Jump to content
kengi

Golden Gallery Award : GSO - kardynalny blad

Recommended Posts

max3d_awards_kengi.jpg

"kardynal draschaounteaunt wraca do domu na swoim katedralnym stateczku. mimo iz widzi nadciagajaca mglawice smierci nie leka sie.jest bezgranicznie wierzacy. wie ze trafi do piekla..."

moje wypocinki na operke, tadam. co wam w duszy gra?

o rzesz... czy możnaby prosić o obrazek w większej rozdzielczości ? :) coś niesamowitego...

pozdrawiam

Znakomicie sie wpasowales z praca w temat. Majestatycznie, bogato, niebanalnie. Nie wiem czy nie nazbyt teatralnie (jak dla mnie sa dwa, wyrazne, plany, na czym troche traci monumentalnosc). Zwyciestwa zycze!

Guest bl0ndynek

Niesamowite umiejętności gratuluję, pracka nie tylko zachwyca ale i zastanawia. Gratulacje !!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje.... cos niesamowitego...przepieknie ukazana wysokosc na ktorej znajduje sie ten statek....

Pozdrowienia

no bravo; tygrys miał sympatyczną pracę, ale twoja jest chyba ciekawsza :] tak a'propos chciałbym się zapytać czy będą jakieś updaty złotej galerii? bo chyba znalazłem fajny obrazek :)

I co to niby jest? Ze katedra niby, tak?

Katedra z antenami satelitarnymi, ROTFL. Ale bieda.

A ten statek co tak przebil te katedre to pewnie Arka Noego?

W ogole calosc jakas porysowana.

Świetna- ostra atmosfera pracy, prawie słychać muzyczkę ;).

Co do minusów to... Hmmm, lewa strona ciekawie „wychodzi” ale jak dla mnie za mało ostro, brakuje mi tam mocnego zarysu/formy- co świetnie by zbalansowało resztę.

Kółko również troszkę kontrowersyjne.

Gratulacje, pozdrawiam

moja opinie znasz kengi. śliczna praca, ciut dynamiki doszlo, wcześniej przeszkadzał troszke jej brak.

no i powodzenia w GSO :)

swietna praca, bardzo mnie sie podoba, bardziej nawet od pracki tigera,

dzizys przez te ikonki przy niektorych pracach nie widze watkow, takich jak tigera czy kengiego z GSO, powinny miniaturki byc wszedzie albo ich nie byc wcale moim zdaniem, no niewazne sory za OT

ciężko wzrok oderwać, brawo!! , statek, miasto w tle - poprostu bomba, lewa strona troche odstaje od całości, pewnie sie czepiam :) Moja ocena 5/5

Niezłe, od razu skojażyłem z Diuną i tamtejszymi statkami :D

Podoba mi się taki pomysł, szkoda że lewa strona, która sprawai wrażenie 1 planu jest niedopracowana, trochę to razi mimo to praca bardzo soczysta nie zmęczona to się chwali :D

super pomysl. swietne wykonanie.

ciekawie jak by wygladalo ze zroznicowaniem planow elementu po lewej z elementem po prawej stronie :)

diuna? nie sądze, klimat bardziej pasuje do mangi "Sprited Away" ("W krainie Bogów"). Surreal pełną japą, kontrast a'la Falloutowy tankowiec w drodze na OilRig. Mmmm chyba jeszcze raz przejde fallout 2 :P

O ja ciem nie mogem, opanowaliscie minaturki na glownej no, jeszcze oDD'a tu brakuje... (staraj siem :P). No poprostu wypasik... swietny klimat, kolorki, wszystko.... Wielkie, wieeelkie gratulacie.

Pozdrawiam ;)

EDIT: Narzekalem na brak tapetki, juz nie muszę ;)

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy