Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rowr...jakim cudem my z tego samego miasta jesteśmy...gdzieś ty się uchował przez te wszystkie lata;) Panowie bierzemy do to PS'a...skórke na różowo, włoski na zielono...i wlepiamy to na jakąś randke.pl i tylko czekać na odzewXD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahhahahahaha :D Deus jak dobrze zarabiasz jestem twoj :D CzAk1 ahahhaha ee nooo sie czesto szwedam w okolicach Armii Krajowej i PKP :D ale glownie we wro jestem :D...[ee musze dorwac filmik od bylej jak szedlem w samym blekitnym szlafroku w sloneczka i chmurki do monopolowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booombel jak zwykle przebijasz wszystkich, niema tobie równych, chyba zostaniesz reżyserem w holywoodzie ;P

 

mr.funky ten konik taki malutki czy to ty taki duży ;)

 

kome troche brak ci pewności siebie a to przyciąga facetów i dlatego z rowrem narazie przegrywasz ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczep sie od mojego rowra wywłoko! 24.gif

Wywłoko! kogo ty wywłąką nazywasz...ja cie znam. Ty się tam puszczasz na forum na lewo na prawo...skok w bok;) (joke)

 

CzAk1 ahahhaha ee nooo sie czesto szwedam w okolicach Armii Krajowej i PKP :D ale glownie we wro jestem :D...[ee musze dorwac filmik od bylej jak szedlem w samym blekitnym szlafroku w sloneczka i chmurki do monopolowego :D

 

Ja na Piwowarskiej miszkam...to nie daleko od Armi Krajowej;)

 

Knysha...prawie robi wielką róznice:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam ;)

ja kiedyś podobny fryz miałem bawiłem się tymi włosami z żelami piankami lakierami itd. nawet irokeza takiego małego sobie robiłem ;PP

fajnie na wietrze sie rozwiewały albo i nie ;)

ale ostatecznie tyle tego żelu szło żeby to utrzymać w górze i ciężko było nad tym wszystkim zapanować więc dałem sobie spokój, za dużo czasu mi to zajmowało teraz skromnie krótkie włoski tylko zimą troszkę zimno bez czapulki będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie Z-Brush tą fotką zadławiłeś mi neta a Knysha jeszcze dobił leżącego ;( na przyszłość mniejsze dawaj albo link do tumbalkinków

 

-edit-

no teraz fotkę zobaczyłem

no cóż mogę powiedzieć

myślicieli było wielu ale przy zbruszu wymiękneli ;P

 

cóż za głębokie nieprzeniknione myśli zaprzątły tą główkę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności