Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

my chcemy siate! :) fajnie wyszło ale więcej iter meshsmootha i by bylo jeszcze lepiej :] I zrób też jakąś niesymetryczną koszulke.

 

PS

Zamieść jakąś koszulke bez fałdek w pliku 3ds albo obj, będe wdzięczny, też się chce pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

siatka wiem tragiczna ale nie chcialo mi sie jej poprawiac ;P

jesli chodzi o przod to racja tragicznie jest tam :) jakos tak wyszlo a usuwac juz nie chcialem (wkoncu speed)

maczuga--> uwielbiam ms'a z iter. 1 :D pierw sie naucze robic symetryczne :D pozniej krok wyzej nie symetryczne :) jesli chodzi o koszulke akurat zapisalem na tej bez fald :D ale postaram sie wrzucic :)

Lis--> :P az sprawdzilem czy rzeczywiscie nie ma w realu symetrycznych i nie uwierzysz nie ma :D :D

jeszcze raz ostrzegam siatka tragiczna jak ktos ma slabe serce nie otwierac :D

pozdro

 

61a3bb5c825c3f37m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki!:)

deshu - po sesji wrzuce tego pajaczka do WIPa i postaram sie to skonczyc, pokombinuje wtedy z ulozeniem nog,scena,materialami itd.. brakuje tam jeszcze sporo elementow, czesc rzeczy wisi w powietrzu :D

lewus- odwlok faktycznie troche leniwie zrobiony jest :)

mirach- tzn tam jest jedna noga skopiowana tylko, nie maja jeszcze polaczenia z reszta pajaka :D Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dam coś zeby kazdy kto umie modelowac organike się pośmiał. A wiec, to jest kurczak, nie wiem czy kura czy kogut, bo jako luznej referki uzywalem 1 zdiecia kury i 1 koguta... Mial być speed a zajelo pol dnia z powodu przeszkadzajek, ale w zasadzie to speed.

 

A teraz glowne pytanie, czy w deszczową noc przy slabym oświetleniu i marnącej parze na okularach moze to ujść za kure ? Potrzebuje kury w scenie gdzies jako wypelniacza i zastanawiam sie czy się nada... :)

 

kura4vc.png

 

pozdrawiam

Mirach

 

ps: javor: swietne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Au... to znaczy.. au... czemu tak tego kurczaka uszkodziłeś? Nogi (uda) ma o dziwnym kształcie i zaczepieniu, a skrzydła wyglądają jak obcięte w połowie.

 

Popatrz się na nietoperza, jak mu się kości w skrzydłach układają.

 

Ogólnie myślę, że lepszym wypełniaczem byłby mało szczegółowy kadłubek (mało szczegółowy, czyli np. bez oddzielnych skrzydeł, tylko lekkie wybrzuszenie na boku). A szczegóły potem ogólnie domalować na teksturze.

 

pp,

_3Jane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności