Skocz do zawartości

Grzegorz Jonkajtys debiutuje w Hollywood


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiedziałem, że kiedyś to nastąpi. I bardzo dobrze, od lat czekam na hollywoodzki film z polskim reżyserem w innej tematyce niż historia naszego kraju, II WŚ (bo ile można to oglądać...). Mam nadzieję, że producenci nie będą się za bardzo narzucać ze swoimi pomysłami. Niewielu jest reżyserów, którzy mogą się pochwalić tak bogatym doświadczeniem w CG i VFX, a z tego co czytam artykuł to będzie szerokie pole do popisu w tym temacie. Nic tylko gratulować i życzyć powodzenia w realizacji filmu. Pokaż im Grzesiek co Polak potrafi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec dyrektor sponsoruje ten obraz? jeźdźcy apokalipsy itp :)

polecam lekture "Bog Urojony" Dawkinsa moze co niektorym sie oczki otworza i nie beda sie pchac w takie bezsensowne tematyki filmowe.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Grzegorza. W pełni zasłużone wyróżnienie.

 

Lukx- Temat jak temat, nie mniej sensowne niż dowolny film rozrywkowy.

Nie zamierzam tutaj wdawać się w religijne tematy bo cel wypowiedzi taki żebyś ty tez się nie wdawał. Takie dyskusje są bezcelowe i niszczące. Naprawdę nikomu oczy po jednej czy drugiej stronie się bardziej nie otworzą, bynajmniej tą książką. Twoje wierzenia twoja sprawa, moje to moja, żyjmy sobie w spokoju nie ciskając w siebie naszymi książkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje - dluga droga od "Mantis".

 

Lukx - a ja tobie polecam poczytac o ksiedzu Georges Lemaître, astronomie i fizyku ktory jako pierwszy przedstawil teorie rozszerzajacego sie wszechswiata, wielkiego wybuchu a takze jako pierwszy obliczyl stala i przedstawil prawo znane dzis jako "prawo Hubble'a". Widocznie komus tam nie pasowalo, ze to ksiadz i trzeba bylo wepchac na sile jakiegos innego "naukowca".

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam same dobre wrażenia po spotkaniu z Grzegorzem. Jednak pomimo prywatnej sympatii, życzę mu połamania rąk i zębów na projekcie, i smuci mnie, że takie ponure lapety bez poczucia humoru jak Polacy odnoszą sukcesy w Hollywood. Na pohybel!

 

t.

 

PS. ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności