Skocz do zawartości

[propozycja] A moze cos wspolnie? :)


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią podzielę się otoczeniem :D co prawda nie miałem okazji jeszcze tego skończyć, projekt leży dlatego mogę oddać te modele w dobre ręce. Inicjatywa szczytna nie mam pojęcia czy się uda, ale poszperam jeszcze po dysku.

 

max3d6.th.jpgmax3d5.th.jpgmax3d4.th.jpgmax3d3.th.jpgmax3d2.th.jpgmax3d1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dajcie znać czy projekt rozwinie się dalej. Bo naprawdę mogę stworzyć podforum i może tam zrobi się szereg wątków do zbierania tych materiałach jakimiś kategoriami np. pojazdy, postacie, budynki, tła ... łatwiej będzie później w tym grzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę sporo ciekawych rzeczy się pojawiło, cieszy, że sama inicjatywa wzbudziła zainteresowanie, choć na razie tylko grafików.. No właśnie, ktoś jeszcze może wspomóc projekt od strony "technicznej"? U mnie w najbliższych miesiącach będzie trochę krucho z ilością wolnego czasu, więc jakaś pomoc w tym względzie by się przydała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla nauki to ja się pisze w 100%! Możesz mnie dopisać do listy i się odezwać ;)

Btw najfajniej jak by ktoś dał z góry jakiś pomysł i grupowo byśmy zaczeli działać modele pod concepty pierw itd ;) to byłby niezły fun dopiero!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek ja proponuje założyć jednak nowy wątek lub jakiś pododział, zrobić jakieć wątki na modele, pomysły itd. bo na razie ludzie tylko piszą jaki to fajny projekt, że to , że tamto, a tak na prawdę wszystko stoi w miejscu... Zmobilizować ludzi trzeba. Sam bym coś może podziałał z tymi modelami czy cuś, ale jak tak to ma wyglądać to chyba nawet czasu szkoda tracić bo nikt nic nie robi... Ludziska zaciśnijmy jednak zęby i do roboty bo potencjał jest wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek, no trochę osób odpowiedziało, poddział i lekka reklama bardzo by się przydała. Tylko niech Reanimator przeleci ten temat i sprecyzuje jak to ma się nazywać, w końcu główny pomysłodawca :)

Tak jak xmass napisał, modele, pomysły, scenariusze, concepty leciały by do osobnych tematów a teraz wszystko idzie do jednego worka i tak naprawdę nikt nie wie co się dzieje i dlatego wszystko stoi.Można by nawet zrobić jakieś tutoriale specjalnie pod GA aby nawet nowi w tym temacie mogli dla "nauki" robić dość dobre modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa wyszła, moge udostepnić trochę starego, zapomnianego stuffu.

 

Bardzo stary model, ostatnia data sava to 09/2009 jeszcze z czasów nauki modelowania. Teksturami się niestety nie zajmuje i praktycznie moje wszystkie modele kończą się na lambercie lub renderze AO. W projekcie mogę zająć się riggingiem i animacją.

 

perespectiv.JPG

 

alien_4_hands.jpg

 

Najstarszy weteran pamięta jeszcze 2007 rok, mogę też dorzucić zriggowany w 3dsMax model Bazyliszka i kanion z tła z mojej starej animacji, "pokochanej" przez użytkowników forum max3d :)

 

 

Trochę zwierzaczków, także baaaardzo stare, oczywiście brak tekstur.

 

05.jpg

06.jpg

02.jpg

07.jpg

09.jpg

08.jpg

10.jpg

01.jpg

03.jpg

04.jpg

11.jpg

 

na sam koniec moge dorzucić postać ze starego reela, tylko tutaj ciężko będzie z optymalizacją plik z riggiem waży jakieś 500MB.

 

Edytowane przez mayamak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty pomysł! :)

Co do graficznej spójności to wiele załatwią szadery, oświetlenie i trochę tweeku tekstur suwakami w PSie. Warto jakby zajęła się tym jedna osoba ogarniająca UDKa i powinno być spoko.

Pewnie też jakiegoś ludka wrzucę za jakiś czas. Lubie patrzeć jak moje modele ożywają animowane przez kogoś. :) Chętnie mogę poćwiczyć teksturowanie i skinowanie innych modeli. Postaci, propy czy enviro- wsio rawno.

 

Mayamak, Kotisded- Pamiętajcie że mowa o gameartowych modelach które maja byś wyświetlane w silniku. Waszym modelom trzeba by zrobić retopo i wypalić mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie wrzucę model :) Jednakże jak skończę.

 

Tą kobitkę bym musiał skończyć ponieważ nie ma LP i textur.

koniechp.jpg

 

To się raczej nie nadaje ze względu na LP.

mnich_1_strona.jpg

 

Nad tym teraz pracuje i jak skończę to chętnie się tym podzielę. :)

123gv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności