Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Volkswagen Beetle


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynam kolejny off-home\'owy projekt:). Tym razem Beetle ale uwaga, stary Beetle czyli poczciwy Garbusik:D. Ogólnie będzie to zwyczajny Garbus, lecz może jak skończę, zrobię mu jakiś old-school\'owy tuning:).

Zacząłem już robić maskę, w poniedziałek zrobię trochę więcej i coś tu wrzucę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale wy nie kumaci jesteście.... zacząłem go robić ale jeszcze nawet tego nie wyrenderowałem:). Ponieważ robię to nie w domu to update\'y będą tylko kilka dni w tygodniu.

A referkę prosze bardzo:)

 

75%20VW%20Beetle%20622.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, no ludzie... czytajcie dokładniej:D. B-25H robię u siebie w domu, a Garbusa robię w Pałacu Młodzieży na zajęciach grafiki. Jako, że jestem tam asystentem, to po prostu muszę się czymś zająć i przy okazji korzystam z udotępnionego sprzętu:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne ale popracuj nad swiatlami i w polowie maski na tym garbie tez jest troche krzywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz zdawania sobei sprawy trzeba też coś z tym zrobić:) Okolice świateł paskudne, a bok wydaje się nieco zbyt płaski jak na moje oko. Za przednim nadkolem chba jakieś wgłębienie się zrobiło. Ogólnie model nie sprawia takiego \"pękatego\' wrażenia jak prawdziwy garbusek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to nie ma ktoś dobrych, dużych i dokładnych blueprintów Garbusa? Ja w necie znalazłem tylko te na www.onnovanbraam.com i niedość, że są małe to jeszcze trzeba je było rozmiarami dopasować i pewnie przez to model będzie trochę niedokładny :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni update w tym roku szkolnym, następny będzie najwcześniej dopiero we wrześniu bo wątpię, żebym miał do tego czasu lepszy sprzęt w domu i mógł wreszcie chociaż 3dsmax 5 zaistalować :/ . Póki co, karoseria jest praktycznie skończona :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebudzenie po śnie letnim :].

Więc jedziemy dalej, mój Garbusik ma już szyby i zaczątki kół, następnym etapem będzie chyba ostateczne wyeliminowanie drobnych błędów, spróbuję też zrobić coś z przerwami między elementami blachy, najwyraźniej dam po prstu mały extrude krawędzi do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności