Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. Mortom odpowiedział Bacry → na temat → Work in progress (WIP)
    IMO to są dobre referencje na siedzenia: Fajnie że pobrudziłeś tylną kanapę ALE trochę widać powtarzający się wzór tekstury 🙂 No ale machniesz 2 razy pędzelkiem i zaraz go nie będzie 🙂 Ogólnie fajnie Ci idzie ten Jeep 🙂👍
  2. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Wrzucam sobie jako tekścik. Bohomazy starego chłopa 😛 Miałem sobie nic nie robić... ale w trakcie tego nic nierobienia zrobiłem sobie "animację testową". Oczywiście nic sie tam nie klei. Wake wave przenika kadłub, "line art" z filra co sie robiło z 30 lat temu i dziwny grading xD TAK! nie chciało mi sie przerabiać shaderów na animkowe! 😛 A i pixel rat 😉 z serii jak go nie robić. No ogólnie przestroga 😄 Czy warto było poświęcić te parę godzin? NO.... nie wiem! A czy żałuję tego poświęconego czasu... w sunie też nie 😄 No nic zapraszam... ALE Ostrzegałem xD https://player.vimeo.com/video/912104179?h=0daa19e7da
  3. Mortom odpowiedział agdybybyl → na temat → Animacje
    @nordenA co sie staneło z twoim kanałem YT? Bo jakoś tak stanęło po 8 filmach. Czasu czy zapału brakło? 🙂 P.S. max3d to ostoja która przetrwa apokalipsę, post apo i nawet neo cywilizacje po niej! @adek wiecznie żywy i zdigitalizowany w świecye VR, będzie trzymał wieczną wartę, niczym ostatni Astarter, aby spuścizna wielu pokoleń grafików nie przepadła! 🙂
  4. Mortom odpowiedział Bacry → na temat → Work in progress (WIP)
    No! Wybuchniesz kościółek troszkie... dodasz Musoliniego na koniu i wuala! 😄 Scenka z CODa jak w mordę strzelił 😉 Tylko weź tą biała farbę zetrzyj z elewacji 😛 ja rozumie... zima i tego inne takie ale chyba trochę przesadziłeś z tym szronem? 😉
  5. Mortom odpowiedział Bacry → na temat → Work in progress (WIP)
    Nie no bardzo ładnie! Teksturkę siedzeń bym jeszcze trochę powycierał. Wiesz, ładują się takie wojaki upaptlane, uwalone jak stół Durczoka, to trochę brudzą i uszkadzają tapicerkę 🙂Jeszcze wewnętrzną część nadkoli, jeszcze troszkę bym "dobłocił" lub przyprószył pyłem. Ale jest świetnie 🙂👍 Będzie jakaś scenka?
  6. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    TAK dokładnie! xD Austryiacy artyści wymyśli im to maskowanie / wzór na płótno - TAK chłop wzioł sobie płtno i pięknie obkleił sobie kadłub 🙂 No ale to czasy gdzie byle kogo do braci pilotów nie brali. Zresztą jak latać to z kasą a nie jak te biedaki innych nacji z Entanty 😄 Dodam sobie jeszcze 2 sylwetki boczne Albatrosików 🙂 Niby do książki nie trafią, ale i tak je sobie zrobiłem 🙂 A CO! może ktoś się skusi?? 🥲
  7. Mortom odpowiedział Bacry → na temat → Work in progress (WIP)
    Moim zdaniem jest poprawa względem poprzednich renderów 🙂 To podniszczenie nie jest już takie równomierne 🙂 I temat do przemyśleń - pomyśl nad lekkimi wgnieceniami 🙂 na normalce oczywiście 🧐
  8. OK. Czy nie trzeba ci ładnych płynnych przejść i utworzenia jednej siatki? Chcesz 2 modele obok siebie i kropka. Tak? Jak tak to zaimportuj 2 modele... dopasuj skale poprzesuwaj aby pasowało i eksportuj do OBJa czy innego pliku i gotowe.
  9. Hmmm.... Niby można by było to połączyć... ale jak mniemam te skany nie są manifold mesh-em więc mają masę śmieci. Może jak by to zvoxelizować jeden i drugi skan - ale na siatce z ultra małym voxelem to może by sie udało. Potem wypalić texturę bezpośrednio na siatce, tak aby już nie bawić się w retopologie. To może by dało rady. Ale była by to droga szaleńca i smrodu wielu spalonych procesorów 🙂 Może w Hudym było by łatwiej.... ale tu to @Destroyer musiał by sie wypowiedzieć, jako znawca softu. Może w Meshroomie z 2-ch chmur punktów dało by się od razu wybudować siatki i teksturkę? Ale w sumie nie wiem czy nie zrobił by jakiegoś bloba w kształcie ogórka 🙂 Tak czy siak jakieś możliwości są... kwestia tego jak bardzo jesteś zdeterminowany i jak bardzo lubisz swój komputer 😉
  10. OOO ta! To ostatnie najlepsiujsiejsze 🙂 ALE zapomniałeś o bardzo ważnym elemencie każdej sesji zdjęciowej samochodu. Oo ładnej pani w skąpym stroju... oczywiście dla podkreślenia płynnych nini samochodu...🧐
  11. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Jak sądzicie przegiąłem w wersji B z tymi przybrudzeniami soczewek? A B C P.S. Piotr jak zawsze pozamiatał swoją nową scenką 💣✨ aż trochę wstyd pokazywać swoją amatorszczyznę po jego poście #FeelLikeMonkey🐒
  12. @Nezumi A tak z ciekawości, aby w miarę "bezstresowo" bawić się w Ringa nie trzeba przypadkiem mieć refleksu kota, sprytu mangusty i worka ibuprofenu na bolącą du*ę? 😛 Pytam bo kolega chciał wiedzieć czy da rady. Kolega pograł coś w DS 3 i tak 3/4 gry przeszedł, potem mu nerwy, zapał siadły jak go te bosy linczowały za zły skok w bok 😉 Ale sam dreszczyk emocji z odkrywania mapy i naparzania sie ze zwykłymi mobami dawał mu radochę. Bosy go tylko wq...ły bo trzeba było bić i bić, a te łajdaki z długimi paskami życia nie chciały umierać! 🙂
  13. 😄
  14. Myślę, że po rewolucji AI nasza rasa skończy.... o gdzieś tu 🙂
  15. @kengi Do ministerstwa dziwnych kroków jak znalazł 🙂
  16. No tak zapomniałem, jako typowy/topowy (niepotrzebne skreślić 🙂) youtuber dostałeś wypasiony komputer od nvidii... 🙂 wołczer na nowe procki od AMD i dożywotni zapas RAMu od Corsaira. A na śniadania to pewnie zjadasz grzanki z kawiorem od Bieługi 😉 Niektórym to tylko pozazdrościć talentu i obrotności 🙂
  17. @Destroyer No i po takiej recenzji zachodzę dlaczemu porzuciłeś karierę Youtubera!? Musze potestować jak z szybkością wypalania tekstur i eksportu gotowych matsów bo ta darmowa oferta staje się za dobra aby z niej nie skorzystać 🙂
  18. To wspaniałe i przerażające, że Piotr ma moc budzenia inspiracji ale i też dokładania sporych kop kompleksów człowiekowi 😉 Taki trochę człowiek orkiestra 🧐
  19. Mortom odpowiedział Bacry → na temat → Work in progress (WIP)
    @Bacry Fakt... dużo odnowionych albo chemicznie postarzanych. Jedyna nadzieja to czarnobiałe zdjęcia z okresu II wojny i zaraz po. Myślę, że tak do lat 60 spokojnie można szukać. Potem już pewnie odnawiali i pacykowali blacharkę.
  20. Sztosik! Zresztą jak zawsze panie Michale 🙂
  21. @Destroyer Uważaj zaraz będą dzwonić że chcą kupić od ciebie obrazek do NFT 😉 Ja poniżej 12k bym nie schodził. No ale co artysta to inny cennik 😄 A tak serio to fajnie że coś rośnie po za Painterem i Designerem. Choć jakoś tak UI jakoś do mnie nie przemawia - ale to może kwestia dobrania innych leków 😉 Nie jestem fanem Adoba i jego wiary w system subskrypcyjny 🙂 Na szczęście zrobiłem jak @RaVirr i kupiłem Substance-y na Steamie. Choć jak by na to popatrzeć licencja na własność również i tam nie istnieje. No ale przynajmniej nie trzeba płacić abonamentów NARAZIE xD (patrz Game Pass - A Gebe już dyszy 😄) No i chętnie potestuje jak za darmo 🙂 poszczekamy zobaczymy co z ego będzie 🙂
  22. Mortom odpowiedział Bacry → na temat → Work in progress (WIP)
    Uwaga bede się czepiał 🙂 IMO niepotrzebnie w takim stopniu podniszczasz farbę blach na ostrych krawędziach. Niemal każda krawędź jest u ciebie podniszczona. I w resoraczku taki efekt byłby świetnym dodatkiem ale w skali 1:1 jest tego za dużo. Najlepiej patrzeć w referencje. Jesli ma to być wojenna zabaweczka 🙂 to pozerkaj na fotosy z tego okresu, co i jak sie brudziło - choćby wejście czy nadkola. W jakim stopniu farba w warunkach bojowych była naruszona itd. No ale modelik fajny i ciśnij dalej 🙂 http://auta-klasyczne.pl/wp-content/uploads/2020/05/00Y0Y_b4WQEraCAbL_1200x900.jpg
  23. Sparafrazuje pana co przypisał sobie zasługę budowy bomby atomowej: Stałem się Śmiercią. Niszczycielem światów marzeń o przydatności @RaVirr-ka!
  24. Trochę łamie plemienną tradycję Słowian. Bo przysiad na zadzie a nie na stopkach🙂 @SebastianSz xD
  25. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Dzięki chłopaki... chmm ten pomysł ze strzelaniem jest całkiem fajny 🙂 to maszyna patrolowo-eskortowa i te karabiny maszynowe fiata to tam dla piękności nie załadowali 🙂

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.