Skocz do zawartości

Henschel Hs 129 B-3


Rekomendowane odpowiedzi

Klapki zaworów na górze cylindra są bardzo podobne jak w moim silniku, to chyba jakiś uniwersalny patent z tą zawleczką i linką, bo silniki dzieli wiele dekad i okupowana Francja nie ma też wiele wspólnego z czeskim wykonaniem radzieckiej myśli technicznej. a może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądziłem, że każdy wycięty prostokąt to oddzielny mesh, a tu proszę! :D silnik też jest połączony ze skrzydłem? bo widzę że siatka leci czasem równo z siatką skrzydła a czasami leci tak, że wygląda jak ngon

 

i jeszcze pytanie - ty sprzedajesz później te modele? a może od ciebie kupują? czy o tak o se robisz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do podziękowań, pierwsza rzecz z rana sprawdzić wątek Klimenta, czy coś nowego się pojawiło ;]. Jesteś nie z tej ziemi.

Swoją drogą gdzieś się zapodziały poprzednie tematy z Twoimi pracami, a przynajmniej ja nie potrafię ich odszukać korzystając z poziomu profilu -> wyświetl tematy użytkownika, pamiętam , że był tam też chyba francuski samolot.

Edytowane przez yarosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarosh- francuski, włoski, kilka niemieckich...też nie mogę ich odkopać, coś źle wyszukiwarka działa chyba.

Chyba bardziej zostały usunięte z bazy albo się gdzieś zapodziały, ostatni chyba był francuski i chyba tam pisałeś coś o tym jak robisz wszystkie te perfekcyjne cięcia blach, chciałbym w końcu zabrać się za zrobienie jakiegoś fajnego modelu na początek, np. corsaira, a jak podpatrywać metody modelingu to u najlepszych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary...z samolotów to wybrałeś chyba najtrudniejszy z możliwych, corsair jest piękny ale cholernie trudny i pełen pułapek, wiem coś o tym :)

 

piq6.jpg

 

 

kończąc offtop jeszcze to przemyślę, ale to chyba nr 1 na mojej top 5 liście ;]. Na razie musze pozbierać materiały i wydębić trochę czasu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to co ja tu widzę to nie jest prawdziwe...nie....nieeee...nieeeeeeee!!! :)

kliment woroszyłow - masz jakiś swój pomnik w Polsce? Jak nie to Ci zrobię w Poznaniu na Placu Wolności - za warsztat, cierpliwość, dociekliwość, detal którego pilnujesz, materiały ( szczególnie metale)... Wybierz jaki SZEJDER chcesz na pomniku - z moimi umiejętnościami to granit pojechany z bitmapy będzie wyczynem :) więc nie przesadzaj:)

Szacun. I znowu chce mi się komputer uruchamiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot bez działa ma 5 mln poligonów z czego niemal 4 mln to dwa silniki...sporo ale na szczęście mam jeszcze duży margines jeśli idzie o komp.

polka dot - scenke mam w głowie odkąd zacząłem go dłubać...właściwie to od pomysłu na scenkę zacząłem tym razem. Nie zdradzę co dokładnie ale zważywszy na przeznaczenie tego samolotu nie trudno wpaść co to może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. :] nie wiem czemu, ale widzę tę historię w zimowej scenerii. kompletny model wykonujesz z sentymentu? doszedłęm dziś do wniosku - sam planując scenę - że, by nie stracić zapału w trakcie, wymodeluję tylko to, co na końcowym renderze będzie widoczne. co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności