Jump to content
Sidre

Tygodniowy Speedpainting #156 - Warcraft !AWARD EDITION!

Recommended Posts

Raz za duże, raz za małe. Musze znaleźć złoty środek, albo wam po prostu niedogodzi :P

Status - za zapał i zamiłowanie do tej gry wygrana powinna być Twoja :) a cyce daj optymalne ;)

Cytadela Króla Lisza:

1-12.jpg

Status- Strzelasz pracami jak z karabinu :D Ta ostatnia- biust jest okej ;)

Status masz wielce produktywny udzial w tej edycji :D

Jako ze zmarnowalem na World of Warcraft prawie 3 lata zycia, nie moglem odpuscic sobie tego TSP. Powiem szczerze, nie mam pojecia ile czasu mi to zajelo, nie mierzylem, wrzucam wiec poza konkursem, zeby bylo sprawiedliwie.

112aagm.jpg

Edited by ICE

Hej, postanowiłem wrzucić coś od siebie. Temat jest dość fajny chociaż warcrafta skończyłem na 2 to i tak sądze że temat jest bardzo rozległy i można trochę poszaleć. Generalnie nie jestem do końca zadowolony z efektu końcowego, jeszcze postaram się coś wrzucić.

speed-warcraft.JPG

Co prawda ten malun powstal jakis czas temu, ale jest w tematyce, wiec tez mozna pokazac.

elven_girl_by_icecoldart-d5au4do.jpg

Dobry temat to i ja się dołącze, Kel'Thuzad przed wskrzeszeniem dokładnie 90 minut (30 lineart + 60 kolorowanka).

kel_thuzad__human_necromancer__by_daejm-d5lokbr.jpg

P.S. Status - Sylvanas nie była kochanką Arthasa, i to nie on zdradził ją, tylko on jego sprzymierzając się z Varimathras'em. Polecam WC3, kampanie sam właśnie przechodzę n-ty raz.

WoWa znam tylko z pewnego odcinka South Park, więc przepraszam geeków, jeżeli coś pokręciłem.

Ze 40 min. w ArtRage

worcraft.jpg

Wybacz ranholtzer, ale musiałem to napisać : na ostatnim rysunku ork wygląda jakby chciał zapłodnić tą żabę.

P.S. Status - Sylvanas nie była kochanką Arthasa, i to nie on zdradził ją, tylko on jego sprzymierzając się z Varimathras'em. Polecam WC3, kampanie sam właśnie przechodzę n-ty raz.

Obaj mamy trochę racji. Dla sprostowania: Arthas zabił Sylvanas, kiedy była jakimś tam generałem elfów. Potem król Lich wskrzesił ją jako "sexslave". Była mu całkowicie oddana pod każdym względem. Sylvanas jednak miała przebłyski świadomości, aż całkiem się otrząsnęła i przypomniała sobie własną śmierć. Wtedy uciekła od Arthasa i wszczęła rebelie przeciwko przeklętemu królowi. Od tej chwili powstaje nowa frakcja, której przewodzi Windrunner - "Opuszczeni" czy "Upadli" (już nie pamiętam) i właśnie ta frakcja sprzymierza się z hordą.

Dziękuje za uwagę.

Obaj mamy trochę racji. Dla sprostowania: Arthas zabił Sylvanas, kiedy była jakimś tam generałem elfów. Potem król Lich wskrzesił ją jako "sexslave". Była mu całkowicie oddana pod każdym względem. Sylvanas jednak miała przebłyski świadomości, aż całkiem się otrząsnęła i przypomniała sobie własną śmierć. Wtedy uciekła od Arthasa i wszczęła rebelie przeciwko przeklętemu królowi. Od tej chwili powstaje nowa frakcja, której przewodzi Windrunner - "Opuszczeni" czy "Upadli" (już nie pamiętam) i właśnie ta frakcja sprzymierza się z hordą.

Dziękuje za uwagę.

moda na sukces odcinek 565765765435434 ;)

dlatego skróciłem ten pogmatwany odcinek do jednego zdania, trochę upraszczając historyjkę.

Guest PietrasPete

warfast.jpg godzinka

Półork. Zarówno orki jak i ludzie nimi gardzą.