Skocz do zawartości

Tygodniowa FOTO-BITWA


Sadowski25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie mnie nie ruszają komentarze w stylu "takie se" bo mam w głowie filtr anty-trollowy :) dlatego się dopytuje, dlaczego tak uważasz, bo Ciebie Słowiak jeszcze nie podejrzewałem o trolling. Wyrażając opinie przeważnie stosuję składnie "uważam że jest tak i tak BO ......" ;)

Peace and Snow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się temacik, Moc ciekawych ujęć.

 

Nie wiem, czy mogę, aczkolwiek chciałbym nie co zamieszać ;). Wbrew pozorom - portret to najcięższy kawałek chleba dla fotografa.

Fotografując ludzi, mamy niby przynajmniej dwie możliwości ugryzienia tematu. "Jaki przyszedł, taki wyszedł" lub taka "manipulacja" osobą, aby wyszła jak najlepiej, (czyt. bez makijażu lub psuja nie podchodź).

Moim zdaniem i tu taki mały dygres do kolegi slowiak'a portret to również i emocje choć przedstawienie tego jest znacznie trudniejsze, bardziej złożone, bo poprzez ujęcie trzeba pokazać widzowi osobowość, charakter, radość smutek, ect ..... u portretowanej osoby. Takie drugie dno ;).

 

A i chyba najważniejsza sprawa, oczy !!

 

 

 

przy następnej okazji się mam nadzieję przyłączę :).

 

//Pozdr. + za wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze wam temat przypadnie do gustu.

 

Foto Bitwa Nr.8

 

temat: WODA

 

termin: do 23:59 - 21.10.2010 (czwartek)

 

- dłuższy bok pracy 800px

- zdjecie powinno zawierac wode w plynnej postaci

- technika i kolorystyka dowolna

- czas powstania pracy dowolny

- praca nie moze byc pokazywana w przeszlosci na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

No to rach ciach ciach:

 

z dedykacja dla @CzAk1 w dniu jego urodzin...od @slowiak'a, ktory ma zakaz robienia zdjec xD.

 

DSC0277JP_aserna.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie, żeby fotobitwy były na głównej, to informujcie moderację, np mnie i twórzcie obrazeczki dla bitw o wymiarach 108x125 z numerem bitwy i jakimś motywem. Tak, jak jest to w innych bitwach. Niefajnie się dzieję, że wiele bitw przez takie, powiedzmy, zaniedbanie są gdzieś w ukryciu i wiele osób nie wie o ich istnieniu (np ilość głosujących w sondach jest piorunująca ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie są to dokładne repliki oprawek Lennona, ale nawet Freud nosił okrągłe okulary. W tych czasach niestety okrągłe oprawki są kojarzone w pierwszej chwili z Harrym... Natomiast Lennon okrągłe szkła miał tylko w korekcyjnych okularach, przyciemniane były lekko spłaszczone od góry.

Edytowane przez profkaufman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności