Skocz do zawartości

Assassin's Creed III - pierwszy zwiastun


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Troszeczkę spóźniona informacja, ale chyba warto o tym napisać. W internecie pojawił się pierwszy zwiastun gry Assassin's Creed III. Z tego co się dowiedzieliśmy z innego wątku na naszym forum, trailer ten nie jest może mastersztykiem, ale jak się dowiedzieliśmy od osoby bezpośrednio pracującej przy grze, za jakiś powinny ukazać się zdecydowanie lepsze materiały.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2282

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Teramind

Co to jest?? Jak by powiedzieli że to fanowski filmik już jakoś bym to przełkną... tragedia. Revelations(trailer) przy tym to bóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to trailer, a nie cinematic trailer jak ten z Revelations :)

 

Osobiście mam nadzieje, że Digic Pictures wysmaży kolejny genialny cinematic dla AC, ale to raczej bliżej premiery jeśli już.

 

Po drodze na pewno będzie jeszcze kilka teaserów.

 

@mandragora

 

Hehe, z tego samego powodu dlaczego Mario nie wpadał do środka rury, kiedy po niej skakał :D bo to gra ^^

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario to zupełnie inne rozwiązania. Rozumiem rozwiązania w skakaniu/wchodzeniu po domach itd w poprzednich częściach ale drzewa to przegięcie i to w dodatku zimą. Choćby nie wiem kto by się starał mi przemówić, że to fajne nie da rady, dla mnie brakuje tu logiki w przedstawionym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o samej koncepcji gry. Wcielanie się w przodka na bazie wspomnień zapisanych w DNA?! W ogóle jak oni uzasadniają eagle's sense? Jak można widzieć przez ściany? No proszę cię! :P

Jest tyle błędów logicznych w grze, a ty się drzew doczepiłeś. Zróbmy top 100 faili w assassinie! :)

 

A tak całkiem serio, Mandragora, to jest GRA :) Nie symulator naszej rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda gra ma własny wykreowany świat dla którego jest przedstawiona, jak np Quake i świat Stroggów (2 i 4, quake wars). Assasin ma własny, bieganie po dachach, wspinanie po murach, skakanie choćby z 200 m dalej mi się podoba i jest ok, ale drzewa w dodatku ośnieżone i bieganie w bucikach, to mi nie pasuje. A w kolejnym assasinie bieganie po liniach wysokiego napięcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi sie nie podoba umiejscowienie akcji nastepnej czesci assassina. Florencja byla wrecz rewelacyjna... a tutaj, ten assasyn mi nie pasuje do tego konceptu. Jeszce ma jakies dziwne frendzelki przy kolczanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie jest cinematic tylko rodzaj silnikowego-gameplayowego trailera, wiec nie rozumiem hejtu. Mozna by sie oczywiscie przyczepiac do pomysłu osadzenia tej częsci własnie w takich a nie innych realiach itd.. Mam jednak nadzieję, że DIGIC nas czymś ciekawszym uraczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jakaś gałąź chrupła też byłoby wesoło... chociaż z drugiej strony od chrupnięcia do upadku byłoby 1-2 sekundy czasu... coś by wymyślił :D... hłi hłi... mi tam się podoba z prostej zasady... sam lepiej nie zrobię... a ze są lepsze filmiki... no są... któreś muszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze bliskie terminy wydania AC3 i X'a 720 to nie jest zbieg okoliczności - a jednak... Jako że wreszcie zakończyli storylinię dwójki to mogli by wkońcu poczekać ze 2 lata i ulepszyć ten ich smutny silnik.

 

EDIT: Nezumi, cofam to co powiedziałem. Co prawda next gen to to nie jest wcale, ale to że pracowali nad 3jką w trakcje robienia BH I Rev brzmi niewiarygodnie. Na plus rzecz jasna.

Edytowane przez comander_barnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności