Skocz do zawartości

Bitwa 3D:Mały kotek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciężko mi idzie, to moje kolejne(nieudane) podejście do organiki brat jak zobaczył to co zrobiłem powiedział

" poddaj się już :D i zrób żuczka gnojarza :D "

 

hahaha to mnie wyjatkowo rozbawilo! Kopnij brata w lydke i go nie sluchaj! Ja czekam na kotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ok ale wywal kota z konceptu :P

 

niezła myśl ;) to by rozwiązało wiele problemów :D

 

Nom, musisz nas tym kotem naprawde za serce złapać:)

 

jak na razie to widze że innego nie dam rady zrobić, będzie taki skrzywdzony że tylko największy brutal się nie zlituje :)

 

zrobiłem nowego jest już lepiej nadal jest skatowany jak w wietnamskim barze ale już się tak bardzo go nie wstydze :D

na początek siateczka bo wygląda lepiej :P

 

7410a42018f2f909.jpg

 

no i wygładzony model :)

 

c9830733175fd665.jpg

 

ma ktoś może namiary na dobre blueprinty kotów? :D

 

może jak dam włoski to będzie lepiej wyglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intervain zaczołem robić realistycznego ale wyszedł jak wyszedł ;) jeszcze spróbuje go pomęczyć albo będzie cartoonowy ewentualnie zmienie tamat na "inwazje małych zmutowanych kotków" :D

 

wzorowałem się na plakacie kota ze Shreka no to raliastyczny nie mógł wyjść :)

 

dzięki Ania za blueprint przyda się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem ucho i pogrzebałem troche na dole ale niewiele się zmeniło ;)

na razie kończe z głową i zabieram się za ciało bo tak to nigdy go nie skończe

 

090e082eef17810c.jpg

 

pod pewnymi kątami wygląda całkiem znośnie ale z przodu jest jakiś mankament, nie moge dojść jaki :D

 

e320c561062496d3.jpg

 

 

jak mi się uda to skończyć tak żeby miało ręce i nogo to sam będe zaskoczony ;D

już mi się nie chce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAT, ATE, EATEN!!! Kto robił opis do tej foty?

 

A pomysł jest słodziutki. Pozdrów referkę od mojego psiaka.

 

W internecie od pewnego czasu krążą takie obrazki z kotami, z opisami z błędami w 100% celowymi! Bez tych błędów nie byłoby "uroku". Jak się nie znasz to nie gadaj. :P

 

Co do modelu, kot nie wygląda teraz na młodego, raczej na starszego.

Małe kotki mają chyba jednak trochę bardziej okrągłe oczy niż dorosłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Ania za uwage coś z tym zrobie ;)

 

i tak ladnie Ci idzie :)

jak na moje doświadczenia z organiką to jakoś idzie ale zawsze mogłoby iść lepiej np. tak jak Klickowi :P

 

 

w końcu zrobiłem całe ciało :) choć kotek mógłby być z niego niezadowolony :D

męczyłem się trochę z łapami aż w końcu zrobiłem "sklejone" tj. bez oddzielnych paluszków :)

nadal wygląda trochę dziwnie ale z tym co robiłem na początku nie ma porównania,

tylna noga wygląda jak od kozicy ale jeszcze nad nią popracuje, no i tylną częścią mam problem ale ciężko znaleźć dobre zdjęcia tych okolic :D zresztą i tak nie będzie stał tyłem do kamery więc długo tam nie zabawie :D

 

chyba trzeba trochę grubsze nogi zrobić, ale nie jestem pewien,

małe kotki mają większą głowę w stosunku do reszty ciała ale chyba przekombinowałem :)

 

 

35a3eedc11903df8.jpg

100875ffc161cf6a.jpg

 

i siateczkaa ;)

 

8af4162161418297.jpg

025cb58cae6ac76d.jpg

 

 

jak ktoś ma sugestje co zrobić żeby lepiej wyglądał to jestem otwarty na sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke chyba zbyt plaskie lapy (konkretnie poduszki). Poza troche taka jak u wycofanego samca ;). No i jakos bardziej uda by mozna wyroznic. Poza tym super- kocieta chyba sa takie krotsze wlasnie ;).

Zreszta jak to juz chyba ktos wspomnial, najwazniejsze jest futro i oczy jak u Banderasa/Malajkata w Shrecku 2 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster thx, poprawiłem

satanicus1991 właśnie takiego Filemona mam zamiar zrobić :D

Lewus może wrzuce do muda i trosze kostek dodam

Dawaj dawaj!

Daje daje nie przestaje :D

 

poprawiłem ogon, tył, grzbiet, troche zmniejszyłem wysunięcie pyszczka i jak wygląda każdy widzi :)

 

43021316rn3.jpg

 

 

może go jeszcze wrzuce do mudboxa i troche podziubdziam :) może coś z tego wyjdzie, jak na razie to w mudzie dużo nie siedziałem i jeden model mi w nim całkiem nieźle wyszedł, troche przypadkiem :P

 

a jak szukałem refek znalazłem coś takiego

 

2209ebc99b621f4e.jpg

 

super byłoby zrobic choć w połowie tak fajniutkiego kotka :) ale pewnie niewele z tego wyjdzie :(

 

mam dwie interesujące ;) koncepcje jak rozbudować mój temat żeby coś więcej się działo

 

kotek z kurczaczkiem :D

Blonde chick with cute pussy

 

e3b0167553d425c2.jpg

 

albo bardziej ambitnie Pussy Wagon :)

 

4c42a93f501491ac.jpg

 

 

nie mogę się zdecydować :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad kotkiem na dłoni ale będe musiał stanąć na głowie żeby był taki słodziutki :)

ale skoro tak się podoba to nie ma bata będe go robił!! albo raczej postaram się :) i z nogami nie będzie dużego problemu bo jest skulony w kulkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyja nie powinna być taka wąska, kocia głowa jest dużo mniej wyraźnie oddzielona od tułowia niż głowa ludzka.

Pamiętajmy tylko, że koty mają futro a więc jeśli do modelu ma być dodany jakiś modyfikator w stylu hair&fur albo inny shader to szyja modelu powinna być raczej wąska, jak u kota bez włosów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tak po zastanowieniu...

Moim zdaniem nad modelem kota za długo męczyć się nie trzeba, tylko dobrze zmapować haira i uczesać:D:D:D

 

Jest coś takiego jak mapowanie długości sierści przecież, a stylizacja sierści i tak Cię nie ominie..

 

Jedziesz z tym filemonem:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz z tym filemonem
dzięki Lewus że mnie poganiasz bo z leniem trzeba ostro :D

 

poprawiłem troche proporcje jak Klicek radził, zmniejszyłem głowe, wrzuciłem do muda troszke poprawiłem ogólny kształt, widać kostki i już nie ma nadwagi :) no i w uchu troche dłubnołem, ale za to z małego filemona zmienił się w starego Bonifacego :D zaczołem robić nową sitkę, ale chyba trochę przedobrzyłem i za gęstą siatkę robiłem i wymiękłem w połowie :(

 

w niektórych mejscach nie jest gładko bo za mało polygonów jest i komp nie chciał więcej pociągnąć :) jakbym sitkę przerobił byłoby ok a tak to jest jak jest

 

0a879aebd447f15e.jpg

 

tak czy siak (chyba) dzisiaj zaczynam robić tego pieszczocha na dłoni, spróbuje twojego sposobu, najpierw do muda potem sitka i może znowu do muda żeby pyszczek dobrze wyglądał reszte sierścią spróbuje wykończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności