Skocz do zawartości

Photoshop CS6 do pobrania za darmo


splasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, trzeba zassac... 1.7GB. Wszystko git tylko kobylasty sie zrobil PS.

 

velendil - wielkie dzieki za linka z opisem tych niby malych ale bardzo przydatnych nowosci. Duzo ciekawsze od spektakularnych filmikow z jakimis wodotryskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale link z bjango całkiem niezły jeśli ktoś nie lubi filmów.

http://bjango.com/articles/photoshopcs6/

 

Tak czy siak jestem zaskoczony pozytywnie updatem. Całkiem fajne rzeczy, duży update. Te ich sneak peeki wprowadzały w błąd.

 

Ale dajcie znać jak zainstalujecie, coś na tym zrobicie co sądzicie. Wiecie, filmy filmami, opisy opisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi - dokladnie to samo chcialem powiedziec, wiecej tam jest opisanych przydatnych funkcji niz to co na filmikach :)

 

W dodatku zauwazylem, ze ni3 musialem wylaczac przegladarki do instalacji - w koncu.

 

Jednak gdy otwieram jakies pliki poprzez CS6, to nie wiedze podgladu, tez tak macie ? Wiem, ze jest miniBridge tam, ale nie o to chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam mieszane uczucia co do nowego szopa...niby parę nowych fjuczerów jest, ale czy to powód by nazywać to cs6? Słusznie Adek to określił: update + parę wodotrysków w postaci połączonych narzędzi w jedno...:D nic więcej :P chyba regułą się zrobiło, że nie warto inwestować w parzyste edycje adobiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho najwiekszym skokiem jest menu "refine selection" w 5

ale narzedzie do prostowania zdjec z fisza w 6 tez mi sie podoba

nie powiem bo czasem CA fill sie przydaje i transformacje z uzyciem pinow tez ale uwazam ze jak na rok 2012 to i tak pozno to wszystko weszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, ze jakbym miał sam za to zapłacić, to bym si sporo zastanawiał. Ale pracuje na etacie, i jeżeli firma może mi takiego cs6 zafundować, to bardzo się uciesze. Dziś popracowałem trochę na becie, i jestem zachwycony brakiem konieczności latania miedzy ps i ai nonstop, żeby robić dashed storke'i :P. Paragraph styles i efekty na grupę tez kozak.

 

Wg. mnie nazywanie tego updatem to bzdura. Ta wersja to głównie fix wieloletnich bugów i niedociągnięć, wzbogacona o pare - jak już powiedzieliście - wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obu wam z całego serca gratuluje.Co tam słychać u dinozaurów?

Mam CS4 cały ale w ps 7ce pojawiło się wszystko czego potrzeba do profesjonalnej pracy. Pozniej było tylko wolniej. CS4 jest nieużywalny moim zdaniem. Zdecydowanie zbyt wolny by brac go na poważnie do robienia zleceń. Dalej to zobaczy się. Musze update'ować z uwagi na Flasha.

Wszystkie nowe ficzersy sa bardzo fajne. Np. to beznadziejne 3d w ilustratorze czy PS. To są rzeczy dla niedzielnych grafików, ktorych jest sporo - czyli osób, ktore nie nauczą się nowego softu do specjalistycznych zadań, bo to wymaga myślenia, a myslenie (z czym się zgodzę) męczy. Takie amatorskie namiastki są dla nich idealne. Widac takich grafikow jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photoshop cs 5.1 x64 otwiera mi się w 3 sekundy, i gwarantuje ci, ze szybciej otwiera i zapisuje pliki większe niż 0.5gb niz twoj ps7. To samo z płynnością maźnięć brushem czy czegokolwiek innego. To tak jak nie używanie smart-objectow. "Ja umiem bez i tak jest lepiej bo ja umiem bez". Jeeeeez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. to beznadziejne 3d w ilustratorze czy PS. To są rzeczy dla niedzielnych grafików[...]

Zdziwiłbyś się pan co z tym beznadziejnym 3d w illustratorze można zrobić. Przede wszystkim jako baza do dalszej obróbki:) W odniesieniu do tej funkcji, krytyka moim zdaniem nietrafiona (mówię o illustratorze). W PS faktycznie 3d jak psu na budę.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deshu: no byc moze. ja porownywalem do cs4 64bit.

moze w cs5 byla jakas rewolucja ale nie widzialem potrzeby robienia updateow.

reszta dziala u mnie plynnie wiec ciezko porownac plynnie do plynnie.

ogolnie psd to raczej nie jest narzedzie do projektowania bo ma zbyt prymitywne narzedzia do typografii. ilustracje lepiej tez tworzyc w wektorze i ew. wykanczac w bitmapie. ilustracje bitmapowe to dobre rozwiazanie jak ktos malo zlecen trzaska. ogolnie majac tvpainta flasha illustratora blendera i aftera, photoshop wspaniale je uzupenia ale nie jest jakos kluczowy bo ma ograniczenia chocby w typografii czy wektorze co automatycznie wywala go jako powazne narzedzie od A do Z. moim zdaniem oczywiscie. kazdy ma swoje.

 

touch: no widzialem to znajomy mi pokazywal w ilustratorze sam po godzinie wolalem 3d w sofcie do 3d ale rozumiem ze nie kazdy tak chce.

 

apaczos: skoro pchaja mini funkcje do psd dla osob ktore nie wola czegos po orzadnie wykonac w dedykowanym sofcie i robia to od jakiegos czasu to widac jest popyt bo adobe bez badan rynku strategii na koejny rok by nie wypuscilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie typo w ps, dodali paragraph i character styles. Wreszcie. Ale zgodze sie z tobą ze obsluga tekstu nadal ssie. Glyphsów jak nie było tak nie ma. Jestem mega przeciwnikiem skladania tekstu w ps, ale gdy ma sie ten komfort, że będzie po tobie dtpowiec poprawiał, to można sobie na to pozwolić. Tak czy owak, uwazam update za całkiem niezły. Beta śmiga że miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno będzie taka możliwość. Gdzieś Adek o tym pisał. A co do samego CS6 to pozytywnie do niego się zapatruję, przynajmniej z tego co widzę na chwilę obecną. Swoją drogą, ciekawe co dodadzą nowego w illustratorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno będzie taka możliwość. Gdzieś Adek o tym pisał. A co do samego CS6 to pozytywnie do niego się zapatruję, przynajmniej z tego co widzę na chwilę obecną. Swoją drogą, ciekawe co dodadzą nowego w illustratorze.

 

Pewnie bida, bo by sie juz od pol roku chwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam nic przeciwko zeby w szopie dalo sie malowac tex po obiekcie 3d ( z mozliwoscia sensownego eksportu ) albo skladac proste animowane banerki ( o ile bedzie mozliwosc eksportu do swf)

bo dla kogos moze dzieki temu starczy sam szop i zaoszczedzi pare tysi NIE wydanych na flasza czy premiere

 

byle tylko nie zaniedbywali rozwoju narzedzi typowo 2d (swoja droga mysle ze adobe powinno wydac osobny soft do malowania a w szopie mocniej zintegrowac lepsze wektory)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pxl666: chyba odwrotnie...

Z jednej strony piszesz o zaoszczedzeniu kasy dzieki dodaniu lepszych wektorow i animacji wektorowej, a z drugiej piszesz o wydaniu kasy na kolejny soft, tym razem tylko do malowania. Gdzie tu oszczednosc?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da sie wylaczyc te wszystkie updejty niesamowite po CS3 ? I w koncu zrobic to co potrzebne czyli probkowanie koloru z okreslonych warstw bez dezakywacji tych lezacych powyzej.Czasem byloby fajnie malowac pod wspaniala depth mapa i probkowac kolorki spod spodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norden - Przeciez mozna ustawic, zeby probkowal z aktywnej warstwy a nad nia mozesz miec co chcesz i wciaz probkowac z tej na ktorej jestes i na niej malowac. Jakbys jeszcze chcial szybko z jeszcze nizszej probkowac to wystarczy raz dwa skrotem przeskoczyc na nizszy, pobrac probke i raz jeszcze wrocic na ten gdzie malujesz.

Pomine, ze sobie mozesz pootwierac osobno obrazki i z nich probkowac malujac na innym. To czego ci brakuje?

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności