Skocz do zawartości

Teczka 2D - Wojtek Fus


WojtekFus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jesli tak to poprosze pomalowac mojego caddy '69 ;)

 

W kazdym badz razie, bardzo ale to bardzo podoba mi sie pierwsza panna lassem robiona, uchwyciles ten wlasciwy balans pomiedzy interpretacja a realizmem.

 

Slava!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wojtku a ja Cię dla odmiany [..] ... i zaklnę okrutnie w myślach gdzie do ch... jest ten live stream:] no ja się pytam... a tak na uboczu no jak zobaczyłem portrecik tej niewiasty no jezzzzuuuu... a o reszcie to nawet się nie będę wypowiadał...

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic czasu ostatnio nie mam. Urwanie bani. Jakoś ten weekend powinien dać trochę oddechu, to ogarnę odpowiedzi tutaj w teczce i wpis na bloga :) Dzięki za odwiedziny.

 

Wstawiam tę pracę jeszcze raz z lekkim oświetleniem, poprzednie wersje skasowałem, żeby nie robić zamieszania.

 

RCMfh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani z tamtego postu, to chyba jakaś aktorka, czy coś :D Więc kontaktu nie mam :

 

Urbanboogie - Haha! Też mam tendencję do komplementowania swojej dziewczyny w takich terminologiach :D Np. 'kochanie, masz naprawdę ładny ambient occlusion' albo 'lubię te ciepłe światło odbite na Twoim podbródku'. Tylko ona jest w stanie to wytrzymać :D

 

Tutaj studium z refki -5h.

 

4sRIV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanboogie - Haha! Też mam tendencję do komplementowania swojej dziewczyny w takich terminologiach :D Np. 'kochanie, masz naprawdę ładny ambient occlusion' albo 'lubię te ciepłe światło odbite na Twoim podbródku'. Tylko ona jest w stanie to wytrzymać :D

 

Gdybym mógł zmienić w swojej jedną, jedyną rzecz, to chciałbym żeby miała taki brushwork jak ten rycerz :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekfus: Bardzo fajne, z jednym małym zastrzeżeniem. Noga jest namalowana w niefortunnym skrócie, który sprawia że tyłek pana rycerza wydaje się być bardzo wysoko, a noga wydaje się być złamana. Wydaje mi się że w tym mentliku świateł i faktur na zbroi zafałszowałeś nieco dobrze wykreśloną bryłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mysz - Dzięki!

 

@artki - Miło mi :) Następnym razem spróbuję nad tym pomyśleć :)

 

@Pegazord - Dzięki :)

 

@motyl - :D

 

@Kalberos - Miło mi bardzo!

 

@Ctrl - Nikt nie mówił, że z głowy :) I dziękuję za odwiedziny :)

 

@Swiezy - Cieszę się, że się spodobało :)

 

@Rotcore - Następnym razem zrobię sobie szkic i powinno być lepiej, dzięki!

 

@pumax - Haha! Ok! :D

 

 

I takie eksperymenty:

 

oR4lm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności