Skocz do zawartości

BWIN product journey - animacja ze studia crazy sardine


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz film na http://www.crazysardine.pl/nl/bwin/

Projekt wyzwanie. Zrodzony w kreatywnym umyśle reżysera Mishy Rozema i stworzony we współpracy i ogromnym zaangażowaniu zespołu Crazy Sardine, prowadzonego przez Adama Torczynskiego, podczas bardzo intensywnego półtora miesiąca.

 

 

Złożoność i ilość obiektów oraz nieprzerwany ruch kamery zmusił do stworzenia zupełnie nowego procesu produkcji. Ogromnym osiągnięciem było wypracowanie zaawansowanego poziomu technicznego i wizualnego, który pozwolił nam dostarczyć bardzo atrakcyjny film w krótkim czasie.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widziałem tą reklamę już kilka dni temu u was na stronie i zrobiła na mnie duże wrażenie, fajna praca kamery i przejścia no i rozmach całości robi swoje ;)

concepty Mayk'a wyglądają świetnie, bodajże na jego stronie je wdziałem

 

może coś wiecej napiszesz o produkcji co było użyte i takie tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są wymienieni na stronie. Ja modelowałem parę budynków z tła i budynek "ruletki".

Softy... 3d to głównie Max, ale też Maya, Modo... Ogólnie kto w czy pracuje na co dzień. Finalna kompozycja była składana w Post Panic, z tego co wiem to na Macach i AE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Złożoność i ilość obiektów oraz nieprzerwany ruch kamery zmusił do stworzenia zupełnie nowego procesu produkcji.

 

czyli "Spróbujmy to zrobić w 3d a jak nie wyjdzie to Lisu (w sensie mayk) namaluje" :D

 

Ale calosc fajnie wyszla. Congrats 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super to wyszlo, naprawde czadzior,

 

nei wiem czemu tego nei ma na frontach, trafilem na to przypadkiem tu na forum, no coz wazne, ze na fronatach jest "wczesny torun" wspaniala animacja, dobrze, ze moderatorzy spisuja się na 6+.

 

 

powiedz mi bartolomeo jak ilościowo praca byla podzielona miedzy was i post panic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powinien byc jak najbardziej zasluzony front swietna robota.

 

misiekhc:nie wiem z czym masz problem ja sie o nic nie prosilem nie musisz mi tak wyjezdzac(poza tym zdaje sobie sprawe z poziomu).Nie wiedzialem ze takich ludzi tu mozna spotkac nawet wsrod tych lepszych...

 

pzdr

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki scatmax jak cie urazilem, to nic osobistego i to nie bylo celowane w ciebie naprawde, masz swietne pracki 2d i po prsotu zrobiles slabsza animacje i zostala wrzucona na fronta, a tutaj jest calkiem fajny kawalek grafiki i zostaje pomijany, pewnie gdybym na niego nie trafil przypadkiem to bym go nie zobaczyl w ogole i po prostu sie zastanawiam ile fajnych pracek nie zobaczylem z tego forum, bo akurat nie mam czasu przegladac sobie forum po dzialach i tysiacach postow tak jak i pewnie wiekszosc uzytkownikow, jeszcze raz bez urazy i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna reklamka, naprawdę widać sporo pracy w to włożonej. front zasłużony leci.

 

misiekhc: jakoś za czasów Twojego moderatorstwa, nie zauważyłem wysypu frontowych prac. narzekasz, marudzisz a dupska nie ruszysz. nawet, żeby chociaż jeden PM poszedł w stylu: "o fajne to jest, dajcie fronta chłopaki: >". nie, no bo po co. lepiej pojechać ironicznym komentarzem po debilach z moderacji...

 

buziaki

tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka bardzo przyjemnie...fajny ciezar i dynamika.

Przylaczam sie do gratulacji:)

Niestety tym clipem odkopaliscie w mojej pamieci wspomnienie szalonego projektu

Techlandu, z przed lat:)

Crime cities http://www.techland.pl/galerie/crimecities_en/01_crimecities_en_big.jpg

 

Graficznie oczywiscie nie ta sama liga;) ale skojarzenie powstalo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepty do tegoż projektu do oblukania na mojej stronce ;) sorry, musiałem sie pochwalić ;) hehe.

 

Jeden z wiekszych hardkorów jakie robilem pod względem ilości pracy, łezka się kręci kiedy przypomne sobie te nocki w studio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk - super te koncepty w ogole reszta pracek na stronie to pelen szacun, swietny sobie styl wyrobiles, ta wydziarana panna to cudo, z mila checia bym sobie printa zrobil powiesil kolo kompa :)

 

tweety - masz racje, troche jak burak pojechalem, nastepnym razem posle PM'a, pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, muzyka nieźle to napędza. Koncepty Mayka ciekawe ale jakoś nie czuć ich ducha w końcowym efekcie.

 

Odtworzenie ducha konceptów Mayka w 3D jest wyzwaniem samym w sobie. Nie wiem czy, i co zażywa przed pracą, gdyż się tym nie chwali, ale przyznać trzeba - Wizjoner pierwsza klasa. Stwierdzenie że ma "ciekawe" koncepty, to jak powiedzenie o bombie atomowej, że "może komuś zrobić krzywdę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności