Skocz do zawartości

Trailery filmow/seriali


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • KLICEK changed the title to Trailery filmow/seriali
  • KLICEK pinned this temat
W dniu 25.03.2021 o 21:20, KLICEK napisał:

no wlasnie ostatnio kumpel mi podsylal mowil ze zloto, ale nie ma na netlifxie takze "cusz..."

No chyba na amazonie jest, tak, że tak... 😉 Ale spoko film na wieczór do obejrzenia z drugą połówką 🙂
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze ale zobaczymy co z tego będzie, historia ma być wokół nie hemana tylko Teeli która zbiera drużynę po tym jak heman spartaczył walkę ze szkieletorem, ciekawi mnie czy to będzie miało ręce i nogi czy będzie na siłę wciśnięte netflixowe "whamen stronk, man weak" i dlaczego heman nie jest czarnoskórym, rudym, karłem, gejem ze skoliozą tylko uosobieniem białej patriarchalnej supermancji? netfilx you drop the ball 

 

AkoiTB9.jpg

 

https://imgur.com/4QdzDP1

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie niczego nowego nie ogladam. Albo czterdziesta piata czesc superbohaterUFF albo przerobka czegos kiedys fajnego - na slabe. Poziom propagandy zaczyna konkurowac z Korea Polnocna. Juz teraz staje sie modne, ze jesli aktywnie nie wspierasz tych tam LGBT+BLM+++ to tak jakbys byl przeciwko... Kiedys byly obowiazkowe marsze na 1 Maja a teraz zeby nie stracic roboty beda obowiazkowe marsze "rownosci". Rzygac sie chce juz tym - prywatnie nie mam nic do nikogo - robta co chceta tylko zostawcie mnie w spokoju.
Te wszyskie nowe filmy i seriale idiotyczne - jak ten z krolowa Anglii grana przez czarnoskora... I to wpychanie na sile kobiet - chcesz Supermana to masz Lois. Chesz He-Mana to masz Teele. Teele ktora byla biala a teraz jest sniada oczywiscie. Pewnie tez lesbijka bo jakze by inaczej.
Niech sobie sami ogladaja te swoje nowotwory - szkoda zycia na to gowno. Excuse my French.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale trailer w ogóle mnie nie porwał, może kwestia montażu ale zero klimatu i matrixowości, tak trochę jakby film niskobudżetowy, potem przy ujęciach walki i efektów przynajmniej było na co popatrzeć ale prawie 3min trailer to w zasadzie streszczenie całego filmu i już nie ma po co oglądać 🙂 no i jeszcze 12.22.21 to jeszcze 13 miesięcy, może poprawią 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem coś mi nie podeszło w tym trailerze, na dzień dobry Barney Stinson z How I Met Your Mother co tak średnio pasuje i od razu nadaje mneij poważny ton, i muzyka prawie jak jak do wholesome kina familijnego 🙂 I co to za morfeusz for fuck sake? 

Żeby z tego nie powstał John Wick 12 czy ile tam już jest na liczniku 🙂
Tak czy inaczej ja się nie jaram to się nie rozczaruję, co najwyżej miło się zaskoczę 🙂

Coraz bardziej się starzeję i zmieniam się w Nezumiego z tym narzekaniem 🙂 za każdym razem gdy cokolwiek...

SEKtcDB.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Coraz bardziej się starzeję i zmieniam się w Nezumiego z tym narzekaniem"
Now wiesz?!?!?!?!?

Masz racje 🤣.

Jedynka byla rewelacyjna. Dwojka i trojka progresywnie coraz slabsze. Na trojce doslownie wyszedlem z kina. Uwazam, ze kolejne czesci sa zwyczajnie niepotrzebne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Nezumi said:

Jedynka byla rewelacyjna. Dwojka i trojka progresywnie coraz slabsze.

Miałem to samo, o jedynce nawet nic nie wiedziałem ot tak oglądam i wsiąkłem, dwie kolejne to już takie se, postawili na efekty a klimat prysł. Po tej części nie spodziewam się żeby była jakoś wybitna ale może uda mi się kogoś na to wyciągnąć do kina jeśli będą otwarte a jak nie to oglądne w telewizji regionalnej jak kiedyś będzie leciało 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawda jest taka ze z tego traileru ciezko cos wywnioskowac i to JEST fajne. Podoba mi sie zmiana zielonego swiata matrixa na nowy, ktory TY jako widz czujesz ze cos z nim jest nietak. Tak jak to bylo w pierwszej czesci "You've felt it your entire life, that there's something wrong with the world. You don't know what it is, but it's there, like a splinter in your mind, driving you mad" W pierwszej czesci to sie nie udalo IMO bo byl po prostu kolor grejding ktory mial przeslonic niedoskonalosci technologii. Tutaj jako widz od pierwszej klatki czujesz ze cos nie pyka. 

No zobaczymy 🙂 szybko zleci te 13 miesiecy ;))))))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać nowego Dextera., no i mam nadzieję, że po zepsutym ostatnim sezonie serial wróci do czasów świetności - czyli jak dla mnie pierwszych czterech sezonów.

A na czwórkę Matrixa staram się nie napalać za bardzo, żeby potem nie być za bardzo rozczarowanym. Jedynka była rewelacyjna, ale niestety potem w drugiej i trzeciej odsłonie już tak fajnie nie było. Obejrzałem te części bo po prostu wypadało, żeby poznać całą historię. To już dużo lepszy był od nich Animatrix.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności