III Black Soulstone


Pan News

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas odbywającej się właśnie imprezy Blizzcon firma Blizzard udostępniła najnowszy animowany zwiastun swojej najbardziej wyczekiwanej gry - Diablo III. Materiał nosi tytuł Black Soulstone i prezentuje się dosłownie jak każda inna animacja amerykańskiego producenta gier - IDEALNIE!

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2050

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje, że ten grubasek to nie Diablo :D

 

Ten grubasek to według mnie Baal. Analizując to co było w D2 dochodzę do wniosku, że Mrocznej Trójacy już nie ma :) Został Baal i Diablo. Czyli brakuje jednego stwora. Może kobitka będzie w Mrocznej Trójcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas!

 

Co do grubaska to przeciez jest opis pod filmikiem...

 

"As Deckard Cain's niece, Leah, struggles to make sense of her uncle's mysterious and disturbing notations, she bears witness to a dark vision. Azmodan, Lord of Sin, towers over the fragile young woman, swearing his armies of the burning Hells shall pour forth into Sanctuary, ravishing the world and all hope of resistance."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thecrev

Blizzard ma ludzi od animacji i ludzi od tworzenia gier. Ja osobiście kocham ich filmy i też żałuję, że to nie są pełnometrażowe produkcje. Od World of Warcrafta naprawdę wymiatają jakością. To już ich znak rozpoznawczy, tak jak kiedyś Square Enix.

 

Widzę, że jest tu tylu fanów Blizzarda, że może wypadałoby Max3d.pl zmienić na MaxD3.pl? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreszczyk jest :D Chyba wszyscy fani żałują ze blizzard nie zrobił ani jednego pełno metrażowego filmu. Myślę że byłby hit kinowy, poszedłbym oglądnąć choćby przez oprawę graficzną, a jak fabuła była by do bani, to nawet bym o tym nie wspomniał :D W pierwszym trailerze skóa tej kobitki była taka strasznie sztuczna i zbyt mangowa jak dla mnie, ale widzę że to poprawili bo mnie zatkało, a zbliżenie na oko... ah jestem takim noobem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie ło dżizas!

 

Czy mi sie wydaje, czy jak ona rusza brwiami w zblizeniu, to jej sie wloski brwi przesuwaja?! :D :O

 

 

A jezeli chodzi o klimat, to szczerze mowiac... ehh... gdzies on ulatecial dla mnie. Moze sie zestarzalem? A moze fakt, ze design zbyt mocno kojarze z uwielbianym przeze mnie Warcraftem?

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gry wyglądały jak cinematici to strach myśleć jak wyglądałyby cinematici. :P

 

Hehehe wtedy cinematików by nie było - stałyby się zbyteczne :)

 

A co do laski, to ma nerwa dziewczyna ... jakbym podczas czytania jakiejś książki znalazł się na przeciwko takiego grubaska z armią demonów to nie płakałbym raczej tylko (o ile wcześniej bym nie zemdlał) najpierw bym piszczał jak mała dziewczynka, a potem bym opróżnił pęcherz w odzienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Dav mówi. W Diablo 2 grałem kilka miesięcy temu i mimo, że grafika tam nie powala to i tak gram. Gram w Diablo od 2000 roku i jeszcze nigdy nie przeszedłem całości gry na Singlu z patchem 1.11c.

 

"Wieska który jest po tysiackroc lepszy. i tyle."

Rozumiem, że stwierdzasz to mówiąc o grafice. Fakt. Grafika w Wieśku jest lepsza, ale to nie grafika mówi która gra jest lepsza a która gorsza. Jakoś bym nie grał w Super Mario z grafiką Wieśka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba patrzeć pod względem gatunku gry. Wiesiek jest wymiataczem na chwilę obecną, ale w gatunku RPG. Tak jak WoW w MMO czy GTA w sandboxach lub Half-Life 2 w FPS. Są gry wybitne, ja sam uważam HL2 za najlepszą w historii, ale grając w RTSa nie myślę o tym, że lepszy jest jakiś FPS. Bo np. Dark Reign 2 to dla mnie RTS, który przebija Star Crafty. Bo mam do niego sentyment, a i sama gra zła nie jest. Jest genialna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ciarki mnie nie przeszły jak przy niekótrych innych 'blizardach' ale i tak jest mega, jestem fanem ich cinematików :) mogliby zrobić cały taki film kinowy, nie chodzi nawet o grafikę tylko o 'jajo', tak samo myslałem oglądając cinematiki do warcrafta 2 i 3, swietna muza, kamerki, scenariusze itp., te ich cinematiki sa o niebo lepsze niz te hity kinowe z holiłód, przynajmniej nie trącą komerchą i amerykańską kiszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 gówno? ech chłopcze, chłopcze...

 

Vega, skończyłem D2, ale po wpisaniu many :-)... męczyłem sie z tym Diabolem chyba ze dwie godziny... ale ja mistrzem rozgrywki nie jestem i chociaż, co chwile stawiałem portal i uciekałem, nie wyobrażam sobie przejścia gry bez 'nieśmiertelności'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare gry są wciąż żywe ze względu na to że najważniejszy w nich był gameplay a nie doznania wizualne. W Heroes III lub Diablo człowiek grał tyle razy że zna tam każdy kąt i każdego questa na pamięć. I wcale to nie przeszkadza. Wiedzmina 2 przelazłem 2 razy raz po stronie Roche'a i raz Iorwetha. Po co odgrywać znów to samo skoro najważniejsza w nim jest historia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne ale tak jak pisaliscie...bez jajec. Strasznie przeszkadza to, ze ...gigantyczna, piekelna bestia wylania sie z mroku, a laska w modnej fryzurze (SIC!) nawet sie nie przestraszyla. Wyobrazcie sobie jakby zaczela piszczesc i pobiegla gdzies w kat i sie skulila, wtedy jaki by mialo to klimat i jaka moc, jak by dzialalo na odbiorce. Glupio mi jest troche "poprawiac" blizzarda no ale...

Nie uwazacie?

 

 

Zapowiedz czesci poprzedniej, ktora ktos tu zalinkowal....to jest to. (np. te chorobliwe czolganie po podlodze- to dziala!) Mysle, ze nie warto sie rozpisywac, sami zobaczcie.

Tam jest diablo jakie nas urzeklo... ta moc...rozpacz, sily, ogromne, nad ktorymi nie mozemy zapanowac, walka, krew, smierc...niesamowite.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nikt nie pomyslal moze o tym ze ta laska nie reaguje jak przecietna dziewczyna bo jest swiadoma istnienia takich bestii? Czyta jakies stare ksiegi, moze juz doswiadczyla kiedys spotkania z tymi monstrami? Niewiem, nie czytalem historii, nie znam fabuły d3, ale wystarczy troche pomyslec dlaczego tworcy zrobili tak a nie inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności