Jump to content

Assassin's Creed III - pierwszy zwiastun


adek

Recommended Posts

Troszeczkę spóźniona informacja, ale chyba warto o tym napisać. W internecie pojawił się pierwszy zwiastun gry Assassin's Creed III. Z tego co się dowiedzieliśmy z innego wątku na naszym forum, trailer ten nie jest może mastersztykiem, ale jak się dowiedzieliśmy od osoby bezpośrednio pracującej przy grze, za jakiś powinny ukazać się zdecydowanie lepsze materiały.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2282

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie to trailer, a nie cinematic trailer jak ten z Revelations :)

 

Osobiście mam nadzieje, że Digic Pictures wysmaży kolejny genialny cinematic dla AC, ale to raczej bliżej premiery jeśli już.

 

Po drodze na pewno będzie jeszcze kilka teaserów.

 

@mandragora

 

Hehe, z tego samego powodu dlaczego Mario nie wpadał do środka rury, kiedy po niej skakał :D bo to gra ^^

Edited by n-pigeon
Link to comment
Share on other sites

Mario to zupełnie inne rozwiązania. Rozumiem rozwiązania w skakaniu/wchodzeniu po domach itd w poprzednich częściach ale drzewa to przegięcie i to w dodatku zimą. Choćby nie wiem kto by się starał mi przemówić, że to fajne nie da rady, dla mnie brakuje tu logiki w przedstawionym rozwiązaniu.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałeś o samej koncepcji gry. Wcielanie się w przodka na bazie wspomnień zapisanych w DNA?! W ogóle jak oni uzasadniają eagle's sense? Jak można widzieć przez ściany? No proszę cię! :P

Jest tyle błędów logicznych w grze, a ty się drzew doczepiłeś. Zróbmy top 100 faili w assassinie! :)

 

A tak całkiem serio, Mandragora, to jest GRA :) Nie symulator naszej rzeczywistości

Link to comment
Share on other sites

Każda gra ma własny wykreowany świat dla którego jest przedstawiona, jak np Quake i świat Stroggów (2 i 4, quake wars). Assasin ma własny, bieganie po dachach, wspinanie po murach, skakanie choćby z 200 m dalej mi się podoba i jest ok, ale drzewa w dodatku ośnieżone i bieganie w bucikach, to mi nie pasuje. A w kolejnym assasinie bieganie po liniach wysokiego napięcia ?

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim to nie jest cinematic tylko rodzaj silnikowego-gameplayowego trailera, wiec nie rozumiem hejtu. Mozna by sie oczywiscie przyczepiac do pomysłu osadzenia tej częsci własnie w takich a nie innych realiach itd.. Mam jednak nadzieję, że DIGIC nas czymś ciekawszym uraczy:)

Link to comment
Share on other sites

Gdyby jakaś gałąź chrupła też byłoby wesoło... chociaż z drugiej strony od chrupnięcia do upadku byłoby 1-2 sekundy czasu... coś by wymyślił :D... hłi hłi... mi tam się podoba z prostej zasady... sam lepiej nie zrobię... a ze są lepsze filmiki... no są... któreś muszą :D

Link to comment
Share on other sites

myślałem ze bliskie terminy wydania AC3 i X'a 720 to nie jest zbieg okoliczności - a jednak... Jako że wreszcie zakończyli storylinię dwójki to mogli by wkońcu poczekać ze 2 lata i ulepszyć ten ich smutny silnik.

 

EDIT: Nezumi, cofam to co powiedziałem. Co prawda next gen to to nie jest wcale, ale to że pracowali nad 3jką w trakcje robienia BH I Rev brzmi niewiarygodnie. Na plus rzecz jasna.

Edited by comander_barnik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy