Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mitsubishi Lancer Evolution VIII / qba


ReflectVision

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przeginasz troche jak to jest w zaga tego modelu ? Na ilu to polygonach toczsz te walkę ?

z czystej babskiej zapytję :]

nie poprzestane dopoki komp sie nie bedzie sam resetowal z przeciazenia : )

 

no bardzo sexowna ta klameczka:P

gej : )

 

A rowek między drzwiami, a tylną blachą nie jest za wąski? :)

Klamka superowa, ale tych tłoczeń między blachą a klamką właściwą praktycznie nie będzie widać. :)

rowki będa przesuwanie odpowiednio jak skoncze wszystkie, a przetloczen nie bedzie widac ? trudno, ale wiemy, ze są :)

 

Nareszcie jakiś update, super jest

dajesz dalej

a mógłbyś pokazać siateczke klamki??

bedzie siatka jak skoncze klame dla przednich drzwi ;)

 

Gdyby jej nie zrobil porzadnie gryzloby go tlyko sumienie, nie moglby spac po nocach itd ^^'

nic dodac nic ujac :)

 

Dzieki wszystkim za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 357
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm pomarań czowe to paskudny nawyk warszawiaków - ja ucze ich hamować, bo sam czasem lubie sie pozmagać z dystansem hamowania jak nie ma z tyłu jakiejś laski która sobie dopomaga wgniatająz ze sprzęgłęm w podłoge ;)

PS

Nic sie nie bój wszystko bedzie dobrze, ani sie obejrzysz i bedziesz miał 12 długosci równika na karku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo profesjonalnie, coś mi tam nie gra na tym zaostrzeniu na nadkolu z tyłu (jakoś dziwnie się światło załamuje) ale może mi się wydaje. Koniecznie wnętrze do takiego modelu i będzie pierwsza klasa, Trochę szkoda że wybrałeś evo VIII bo osobiście wolę VII lub IX ale i tak uwielbiam bryczki ze stajni trzech diamentów. good job

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitsukopiagf9copycopycomi7.jpg

 

moze taka wersja lepsza :) troche podkoloryzowalem ;)

aha bledow nie zaznaczajcie w modelingu bo wiem ze są patrzac przez perspektywe czasu i nabieranie doswiadczenia, to jest stary model i oddalem go w dobre rece BUBU zeby moj grat nie umarl ;). Nie sadzilem ze tak dobry efekt uzyska :) BUBU jest geniuszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr to zasluga Qby bo on to wszystko podciagnal jeszcze w ps :D zwykly render troszke (duzo) bardiej wyblakly jest ;) wiekszego nie ma bo w takiej rozdzialce bylo robione bo w jakiejs 1xxx szlo praiwe 7 h :/ ale chyba wtedy z ustawieniami przesadzielm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności