Skocz do zawartości

[pojazd] "Szczęśliwe dzieciństwo"


[MaTRiX]

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

shogunn: szczerze mówiąc, obawiałem się opini młodych matek, ale wózek inwalidzki mógłby spotkać się z poważniejszą krytyką :) (co nie zmienia faktu, że i tak powstanie ;)),

 

sartr: masz na mysli refleksy w chromach? czy blacha za bardzo "odbija"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bradzo mi sie podoba, szczegolnie to ujecie i wogole render, ale troche te chromy jak dla mnie za mocno sie swieca, nity tak jak pisali poprzednicy za nowe no i sam ten kosz czy jak to nazwac moglbys przytwierdzic jakimis spawami czy czyms do podwozia bo wyglada jakby sie tylko nia nim opieral

 

pracka cool ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... o ktorej teksturce mowisz? z maxa sa tylko 2 procedurale i nic poza tym... jezeli chodzi ci o blache ryflowana to Genetica - mocno obrabiana w PS'ie :P .. nie jest to tez jakis powazny projekt tylko szybka pracka na jeden wieczor, wiec faktycznie moze byc niedopracowana. ale ciesze sie ze pomysl sie podobal.

dzieki za opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie niezle, pomysł na 6 i wykonanie tez niezle!

mam uwage jedna - zauwazylem ze przy chromowanych zbiornikach uzyles chyba jakiejś mapy dla reflections, troche sie to dekomponuje z tlem poniewaz tlo jest w sumie puste nie widac tego srodowiska ktore sie odbija na zbiornikach, moze wystarczylo stworzyc material ktory by tylko odbijal otoczenie bez dodatkowych map - tylka taka sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki Panowie za przychylne opinie ;)

 

@mateusz_s: faktycznie na użyłem dość rzucającej się w oczy HaDeeRkI ale bez tła to refleksy wogóle były do bani... próbowałem wrzucić różne cylindry powycinane żeby miało co się odbijać ale też wychodziła kicha.

może miałby ktoś jakieś sugestie a propos tego co wrzucić na scenke żeby się ładnie odbijało? ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności