Skocz do zawartości

Mortom

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mortom

  1. Mortom odpowiedział Mortom → na temat → Work in progress (WIP)
    Chłopacy pomuszcie... Które ujdzie w tłumie? A B C D Dodaje jeszcze jeden wybuchowy 💣 E
  2. @Nezumi kurna po tych wiadomościach z Mexyku o capniętych przez krokodyle ludziach i innych "ciekawych" przygodach jakie można napotkać w świecie to po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma to jak na tej mojej cichej wiosce na Podkarpaciu 🙂 Raz tylko mieliśmy strzelaninę na naszej stacji benzynowej. A przyroda jeszcze też nie jest tak zabójcza aby trup ścielił się gęsto. Choć te 3 burki z poprzedniego posta mogły by się ze mną nie zgodzić. No ale nie ma miejsc idealnych prawda? Tak że tego, @Nezumi zapraszam w dzikie odmęty podkarpacia 😄 po co ci te Mexyki 😛 załóż sobie ranczo na tu! Na tej podkarpackiej polskiej ziemi, gdzie miś zimą śpi a licho... no, licho nigdy nie śpi 😛 Może nie mamy krokodyli oraz czupakabry ale też jest fajnie 🙂 Tak więc pakuj sie do swojego prywatnego odrzutowca i pura vida! 🙂
  3. @Nezumi Jako akolita Blenderowy jeszcze jestem w fazie wyparcia xD I tak sobie czasami zadaje pytanie... jak to sie stało, że z zaczynając na 3D MAXie skończyłem na Blenderze? 😄 (a odpowiedź to: BO JEST ZA DARMO 😉) Ale zgadzam się z tobą, niestety raczej Blender nie wespnie się wysoko a Ton półki żyje to momo wszytko jest jakaś wizja. Ale mimo wszystko cieszę się ż taki soft jest. W dobie wszędobylskiej subskrypcji nie martwię się, że musze jeszcze zarobić na kolejny soft. Co do kreskówki o jajkach... nie wiem gdzie ale widziałem gdzieś jakiś odcinek w jakimś dziwnym świszczącym języku. Nawet fajne to to. (SIMP ALERT!) Choć do mnie raczej przemawia opcja ANIME, gdzie każda dziołcha jest niczym bogini wycięta z marmuru... 😄 No ale pomarzyć jeszcze sobie można?! 🥰 A jak tam misie? Dalej wpadają na pikniki w twojej okolicy? U mnie znowu atak wilków na wiosce. Padły 3 burki 😐 ALE za to jakiś czas temu koło domku biegały mi zajączki 🐰🐰 więc jest równowaga 🙂
  4. Nezu, zamiast nazywać to marnotrawstwem, nazwał bym to szczegółowym rozpoznaniem wroga 😉 To cenny czas, gdzie dowiedziałeś się czego nie chcesz w swoim życiu 🙂 Wiesz, nie każdy posiadł tą tajemną wiedzę. Kolejny poziom to poznanie tego czego się chce. Ale ten etap chyba też już masz za sobą 🙂 Następnie to etap nr. 3 - sięgnięcie po to co się chce, nie łamiąc postanowienia o tym czego się nie chce. Wiem, to trudne, Blender kusi niczym ponętna piękna kobieta z naładowanym 6-ciostarzałowcem za plecami. Na pierwszy rzut oka puszcza ci oczko ALE to podstęp... mam nadzieję że nie ULGNIESZ! 🙂 A to że Maya upadnie jest niemal pewne 🧐 masz na to dowody wokół siebie. Popatrz co biały człowiek nawyprawiał w obydwu Amerykach. Np. tacy Majowie, niegdyś jedna najbardziej rozwiniętych cywilizacji Ameryk, potęga i postrach, a padli pod naporem dział armat i koców z grypą. Autodesk to tacy Majowie (of course), Konkwistadorem w tym przypadku jest sam TON CORTEZ ROZENDAL, znany w pewnych kręgach jako "Subskypcjo-łamacz" 😉 i kapłan "Kręgu wzajemnego poklepywania się po pleckach ®" Ja bym nie pytał CZY? lecz KIEDY upadną giganci! 😄 Na barykady... precz z komuną!! Chyba sie rozpędziłem xD No ale wiesz o co kaman 🙂 P.S. A tak z ciekawości, jak tam zima w Meksyku? Zimno? Ciepło? Kojoty dalej gryzom? 🙂
  5. Jak zawsze przepiękne!
  6. Nie no bez przesady @drakul z tymi zabrudzeniami z d**y. Może Piotr nie potraktował tej ciężarówki tak jak samolocików ale aż tak źle nie jest. Tym bardziej że to "wypełniacz" tła, kwestia tego też gdzie ma sie dziać akcja. Bo jak to jednostka (powiedzmy) liniowa to fakt może by to jeszcze dobrudzić ale jak akcja dzieje się w bazie lub w teranie zabudowanym to aż taki syf nie powinien występować... to nie jazda w offrodzie, a sanitarka porusza sie raczej po drogach... gruntowych ale mimo po drogach. Bo po cholewę walić samochodem przez rowy i błoto do "chorego" w warunkach bojowych ... od tego są sanitariusze i nosze. Sądzę że co najwyżej donosiło się żołnierza do ciężarówki i wio, do szpitala. No ale moge się mylić 🙂 https://nl.pinterest.com/pin/wc-515253566263--17732992263666558/ https://www.command-car.com/ambulance/historyamb.html na drodze Mi się tam podoba... co najwyżej dodał bym błotka na oponach. Ale to pewnie proceduralnie Piotr sobie załatwi na "miejscu" w scenie 🙂
  7. @RaVirr-ku kotek Ci chyba uciekł 😉 Podsyłam zdjęcie 😄
  8. O Boziu, jak ja kocham tego twojego Halberstadta... no wspaniały okaz! Naprawdę cudną robotę odwalasz!
  9. Z grubsza to fajnie już wygląda 😉 Czyściutko 🙂
  10. Złoto Piotrze... istne złoto! I wspaniała postawa życiowa!
  11. Bradzo ładnie ci to panie idzie! Ładny detal z dużą ilością dynksów 🙂 Podziwiam wytrwałość!
  12. Potwierdzam! działa bez zbytnich mankamentów 😄 @Destroyer😉 gender swap ver. 😄
  13. O! Maszynka do robienia memów. A jednak AI po za robieniem cycatych panienek może się jeszcze do czegoś innego przydać 😄
  14. @Kalberos panie... nie mnie równać się z Piotrem! To jak by porównywać starą Kozę żrącą kapustę z koniem czystej krwi arabskiej.
  15. Piękny kadr, piękne zbliżenia piękny model! P.S. O takie wątki na forum walczyłem w 1940 latając swoim Spitfire-em w Jane's WWII Fighters! 🙂
  16. @misiekhc julian_001.mp3
  17. No co do Bleacha to mogę się zgodzić... może nie był wybitny ale całkiem OK. Ale Alchemist mi nie podszedł i zasnąłem podczas seansu i jakoś nie czułem potrzeby aby zobaczyć dalszą część filmu. Może dlatego że próba skompresowania tych historii skazana jest na większą lub mniejszą porażkę. Coś jak Rebel Moon... pan Snyder chciał w 20 min zrobić to co całe te marwele robiły w 5-6 filmach... no i wyszło jakieś taki coś co do końca nie wiadomo czym jest. A co najgorsze główny złol w tej "epopei" jest tak karykaturalny że aż boli głowa... 😞 Szkoda... A wracając do anime to chyba najbardziej wolałbym aby zrobili pełny film animowany gdzie w swojej stylistyce całe to mambo-dżambo ma swój urok i sens 🙂
  18. Trafiłem na to nie szukając niczego... czyli jak zwykle 😄 Przyznam że brakuje mi tego Mistrza absurdalnego humoru [*] W tym pierwszym filmiku rozbraja mnie ostatnia scena z Garadiellą... no złoto! Dlaczemu już nie ma takich fajnych filmów?! 😞
  19. @Kalberos E tam, DB Evolution było by nawet spoko gdyby nie główny bohater, fabuła, efekty specjalne, hoerografia "walk" i najgorszy Roshi w historii Genialnych Żółwi 😄 ever 🙂 Ale anime nie ma szczęścia do aktorskich remaków. No po za One Pieace... ale tam twórca One Pieace-a postawił warunek... albo robią tak jak on to widzi albo wcale... i jak widać wszystkim to wyszło na dobre 🙂 Żałuję, że tak marnie też skończyło moje najulubieńsiejsze Ghost in the Shell... wykoślawienie i spłycenie przekazu jaki niosła fabóła oryginału. A wystarczyło tylko przenieść animację w inne medium. Ehhh... Teraz "czekam" z wypiekami na twarzy na kontynuację Gladiatora... xD TO BEDZIE HIT! 😄
  20. Jak za "Darmo" w abonamencie HBO MAX 😉 to oblookam. Dzięki za info 🙂
  21. Podeśle filmik... trochę nie do końca na temat ale wiele punktów stycznych zgadza się z moją skromną opinią na ten temat dlaczego filmy / shorty id. są jakie są. NIESTETY
  22. Mortom odpowiedział Mortus → na temat → Work in progress (WIP)
    Na temat montażu moja wiedza bliska jest zeru ALE jak dla mnie to przejście z kręcącym tyłkiem z 6 na 7 wcale nie dezorientuje, choć fakt ten obrut z orginału nadaje chyba jakiejś ciągłości kadrów. Ale wygląda jak standardowy teledyskowy zabieg więc i tak tez nie jest źle. A odnośnie animacji postaci to mam wrażenie, że główna bohaterka ma dużą masę ciała i zanim wyhamuje kończynę potrzeba sporej ilości czasu... nie wiem jak to nazwać... jest taka nadpłynna w końcowej fazie ruchu. Coś tak jak by wyhamowywanie energii ruchu było zbyt powolne... no nie wiem jak to opisać inaczej. Ale może mam tylko takie głupie wrażenie. Moja znajomość animacji postaci jest niemal zerowa więc te uwagi traktuj wyłącznie jako słowa absolutnego dyletanta 🙂 Ogólnie podoba mi się co tu wyprawiasz i czekam na więcej 🙂
  23. @adek A jak by zrobić coś ala zrzutka.pl? Albo Patreon? Może jako zbiórki nie trzeba jakoś tego specjalnie rozliczać? Tylko jako dochód na końcu roku? Ale tu musiałbym podpytać moją księgową. Myślę, że tyle wydajemy na głupoty, że nawet jak by się te 50zł na rok paru zrzuciło to nie dopłacałbyś do interesu i przynajmniej nie byłbyś w plecy te parę setek na rok. Było nie było, tylko twojej uprzejmości i chęci oddelegowania kasy, to forum jeszcze nadal stoi.
  24. @Nezumi masz racje przejdźmy od razu do wręczenia pucharu, to jest biedne forum nie stać nas na referendum za 2mld złotych. Papieru zaoszczędzimy i ocalimy parę drzew z Amazonii 🙂 Win-Win 🙂 ✨✨✨@Destroyer✨✨✨

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.