Skocz do zawartości

Sebastian Szmyd


Rekomendowane odpowiedzi

@dm_ Żeby dodać nieco dramaturgii!

drama-slap.gif

Może ma zamiar zrobić z nich szaszłyk, albo zauważył coś kątem oka i tylko profilaktycznie dzidą wycelował bo te jego wielkie łapy go świerzbiały? Trzeba by się autora zapytać chyba. Wait...

To wszystko ma ukryty cel: jak już wykorkuję i (oczywiście) zostanę pośmiertnie doceniony, to bachory zmuszone w szkole omawiać moje wybitne dzieła będą miały problem xD

  • kekw 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, SebastianSz said:

@dm_ Żeby dodać nieco dramaturgii!

drama-slap.gif

Może ma zamiar zrobić z nich szaszłyk, albo zauważył coś kątem oka i tylko profilaktycznie dzidą wycelował bo te jego wielkie łapy go świerzbiały? Trzeba by się autora zapytać chyba. Wait...

To wszystko ma ukryty cel: jak już wykorkuję i (oczywiście) zostanę pośmiertnie doceniony, to bachory zmuszone w szkole omawiać moje wybitne dzieła będą miały problem xD

soon

PkFonXD.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wychodzi nowy dodatek do Cyberpunk Red:

GXD37heXAAALM17.thumb.jpg.feccb67706b9a549dcba56d679cd1280.jpg

Ależ oni mają zajebiste okładki, no normalnie nic tylko się zachwycać!

smirk-ron-swanson.gif

Jak już wyjdzie to wrzucę całość, (trochę jest przycięte na finalnej okładce), plus proces, ale tak sobie humor chciałem poprawić już teraz 😄 

  • Like 2
  • Mega! 1
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrystalizowuje mi się coraz bardziej historia Zorzy więc zrobiłem kolejna ilustrację w temacie. Wydaje mi się, że to ostateczne już designy tych dwóch postaci (rusałka to już chyba w 10 iteracji jest, ale ta mi się najbardziej podoba), kolejne dwie jeszcze robię.  Czuję się pewniej w malowniu, mam już całkiem spoko kontrolę nad tym jaki będzie efekt, więc sprawy idą do przodu.

Standardowo już gwasze na papierze, format A3.

"Przy kapliczce"

Finalny obrazek:

Untitled-1.thumb.jpg.734d3d8b8f26da482e5d0c0c3e35cb1d.jpg

Ołówek:

IMG20240827232505.thumb.jpg.b05495fe642703381db421e7a4577a9f.jpg

Dwa początkowe mini szkice, wybrałem drugą opcję z powalonym drzewem. 

attheshrineprocess11.thumb.jpg.7ebe064ff2aa3aeda974031a3da364b9.jpg

Gif procesowy:

spacer.png

Miałem trochę stresa w pewnym momencie bo płyn maskujacy tu i tam papier trochę zerwał (te czerwone kropki) ale jakoś się udało.

  • Like 5
  • Mega! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna robota milordzie!

Pokombinowałbym tylko może jeszcze z rękami, bo od łokcia trochę sprawiają wrażenie szczypiec albo, że lewa wyrasta z prawej. Jak patrzę na gifa, to klatkę albo dwie przed pojawieniem się kolorowych kwiatów lepiej tam się to czytało. Może to kwestia, że lewa wydaje się za długa też?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności