Jump to content

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun, materiały zza kulis, rozmowa z Keanu Reevsem...

Recommended Posts

• Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Próbowali ale nie poszło bo za trudna języka.

Russia dlc looks lit as fuck 🙂  

no jak zerkniesz sobie na reviusy co podeslalem to tam gosciu z IGNU sie wlasnie jara ze gierce jest blizej do DeusEXA z 2000 roku niz do jakiegokolwiek gta czy tam nfsa 😉  

Posted Images

Czyli jest pracująca sobota i obsuwa o 21 dni? Pamiętam ktoś coś wspominał, że mieli do wyboru, albo przełożenie gry albo praca w sobotę. Wybrali pracę w sobote :D.

• Haha 1

Zależy ile będzie pracujących sobót 😮
Ale ale...pamiętajcie, że np. Amazon ze swoim New World się nie bawił, do premiery było jakoś...nie wiem, półtora miesiąca? I rezolutnie przełożyli prawie o rok xD

Współczuję wszystkim zaangażowanym w produkcję i ze względu na stres i cięższą pracę ale też dlatego, że ludzie już zaczęli wylewać wiadra pomyj bo to kiedy wyjdzie gra jest najważniejszym wydarzeniem ich doskonałego życia a każdy powód jest dobry żeby komuś dokopać bo po co budować swoją wartość jak łatwiej jest deprecjonować czyjąś 

• Like 1

No cóż, gracze (nie wszyscy pewnie) są słabi. Czytałem na ppe komentarze w wątku o crunchu w CDP i doszedłem do wniosku, że bym zwątpił w robienie gier jakbym był gamedeveloperem. Ogólnie ludzie mają jakiś z d#$% pogląd o tej pracy 😉 

• Like 1

No szkoda, ze przesuneli 😞 Ale  w ramach oczekiwania sprawilem sobie ksiazke o CP. Warto przeczytac , mozna dowiedziec sie wielu rzeczy, a opis Braindance chyba mnie najbardziej urzekl,( czarny, seksualny, terapeutyczny, klubowy i religijny) Jestem ciekaw czy to bedzie jakos mocno powiazane z wyborami gracza, albo czy bedzie mozna sie udac na taka sesje i sam zanurzyc sie w takich myslach. Ciekawe to 😄

7AvX40B.png

Godzinę temu, Akierek napisał:

No szkoda, ze przesuneli 😞 Ale  w ramach oczekiwania sprawilem sobie ksiazke o CP. Warto przeczytac , mozna dowiedziec sie wielu rzeczy, a opis Braindance chyba mnie najbardziej urzekl,( czarny, seksualny, terapeutyczny, klubowy i religijny) Jestem ciekaw czy to bedzie jakos mocno powiazane z wyborami gracza, albo czy bedzie mozna sie udac na taka sesje i sam zanurzyc sie w takich myslach. Ciekawe to 😄

7AvX40B.png

To jest artbook czy głównie tekst?

michalo- trochę tego trochę tego, jest sporo tekstu ale i też sporo grafik koncepcyjnych. Ogólnie prawie 200 stron. Głównie przedstawienie historii walk korporacji, opis klas samochodów, broni, gangów etc. 

• Like 1
5 godzin temu, KLICEK napisał:

powiem qrtko PREORDER xD

4 godziny temu, makak napisał:

trochę politycznie 😉 

123123104_736273803899373_753609791591889051_n.jpg.eff203fd4ddd6d0ee9c7841e84f23236.jpg

a może lepiej tak nie bo już tym żygam ...

Edited by Sebazx6r
2 godziny temu, michalo napisał:

@KLICEK czy to prawda z tym hejtem na CDP? Groźby itd? Wyczytałem dzisiaj.

Zawsze przy takiej okazji zastanawiam się czy to prawda, że ludzie są aż tak popieprzeni. Jak z TLOU2...

no to prawda, ale wiesz ja szczerze mowiac takich rzeczy nie traktuje tak powaznie. Chociaz nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ekranu to prawda 😉

• Confused 2

Trzeba miec na prawde nierowno pod sufitem zeby grozic ludziom co robia gre, bo sie opoznia. Jestem juz na tyle stary, ze jedyne co mi do glowy przychodzi to  "dzieciakom sie w dupach poprzewracalo" 😄

• Like 1

Bez przesady, ludzie mogli by miec troszeczke cierpliwosci i zrozumienia, tym bardziej, ze firma nie chce wydac krzesla z ruszajaca sie noga.

To nie lek, czy szczepionka, ze potrzebna na teraz.

Masa ludzi bardzo się rozpieściła i wszystko im się należy a jak tylko coś jest minimalnie nie po ich myśli to do razu krzyk. Gdyby to ode mnie zależało to bym takich za mordę, do dołu i zasypać wapnem tak żeby uciekali do chin żeby zaznać wolności i wszystko by się naprostowało jak wykres ekg pacjenta 🙂

• Like 1

Hehe,

Kiedyś to było lepiej. Człowiek nic nie wiedział. Studia pracowały sobie gdzieś na innych planetach, a o grach wiedzieliśmy z gazet.

Mogli w CDP napisać, że z powodu covida te opóźnienia, a nie bo Klickowi się nie chciało  😉 to nie było by jazgotu a Klicek mógłby spokojnie wyjść do sklepu, bez zaczepek.

7 minut temu, Destroyer napisał:

Gdyby to ode mnie zależało to bym takich za mordę, do dołu i zasypać wapnem

Taki tynk to na wieki by był 🙂

57 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Inne dzieła zebrane autora:

"Ruchałem Twoją Matke"

"Mój wujek pracuje w FBI"

"Mój brat pracuje w CDPR"

"Założyłem 5 firm i każda zarobiła miliony, nie muszę pracować ani jednego dnia do końca życia"

pamiętajcie, że to internet.

death threats.jpg

no tez tak zakladam wlasnie 🙂