Skocz do zawartości

3ds Max 2013 - trial dostępny!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie nie działa cut :) Tzn. tnie bryłe, ale często po jego wyłączeniu max nie wychodzi z tego trybu i rozpierdzila siatke wokół po czym się crashuje. W sumie nic nowego. Bardzo ładny gradient w viewporcie i funkcja egg spline rekompensują te małe bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę testowałem gpoly. Zapowiadali kilkukrotne przyspieszenie ja wyciągam zaledwie 0.5, 0.3 szybsza prędkość. Musze jeszcze przetestować na maszynie z dużą ilością prców. Zauważyłem kilka fuckapów na dzień dobry z gPoly. Największy jest taki, że nie przyjmuje TS'a wyżej co czyni go trochę bezwartościowym wynalazkiem w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wrażenia mieszane. Z jednej strony odezwało się więcej wątków procesora przy viewporcie. Z drugiej strony wydajność ze 3 razy gorsza :(. Ta sama scena, nawigowanie w 2012 dużo dużo sensowniejsze. Coś jest zmienione w wyświetlaniu, gdzieś jest dodany jakiś anty aliasing, może to powoduje te problemy, ale tak się wkur... że nie miałem siły szukać. Kolejny gorszy max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa wydajniej niż 2012.Zniknął lag przy pan i rotate,particle i hair w viewporcie o wiele lepiej niz w 2012.Coś czytałem że maja buga- drastycznie spada wydajność przy włączonym backface cull.Może masz włączone u siebie i muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki, jak na razie dostałem dość dziwnego maila od autodesk student community w tej sprawie:

"2013 versions for all the products have not been released. You will be informed about the release soon."

Rozumiem że pisząc "versions" mają na myśli "student versions".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie czy ktos z szanownych forumowiczow ktorzy maja juz 13 na swoim kompie mogli by powiedziec o co dokladnie chodzi z tym futeursem egg spline, bo opis funkcji niby rozumiem ale nie rozumiem. Chyba ze to jest tak glupie ze wlasciwie to rozumiem ale moj mozg nie akceptuje tego jako fakt :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg hehe izolacja doczekala sie w koncu takiej samej ikonki jak lock, tzn nie takiej samej, ale takiego samego rozwiazania. Juz tesknie za tym wszendobylskim latajacym ostrzezeniem, ktore zawsze musialo cos zaslaniac, akurat w momencie jak tego potrzebowalem : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zamieszanie z tym maxem. Po tym jak ostatnio dostałem maila mówiącego że nie ma jeszcze maxa13, dziś dostałem poprawkę że jednak już jest:

 

"Hi Marcin - Sorry for the inconvenience you can go ahead and download the product.

However you need to check for the system requirements.

System requirements are found on the appropriate product page at:

http://autodesk.com/products "

 

tyle że... nadal nie wiem jak go ściągnąć. Jakieś potężne zamieszanie w tym autodesku albo ja czegoś nie rozumiem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynamico z tego co mi wiadomo, zaden stare pluginy nie beda dzialaly z maxem 2013, beda potrzebne nowe wersje

 

Ale chyba nie będzie trzeba płacić za te nowe wersje (jak to miało miejsce przy przejściu z vray1.5 na 2)? Wszystkie pluginy do wymiany? To chyba wielu zniechęci do przejścia na 2013...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba placic. Beda po prostu przekompilowane pod nowa wersje maxa. Niestety do maxa 2013 wprowadzono unicode i wiele skryptow tez nie dziala z nowym maxem... Autorzy musza je "dopasowac". Troche lipa bo skrypty akurat zawsze dzialaly bez problemu na nowych wersjach ale tym razem przesiadka na nowa wersje dosyc mocno sie opozni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności