Skocz do zawartości

Wrocław 2012 - Odwilż.


CzAk1

Którego dnia powinien odbyć się Wrocławski zlot Max3D?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego dnia powinien odbyć się Wrocławski zlot Max3D?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostatnio przeszedłem przez podwórko pracoffni i w piątek wieczorem było zamknięte, więc chyba lipa.

Bohema jest zbyt imprezowa (2 lata mieszkałem na przeciwko wiec się o tym przekonałem), ale Kogut daje radę.

Z góry uprzedzam, że zabieram aparat, ostatnio brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pracoffnia jest...no nie ma jej.

Dzwoniłem do Koguta, miejscówy niby są, ale znów chcą kasę za zaklepanie :F (20 zeta od osoby)

No ja niestety nie zaklepie, bo i tak jeszcze dzisiaj będę musiał zrobić przelew na tysiaka. :/

Zawsze można zebrać się na rynku i wbić tam gdzie będzie miejsce jak to kiedyś czyniliśmy. Dawniej w ogóle było łatwiej. Jakoś tak o kasiorę nie wołali przy rezerwacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym Przekrętem?

Dla mnie było by wygodnie, bo o kulach z połamanymi nogami będzie kiepsko mi po rynku biegać... :P

W sobotę mam zajęcia na polibudzie, więc będę miał trochę biegania na rynek, a tak na Skłodowskiej to chwilka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER_OKO dobrze prawi, przekręt na pustyni jest, a Włodkowica zawsze się przyjezdnym podoba :) Ja bym był za tą okolicą - bo i do PKP nie daleko, i okolica ciekawsza "architektonicznie".

 

Uncle - stołówki polibudy to już ze 2 lata nie ma, jak nie więcej :)

(tzn, budynek jest ale stołówka i dawna knajpa "Dziekanat" już dawno nie funkcjonują tam, przynajmniej tej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego, bo o ile dobrze pamiętam - budynek idzie do wyburzenia)

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawnictwo? Geez, panowie. To bardziej kawiarnia + biblioteka niż pub. Jak ostatnio tam przypadkiem byłem, to hipsterowi goście krzywo na mnie zerkali bo za głośno rozmawiałem przez telefon zaburzając ich popołudniową kontemplację przy kawie i lekturze "architektonicznych zabytków Pragi".

Ok. To jeszcze obczaje Włodkowica.

Musze to dzisiaj załatwić, bo sobota blisko, a trzeba jeszcze ludzi poinformować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów na przeciwko budynków B1 i B2 (o ile dobrze pamiętam nazewnictwo - mówię o tych starych budynkach najbliżej Mostu Grunwaldzkiego) była taka tania jadłodajnia, nad nią mały pubik z bilardem - nie wiem czy to jeszcze istnieje. Dalej w kierunku akademików była "ekierka" - już większy pub i na tyłach tego samego budynku mniejszy pubik (20parę osób powinno się zmieścić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Własnie wróciłem z miasta.

Sprawa trudna do ogarnięcia na szybko, ale coś udało załatwić.

 

Zarezerwowałem 20 miejsc w Mleczarni na ul. Włodkowica 5.

Miejsca zarezerwowałem od godziny 20 na dolnym poziomie, gdzie niestety jest sala dla palących, ale myślę, że skoro sporą część zajmiemy My, to nie będzie tam takiego sajgonu. Oczywiście, w razie gdyby coś nie pasowało, to zwyczajnie ogarniemy się i zmienimy miejsce.

 

Tak więc jeszcze raz:

Zapraszam w Sobotę 14 kwietnia na godzinę 20 do Mleczarni

Jeśli ktoś potrzebuje mój numer telefonu proszę o pm :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater
Za moich czasów na przeciwko budynków B1 i B2 (o ile dobrze pamiętam nazewnictwo - mówię o tych starych budynkach najbliżej Mostu Grunwaldzkiego) była taka tania jadłodajnia, nad nią mały pubik z bilardem - nie wiem czy to jeszcze istnieje. Dalej w kierunku akademików była "ekierka" - już większy pub i na tyłach tego samego budynku mniejszy pubik (20parę osób powinno się zmieścić).

 

No nie mylisz się, ta tania jadłodajnia nazywała się Manhatan...niestety już jej dawno dawno nie ma, jest tam teraz chyba biedronka i BZWBK,

a klub bilardowy jeszcze rok temu chyba istniał. Stare dobre czasy ...

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oburzające voyager, oburzające...

btw. zachęcam też do zebrania znajomych, jeśli mają chęć, i oczywiście powiadomienia osób z Forum, do których nie dotarłem z wiadomościami. Nie ogarniam jeszcze wszystkich z Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że każdy miło spędził czas.

Dokumentacji foto nie ma...chyba nawet dobrze. Co się działo na zlocie, pozostanie na zlocie. :)

 

btw. Plastique...co się z Wami stało wczoraj? Zmierzaliśmy do tego Pizza Hut, ale jakoś nie dotarliście :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chcę finał oglądać, a o barach z tv można już zapomnieć bo wszystko jest już zarezerwowane. Druga sprawa to że idziemy pogadać z nie mecz oglądać ;)

 

Proponuję przełożyć spotkanie o tydzień lub dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest CzAki!, Gdzie jest CzAki!

 

[edit]

CzAki to Ty dzisiaj kupowałeś parówki w feniksie? Jak tak to opóźnione siema, bo pędziłem i się nie przywitałem ;)

Edytowane przez Plastique
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności