Skocz do zawartości

Prometeusz - zapowiedź trailera


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Yup, to ma być prequel Obcego, o którego fabule już od początku krążą jakieś niesamowite pogłoski.

Film ma ponoć skupiać się na genezie tak zwanego space jockey'a - międzygalaktyczna rasa odpowiedzialna za stworzenie ludzkości (czy jakoś tak). Załoga Prometeusza (nazwa nieprzypadkowa) będzie poszukiwać odpowiedzi na pytania o genezę ludzkości, a jednocześnie odnajdzie inny 'Obcy' gatunek...

 

To jest to "poszukiwanie początku, które przyczyni się do końca" co widać na plakacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rozpruwacz

Możliwe, ale raczej pod koniec tej serii filmów się wyjaśni wszystko.

 

Oficjalnie Prometeusz NIE JEST prequelem Obcego. Dzieje się w tym samym uniwersum, ale opowiada o czymś innym. O tym jak ludzie wynaleźli sposób dotarcia do twórców naszego gatunku. Obcy w filmie będzie, ale nie w formie takiej jaką znamy tylko w nieco mniej rozwiniętej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rozpruwacz

Możliwe, ale raczej pod koniec tej serii filmów się wyjaśni wszystko.

 

Oficjalnie Prometeusz NIE JEST prequelem Obcego. Dzieje się w tym samym uniwersum, ale opowiada o czymś innym. O tym jak ludzie wynaleźli sposób dotarcia do twórców naszego gatunku. Obcy w filmie będzie, ale nie w formie takiej jaką znamy tylko w nieco mniej rozwiniętej.

 

Czyli jednak słyszałem te złe plotki ;)

 

Wray, dzięki za link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rozpruwacz

 

Jestem od dziecka (dosłownie) fanem Obcego i bardzo dobrze znam te uniwersum. Na Prometeusza czekam już wiele czasu i śledzę informacje z nim związane. Widziałem też prawdziwy scenariusz (nie czytałem całego, bo to z tysiąc stron :D) i oficjalne zapowiedzi. Po prostu śledzę temat i będę pierwszą osobą w Polsce która kupi bilet do kina!

 

Ogólnie zauważyć po scenariuszu można, że twórcy bardzo wzorują się na "zakazanej" historii ludzkości. Czyli to o czym sporo ludzi wie i na co są dowody, które "prawdziwi" archeolodzy określają jako "obiekty kultu". I wyśmiewają ludzi, którzy drążą temat i próbują się dowiedzieć prawdy o powstaniu naszej rasy, cywilizacji itd. A tutaj nawet oficjalnie się dowiadujemy, że Starożytny Egipt wcale nie był taki o jakim do dzisiaj myślimy, a pierwsza cywilizacja powstała na bardzo długo przed tą oficjalnie pierwszą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności