Skocz do zawartości

WoW: Warlords of Draenor Cinematic


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super, tylko osobiście to zobaczył bym ten film, bez udziału ludzików gdzie mamy wyłącznie CG i klimaty podobne do tego, co tutaj w Cinematicu. Niestety trudno mi uwierzyć, że ktoś zaryzykuje i porzuci schemat na filmowe hity, póki to się sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie duża oglądalność. To jest taka machina że bardzo musieli by się postarać żeby to zepsuć. Oczywiście wielkim fanem tej marki nie jestem, ale trzeba przyznać że Cinematicki robią soczyste. Mimo wszystko mam też wrażenie, że twórcy filmów nie zawsze czują klimat gry na podstawie której tworzą coś zupełnie odmiennego. Film jako uzupełnienie oglądałoby mi się znacznie przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Najwyższy poziom.

Fajnie że w końcu zrobili coś z targetem wyższym niż 13 lat. Jak pełen metraż będzie w takim klimacie to mnie mają. Nie mogłem znieść tych infantylnych bzdur z kung-fu pandami, nie takiego blizzarda ceniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Tego typu klimaty sprawdzaja sie w pelnym CG a nie z aktorami... Ale oczywiscie zeby byl hit to trzeba jakiemus aktorowi dac zarobic, co by byl twarza filmu... Szkoda - mogliby sie w koncu szarpnac na pelne CG przez poltorej godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili pelny metraz takiego filmu to poszedlbym do kina, kupil dvd, blue raya i jeszcze ze 3 x poszedl do kina :) Bardzo bardzo ladne. Miazdy suty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grube, mogliby w końcu jakiś pełny metraż zrobić...

 

Film sie juz dawno robi. Bedzie co ogladac :)

 

Cinematic swietny. Jest epicko i wciagajaco . Z technicznych rzeczy to czasem usta i brwi dziwnie wygladaja , i rigi jakby gdzie niegdzie mogly by byc lepsiejsze. Ale i tak wyyypas.

 

Animka serialowa super. Klimat jak u Damiana Nenowa :) hej!!!!

Uwielbiam takie hardcorowe klimaty . Ale najbardziej to podoba mnie sie kadrowanie i znakomite pozowanie postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności