Zawartość dodana przez SWRSC
-
Silver Award: jadalnia
świetne, fotograficzna jakość! każda z wersji mi się podoba, widać że włożyłeś sporo pracy. Na takie pracki łatwo łapać klientów, gratsy!
-
Wiz: Zielona łazienka
kibiel i bidet troszke za wysoko :) nudna pracka troszke
-
Obiekt 3D: Gitara Ibanez JS1000
1 i 3 super, ten środkowy mi jaoś nie lezy, ale ogólnie wyczes!
-
"poprawny szum"
ja najczęściej dodaje w PS, wszyscy marudzą, że za dużo :p
-
router wifi do neostrady
no za duzo tego piwa :D
-
Scena 3D: Dworzec we Wło..... !!!
brakuje elo-bazgrołów na ścianach :p ogolnie fajnie wyszło, ale nie bombastik.
-
router wifi do neostrady
zamówiłem taki: Linksys Wireless-G Router ADSL WAG200G, ogolnie szperając po sieci znalazłem dużo dobrych opinii o nim. Zobaczymy :)
-
Co mam zrobic ze swoim życiem ^^
ale mimo wszystko studia warto zrobic - zawsze to jakis trening dla umysłu. Nie chodzi już o papier i konkretną wiedzę, ale rozwinięcie logiki.
-
Wiz: mała łazienka
mała i rozjechana :)
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Light Contest
Ogolnie bardzo fajnie wyszło jeśli chodzi o światło i shading - podkręcisz FG i będzie super. moze to plamy od photonow? czasem jak jest za duza energia to FG nie potrafi sobie z tym poradzic. Jakosc renderingu mozesz poprawic jeszcze poprzez zwiekszenie samplera w zakładce renderer
-
Don't affect colors
przydatne przy LWF
-
Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2
ale bajer, prototyp programu do skalowania obrazków z zachowaniem ich najważniejszych elementów: http://pl.youtube.com/watch?v=c-SSu3tJ3ns
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
a mnie nikt nie gonił, bo ja to robie z wyskoku i niezauwazalnie :p
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
jak sie nie da? trzeba ugotować!
-
router wifi do neostrady
nie mam liveboxa i nie chce :)
- Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.
-
Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy
no zakonczenie nexta wymiata :)
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
buehehhe Świerszcze zawsze umiały latać. Rolnicy nie ucierpieli, zabrałem tylko 5.
-
Z drugiej strony ekranu - 2007
kradłem kukurydze
-
Pojazd 3D: Citroen C6
niezły render, masz może hiresa? bombastik fantastik
-
przepalenia na elementach z refleksem
No to chyba masz to samo co ja. za każdym renderingiem te przepalenia pojawiały się w innym miejscu. U mnie była to wina Light Cache - sprawdź czy nie LC wczytuje Tobie ze starego pliku, który wcześniej zapisałeś. Jak nie, to zmniejsz troszke sampli w LC (np o 200-300) lub jego rozmiar nieznacznie. Kombinuj, w końcu znikną (mi się jakoś udało)
-
router wifi do neostrady
Poleci mi ktoś jaki dobry router WiFi do neostrady?
-
laptop za 2,5 kafla
no już się trozke pobawiłm tym HPkiem, jest ok. jedyne co mnie denerwowało w nim to strasznie głośny napęd dvd.
-
przepalenia na elementach z refleksem
a zmien ustawienia LC i zobacz czy zmieniają miejsce? ja tak kiedyś miałem...