Skocz do zawartości

Wiedźmin 2 Intro - Interaktywna wizualizacja danych


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka od firmy Platige Image - interaktywna wizualizacja danych dotycząca produkcji intra do gry Wiedźmin 2. Firma przygotowała graf pokazujący jak skomplikowana i długofalowa jest produkcja animacji.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2333

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ladna infografika o niczym. nawet pusta scene z boxem mozna przedstawic jako ogromny projekt jesli uwzgledni sie wszystko do kodu binarnego wlacznie. Ogolnie malo czytelne lanie wody, a same dane nie sa specjalnie imponujace ;]

 

Salve!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna infografika o niczym. nawet pusta scene z boxem mozna przedstawic jako ogromny projekt jesli uwzgledni sie wszystko do kodu binarnego wlacznie. Ogolnie malo czytelne lanie wody, a same dane nie sa specjalnie imponujace ;]

 

Salve!

 

Fakt. 100 tekstur na postać to ja robię przed śniadaniem, i to jak mam gorszy dzień.

Edytowane przez Luki Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mort: Czy o niczym? Można się spierać. Niektórych zainteresuje treść, innych nie. Mi podoba się sposób podania tego. Bardzo fajny dizajn. Drugorzędne (dla mnie) to czego dotyczy, ale chętnie bym sobie coś takiego na ścianie powiesił. Poważnie :-) ale może ja jakiś dziwny jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun 3D: Dzięki, nie zauważyłem.

Mnie się to ciekawiej czyta niż tabelki w excelu. Nie co dzień można spotkać taki materiał a w nim trochę ciekawostek np. że Motion Capture wystartował wcześniej niż animatic.

 

Oczywiście dla kogoś, kto na co dzień siedzi np. w wizkach, takie dane to raczej nic ciekawego a do tego zostały podane w jakimś kółku kolorowym ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac duzo chetniej zobaczylbym tabelke przygotowana jako zwykly plik Excel. Material podany w ten sposob wyglada raczej na wywolanie efektu "WOW", niz na zaserwowaniu klarownej informacji zwiazanej z produkcja. Szacunek za film oczywiscie jest, i to nie ulega watpliwosci, ale sama tabelka jest kompletnie nieczytelna i mocno przekombinowana. Mam nadzieje, ze tworcy Excela nie zamontuja tego patentu w nowej wersji ich programu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności