Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. dzięki za wypowiedzi.... no półki co to był test światła nie materiałów :> zresztą co do podłogi to zboczenie zawodowe..często muszę wyidealizować pomieszczenie na wizualce :) D4D4L - zwykłe MR światła z żółtymi i niebieskimi odcieniami :) Upne kiedyś reszte jak bede miał taki bezrobotny dzień jak dzisiaj..czyli za jakieś 2-3 tyg :)
  2. Witam wszystkich. Od pewnego czasu chodziło za mną coś takiego... w czasie wolnym o pracy smaruje sobie taką scenę. Nic wielkiego taka pauza od wizek mieszkań i fryzjerów :> Chciałbym trochę dodać tam koloru i jakieś freski namalowane przeze mnie. Naturalnie rzeźby postaram zróżnicować jakaś pani i pan.. może jakiś mityczny stwór... no zobaczymy co mi do głowy przyjdzie :) No ale czy starczy czasu....? któż to wie... jestem dobrej myśli... że kiedyś to skończę :) Jakiekolwiek porady mile widziane :) P.S. Pewno zauważyliście ten krzywy sufit w wejściu... no cóż zauważyłem go dopiero po renderku... ale poprawiłem w trymiga :)
  3. no szkoda że nie pod MAX'a :| chętnie looknoł bym jakiego boosta to da :>
  4. no fajna ta syrenka.... taka wektorowa :> Tylko w interior zapomniałeś narysować kierownice :) no chyba że tak sie w konceptach samochodów przedstawia interior.... nie wiem...ale ciekawe autko :)
  5. No kawał dobrej kreski. Czy inspiracją nie był przypadkiem film Mad Max....?? bo bohaterowie przypominają z koncepcji tych bliźniaków (osiłka i intelektualistę) co walczyli na arenie. Pozdrawiam
  6. Fajna kobitka... szczególnie tak z oczu jej miło patrzy. Pozdrawiam :>
  7. SHI czy w sztuce nie chodzi o to aby zachwycała... A co do popularności... to dopiero teraz zauważyłem że to praca Omena.. jakoś tak nie doczytałem :> Pozdrowionka... co złego to nie ja :>
  8. no ciekawy styl kreskowania cienia.. nie znam sie na tym..nie kończyłem żadnych szkół w tym kierunku więc jedyne co mogę powiedzieć to to, że ciekawie to wygląda. Szczególnie podoba mi sie pierwszy szkic.... 2 też niczego sobie. Taka chaotycznie uporządkowana kreska.... no ale niech wypowie sie ktoś kto sie na tym zna. Mi osobiście sie podoba. Chociaż mogło być trochę bardziej uporządkowane. Pozdrawiam :)
  9. wypas... nic więcej nie powiem...bo obrazek mówi sam za siebie :>
  10. no no fajne fajne.... ten policjant z ostatniego rysunku.... przypomiana mi Kurta Rasela ze "Strażnika Czasu".... tego cartoonowego oczywiście, nie tego z WanDamem :> Pozdrawiam
  11. no :> prędzej czy później wczujesz sie w tableta i będziesz śmigał nim jak ołóweczkiem.... a kto wie może i nawet lepiej niż ołóweczkiem :) Grunt to.... ziemia.... znaczy sie ilość godzin spędzonych z tabletem :> tak czy inaczej czekam na następne koncepty. Pozdro
  12. No miałem chwile czasu na doświetlenie dzieweczki :> teraz popracuje nad ubiorem i jakimś może tribalem na brzuszek lub ramię. Pozdrawiam
  13. No leprze niż poprzednie prace..... ale półki co to ołówkiem dożo dużoo lepiej ci koncepty wychodzą. Szczególnie podoba mi sie twoja kreska... a tutaj jest strasznie sterylnie :> No ale ja sie nie znam...sam od niedawna macham tabletem i wiem jak to jest przestawić sie na ten kursor na ekranie :) Pozdrawiam
  14. wypasy...ale jak byś nie napisał że pierwszy rys to robot to dał bym sobie głowę uciąć że to człowiek ;> może by go jeszcze troszkę "dorobocić" pozdro - wyps prace :)
  15. chudy 9/10 za to że mental -1 za to drewno. :) Good work P.S. golum - praca wykonana jest w Mental Ray'u nie w Vray'u
  16. osobiście zmienił bym kadr... np coś bliżej jezdni. I pokazał "bolidy" z perspektywy drogi... no ale już sie zamykam :) pozdrawiam :>
  17. JmTm00 - a co dokładnie masz na myśli że poprzedni kadr lepiej wyglądał..chodzi o mirror'a którego niechcący zrobiłem gdy zapisywałem JPG'a ?? :>
  18. No poniekąd fajne. Takie Old-Skulowe :> Tylko albo mi sie wydaje albo ta lalunia ma włosy z kawałków blachy... bo błyszczy sie jak czyste srebro :) Pozdro :>
  19. Postanowiłem zacząć WIPa z tą laską u góry. NArazie tyle zrobiłem w wolnych chwilach od pracy :) -------------------------------------------------------------- edit: odwrócony kadr -------------------------------------------------------------- komenty... sugestie.... porady odnośnie anatomii etc mile widziane :)
  20. no fajne fajne :>
  21. ^_^ no marchewkołak... wymiękam hahaha xD P.S. Ale na wegetarianina to mi nie wygląda... no ale nie sądźmy po pozorach ;)
  22. ten dżunglowy domek mi sie podoba, ma coś w sobie :) no i to miasto wsód chmur też kozackie :>
  23. weedlog - no no gratuluje, fajny speed :) pozdro
  24. Dzięki za pozytywne posty...szczerze mówiąc nie spodziewałem sie... a co do skończenia/wypieszczenia prac, no miedzy przerwami od pracy (jak to mówi moja szefowa: w ramach przerwy zróbmy inny projekt :> ) postaram sie coś skończyć. Pozdrawiam
  25. Dzięki za komenty a teraz coś z innej beczki :) Ćwiczenie damskiej anatomii... niestety bez modelki :| mała wariacja przed kolacją ;P

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.