Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA: galeria zdjęć


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Belus, to dziecko bardzo fajnie wyszlo nic nie zasmieca drugiego planu, oswietlenie tez jest bardzo przyjemne. Wyraz twarzy dziecka(ciekaw jestem czy chciales zeby taki mialo czy to naturalne?), pobudza wyobraznie odbiorcy.. co spowodalo taki a nie inny wyraz? na co to dziecko patrzy? a i biala koszulka tez swietnie pasuje do koloru wlosow i samgo zdjecia. Co do drgiej fotki to przeszkadza tutaj ten syf na dole, czubek slupka jakiegos? Po za tym nie plan za nimi jest IMO za ostry, wieksza glebia by sie przydala... a o tym trzecim zdjeciu... jest naprawde swietne, ciesze sie ze nie obciales domow, ktore uzupelniaja niejako obraz... a promienie sloneczne wychodzace z za chmur .. mniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mothman - widzę, że bywamy w podobnych okolicach. Uważaj, bo Cię kiedyś przyłapie w jakiś ruinach w Gdańsku z aparatem... A poza tym świete fotki :)

 

Co do ramek, to ja tam nie mam nic przciwko więc dodałem sobie też :)

 

A to moje cztery z wizyty na Westerplatte:

 

Westerplatte1_optim.jpg

 

Westerplatte2_optim.jpg

 

Westerplatte3_optim.jpg

 

Westerplatte4_optim.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz mua ;]

 

dzisiejszy godzinny wypad do suchej rzeczki (jedno z moich ulubionych miejsc) w sam raz na zachód slonca ;]

 

fotki prosto z aparatu , jedynie wstawione w ramke i skompresowane lekko (oczywiscie rez zmniejszona) ;]

 

DSCF0085%20-%20public.JPG

 

 

DSCF0094%20-%20public.jpg

 

 

DSCF0097%20-%20public.JPG

 

zrobilem okolo 80 zdjec ale chyba tylko te trzy nadają sie dla publiki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy godzinny wypad do suchej rzeczki (jedno z moich ulubionych miejsc) ...

foty kiłowate ale miejsce..gdzie to jest? chce tam zamieszkac ;)

 

edit: z wikipedia

Sucha Rzeczka położona jest wśród lasów i jezior. W miejscowości tej mieści się poczta, sklep...

ps: teraz zdecydowanie tam jade, wypas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty kiłowate ale miejsce..gdzie to jest? chce tam zamieszkac ;)

 

ej no ;] to byl moj drugi dzien z aparatem ;]

 

a to gdize to jest to masz tu

 

jedize sie z augustowa na przewięź , potem drogą na miejscowosc "Płaska" i to miejsce jest zaraz za zakretem obok małej sluzy

 

sucharzeczka0aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - gdybyś kompozycyjnie zrobił wszystkie tak jak zdjęcie nr 5 to było by pięknie :)

 

dawno mnie tu nie było, trzeba coś wrzucić. Fotki robione Zenitkiem na filmie OPTIMA 400, obiektyw 58 mm na pierścieniu makro dł. ok 5 cm :) Czas naświetlania chyba 1/250 na przysłonie f5.6 (dokładnie nie pamiętam) Podrasowane nieco w ps (głównie błędy skanowania i ostrość)

 

zorka1.jpg

 

zorka2.jpg

 

zorka3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzoe to wam sie bardizej spodoba ...

 

wczorajszy wypad na ukraine (drusgielniki nad niemno) a zdjecie zrobione gdzies po drodze przy rutynowym postoju na fajka

 

fota lekko wykontrastowana w PSie

 

 

edit ---

 

Vorek - ladne makro ... przy takiej przesłonie ;]

 

ukraina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu...nieglupic topic ;) jakos tak ostatnio mnie naszlo na fotocykanie...i oto efekty mojego HP717 + od czasu do czasu troche szopka ;)

 

(wszystkie obrazki ponizej sa linkami do duzych wersji)

 

balkonowe wypasy :)

BalconyView_by_p_and_a.jpg

 

BalconyView_nextEpisode_by_p_and_a.jpg

 

BalconyView_nextEpisodeIII_by_p_and_a.jpg

 

metro (Willlllsona)

Polish_subway____by_p_and_a.jpg

 

(Wierzbno)

Polish_subway_station____by_p_and_a.jpg

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to rozmyte wierzbno nawet kręci.

 

Jesli ktos jest z Warszawy lub sie wybiera to dwa newsy związane z fotografią:

 

1 ----------

 

Ciekawy wykład bedzie w sobotę w ramach IX Festiwalu Nauki:

 

Warszawska Szkoła Fotografii, gościnnie na UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Auditorium Maximum, salaA

"Jedenaście przykazań portretu fotograficznego - M. Schmidt, 24 IX godz. 14, od 16 lat"

 

Dowiesz się: jak powstaje portret, który wywiera silne wrażenie na widzu; dlaczego niektóre z fotografii odbieramy głębiej od innych; jak przekazać prawdę o człowieku za pomocą aparatu fotograficznego

 

źródło: http://www.icm.edu.pl/festiwal/2005/program2005.html

 

2 -----------

 

Konkurs fotograficzny "Portret Warszawy":

 

http://www.homoviator.waw.pl/wjf.htm

nagrody: http://www.homoviator.waw.pl/regulamin.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee?? nie czaje?? :D jaki mirror?? do ktorego pica? wytlumacz sie :P

 

kolejne foty :)

 

The Pill...

 

The_Pill____by_p_and_a.jpg

 

ostatnio zahaczylem o moja dzialeczke i naszlo mnie na pocykanie pare fot...wyszlo ich ponad 170 xD wiec bede co jakis czas systematycznie je wrzucal :P no moze nie wszystkie ale troche napewno :)

 

Countryside_1____by_p_and_a.jpg

 

Countryside_2____by_p_and_a.jpg

 

Countryside_4____by_p_and_a.jpg

 

Countryside_4____by_p_and_a.jpg

 

Countryside_5____by_p_and_a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin mi się wszystkie wersje podobały;)

Phantom u mnie jak klikam na obrazek to wychodzi zabroniony dostęp do strony i taka jakaś dziwna małpka dopiero jak wpiszę adres ręcznie widać zdjęcie w pełnej krasie :D (może to wina opery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom - fajne fotki tylko... dlaczego po kliknięciu ukazuje mi sie cos w tym stylu: " Forbidden. You don't have permission to access..." itd. Widzę niestety tylko miniaturki.( a The Pill wydaje sie interesujący)... Jak sobie z tym poradzić bo jestem za zielony. Trzeba się zalogować w Deviantart czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin->chodzilo mi o wiecej nieba ;P czy z chmurkami czy bez...jakos to tak bardziej widze wtedy :D

 

@Belus-> dzieki...DA chyba odlaczyl hotlinkowanie...i trzeba wklejac adresy(copy&paste)...;/

 

przypadkowo walnalem reka w lampke na biurku...no i sie popsiula zaroweczka...no to ja fotnalem ;P

 

Got_light__by_p_and_a.jpg

 

a tutaj moj kiblowy kranik ;P troche zardzewial cholera...

 

rusted_tap____by_p_and_a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaróweczka mi podpasiła. (Kranik też niezgorszy.) Czym focisz Phantom? Ups.. poprawka. Zajrzałem dokładnie do Twojego posta i teraz wiem,że to HP717.:-) Ach te kompakty!:-) ( a ja ciągle mam ten sam problem. Kopiuję wklejam a ten "parszywy" Deviant wyświetla mi ciągle to samo.. (używam Firefox-a).No chociaż miniaturki dość duże:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności