Skocz do zawartości

FarCry 3 - Cinematic trailer


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedziany parę dni temu zwiastun CGI gry FarCry 3, który miał ukazać się jutro... ukazał się dzisiaj. Wszystko to za sprawą rzekomo niekontrolowanego wycieku z firmy Ubisoft. Świetnie wyglądający materiał okaleczony dubstepem możecie obejrzeć dzięki serwisowi Sector pod tym adresem.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2240

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak już dali dubstep to przydałby się ktoś z parkinsonem do montażu.

Mnie w fabułę nie wciągnęło. Bardziej mi się podobało rozwinięcie dead island w klimacie tropikalnym.

Fejs rig jakoś słaby w porównaniu do rzeczy jakie się pojawiają ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gumek

Trailer się podoba, ale najlepsze są komentarze. Na początku myślałem że czcionka mi się zepsuła. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrilex czy Digitalism w trailerach Syndicate pasują świetnie ale tutaj dubstep pasuje jak pięść do oka. Zrobiłem facepalma jak tylko usłyszałem początek kawałka. Animacja twarzy kiepska a poza tym to całkiem spoczko.

Po cinematikach diablo, wieśka czy AC mało co robi na mnie wrażenie, na pewno nie kolejny dubstep. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba i to bardzo. Trochę widać, że to pogrobowiec trailera Dead Island z tymi kamerkami z "normalnego życia", ale czeka nas pewnie wysyp takich, a tu jest zrobione całkiem fajnie. Dubstep też jak dla mnie super tu przypasował. Co miało niby być? Chór Aleksandrowa?

 

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ja bardzo lubie Dubstep. Napisalem o "dziwnym" montazu, gdyż widzialem lepsze zlepki do tej muzyki, chociazby zwiastun Transformers 3. Zabraklo mi dynamiki tutaj - oprocz tego jak najbardziej na tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni trailer bardziej mi się podobał, ciekawsza fabuła i więcej Fx :

Może kwestia gustu, ja jestem związany z poprzednią częścią - historią najemnika w zbuntowanym rejonie afryki, czyli FarCry2 która mocno wymiatała, wszystkie smaczki typu żyjące środowisko, przyroda, obiekty, realizm walk...przekroczenie jakiegoś punktu w historii gier- fabuło-strzelanek. Można przepaść na długie tygodnie biorąc pod uwagę rozbudowę mapy, ilość misji lub też freestylowy styl grania dla samej walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności