Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne speedy panowie :) hehe

 

Simple - Jezeli chodzi o format 3ds to jest on bardzo ograniczony pod wzgledem triangli i w zadnym wypadku nie jest polacany przez producentow zb2 ;) co do obj jest darmowy plugin na 100 % gdzies go dorwalem na google.pl z tego co pamietam byl darmowy zaraz Ci go poszukam ;P

 

Zawsze exportuje do obj i iportuje obj jest to najlepszy formt jaki zostal wymyslony 3ds to troche niewypadl :(

 

http://www.highend3d.com/3dsmax/downloads/plugins/utility_external/import/2699.html

 

rzuc okiem tutaj powinno pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja w max6 nie ma exportu do .obj nawet gdzies kiedys w moim watku klicek podawal link do plugina exportu do .obj :)

Hu(n)ter (nie moglem sie powstrzymac, prowokujesz to swoim podpisem ;) ) bardzo fajny kalkulator

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre fakt ;) Tylko zastanawia mnie ta liząca sie para :P Bo to zazwyczaj kobieta siedzi na facecie - a na Twoim pikczersie ona maca go po pośladach:p A ja myślałem ze to jest na odwrót :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huter -- ten kalkulator to casio fx-911Z ;) cos podobny do mojego :D

 

 

Aż złapałem go w łapy by się upewnić czy to ta nazwa ... ta :) ... no ale ja się jedynie wzorowałem na tym kalkulatorze bo jak widać sporo różnić ... mój ma mniejszą długość i większą szerokość ... no ale fakt ... casio fx-911Z był moją inspiracją ;) ... szkoda, że nie dali mi go stosować na maturze :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe huter -- moj przezyl mature -- ale to bylo.. hmmmm 4 lata temu ;) co do roznic... nom sa -- ale to przeciez speed -- a mimo to przypomina oryginal ;)

 

swanker... -- dal bys chociaz jakas teksturke, ze cos sie na nim wyswietla ;)

P.s

nabiles ladnie postow w tym watku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka. Niecała godzinka na zrobienie. Trochę niska jakość renderów , tak bywa. ;)

 

lampka5qc.th.jpg

 

Wersja bez materiałów.

 

lampkagrey6jw.th.jpg

 

I siatka.

 

lampkasiatka2qb.th.jpg

 

Może jeszcze coś poprawię (na przykład materiał klosza i jakość) chociaż jest to mało prawdopodobne bo to tylko speed w końcu.

 

EDIT:

 

Nie mogłem się powstrzymać , jeszcze jeden render z lekko zmodyfikowanym materiałem na kloszu.

 

lampkaren26ck.th.jpg

 

To u góry to metalowy , ostry pręt (będący częścią lampki) który przebił przy upadku cienki materiał klosza. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności