Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Before Silence"


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem pod wrazeniem tylko...

1 Łapa smoka, ta blizej kadru nie pasuje mi do całości. nAlezy coś z nią zrobic

2 Ta pani to chyba ma super strzałę bo sobie tak beztrosko stoi :)

PS Powodzenia trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oko. Na pierwotnym rysunku smok miał strzałę w oku. Taka belka w oku przeszkadza dostrzegać taką drzazgę jak elfka...

Zwłaszcza, że smok raczej nie ma doświadczenia w piciu herbaty z łyzeczką w szklance...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do pozycji łuczniczki to albo dynamika albo strzelanie....nie da sie strzelac dobrze z łuku w biegu albo kucając zwłaszcza ze ona ma długi łuk..nie przesadzajcie...trenowałem łucznictwo to wiem ;)

zastanawiam sie tylko czy ona nie jest zbyt blisko...łuk to jednak broń na dystans....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do pozycji łuczniczki to albo dynamika albo strzelanie....nie da sie strzelac dobrze z łuku w biegu albo kucając zwłaszcza ze ona ma długi łuk..nie przesadzajcie...trenowałem łucznictwo to wiem

 

A do smoków strzelałeś??? (sorry nie mogłem się oprzec ;))

Moim zdaniem w takiej sytuacji odrobina nerwowości w ruchu czy pozycji łuczniczki dodałaby scenie "realizmu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do smoków strzelałeś??? (sorry nie mogłem się oprzec ;))

Moim zdaniem w takiej sytuacji odrobina nerwowości w ruchu czy pozycji łuczniczki dodałaby scenie "realizmu".

 

hehe....w szkółce sredniej miałem ksywke...zgadnijcie jaką? SMOKU! serio. co do reszty...do smoków nie...ale do bażantów owszem:) trudniej trafić ale pewnie stres mniejszy:)

słowem dla mnie "realizm" = statyka..ale rozumiem ze to nie miting łuczniczy tylko pracka 3d :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja chyba wiem czemu nie opiera sie na łapie :P

wtedy nie było by jej widać pod wodą a sie napracowali nad nią :P

 

może sie myle ale czy ta łapa jest osobnym światłem doświetlana?? ;]

 

praca wypas, podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem pozę łuczniczki - poczwara też przeszła mały lifting. Co do łap i podpierania się to oczywiście macie rację, ale w tej scenie dojdzie jeszcze dużo rzeczy - woda to bedzie raczej kipiel i rozbryzgi w które dużo zakryją dlatego ostateczną pozę będę korygował na końcu

poza_poprawka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras, cięciwę się trzyma 3 palcami, dwa jej nie utrzymają tak długo, by dało się spokojnie wycelować. a co do łuczniczki: szerzej nogi jej rozstaw (bez podtekstów proszę). Na razie ma bardzo niestabilną pozycję.

Kiliment, Ty też strzelaleś do bażantów z łuku? Myslałem, że to tylko ja jestem taki jaskiniowiec...

skanuj00020hd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość carolina crusher

Dokładnie - cięciwę trzyma się 3 palcami (dwa palce pod i jeden nad nią, jeśli dobrze pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo slaby kadr, i do tego ta poczwara ma strzale w oku, a ona mu celuje tak jakos bez sensu i malo w niej ruchu ona powinna tam kucac jakos sie uchylac z tm lukiem, bo mlao dynamiki ma ta scena

 

zgadzam sie z tym :)

poza tym super modele jak zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras, dopiero teraz zauważyłem: ta elfka ma łuk japoński. On jest za mały w jej skali, te łuki były znacznie większe, większe nawet niż angliki.

Poza tym moim zdaniem do elfów właśnie angliki pasują najbardziej, poprzez skojarzenie z lasem, drzewami i Robin Hoodem. Poważnie mówię.

Carolina crusher, witam na forum. :)

Przybywa tu Pań... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale jeśli laska akurat puszcza strzałę to akurat te dwa palce tak się układają (inna rzecz że nikt nie da gwarancji czy elfy u Jarasa nie mają wybitnie silnych i umagicznionych ścięgien i mięśni dwu palców i dzięki temu mogą trzymać nimi cięciwę napiętego łuku przez dwa lata bez oznak zmęczenia) a czy ma łuk japoński, eskimoski czy wschodniobengalskosyberyjski to dla kompozycji pracy ma akurat takie znaczenie jak kształt jej odbytu. IMHO to ma wyglądać a nie być poprawne historycznie czy realistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no , dzięki wszystkim sugestiom (łuczników i nie tylko ) aktualna poza tej pani wygląda tak a nie inaczej - jestem wdzięczny za wszelkie rady ! - szczególnie Klimentowi i Shogunowi - nie ma "to/tamto" aczkolwiek w tym co mówi RK tez jest sporo racji ;) - dzięki ! - wrzucam wstępny fragment rendera - tak żeby pokazać klimat jaki chcę osiągnąć w tej pracy (taki lekko zamglony) - textury ida jeszcze do poprawy bo nie ma odpowiedniego speculara i sss ... no i dobijają mnie czasy renderingu :( w mentalu sam Final Gather do tego rendera (modyfikowany materiał sss fast skin z difjusami, bumpami i specularami) liczy się ponad 6h :( pozdrawiam

drago-mental-fragment.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun - dzięki, twarz całkiem przyjemna :) na razie męczę poczwarę - texturki będą jeszcze do małej korekty. Musze najpierw skończyć całe tło żeby męczyć 1 plan. Tak na razie wygląda fragment tła

dragon8.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny fragment tła. Może będę czepialski, bo smoka widziałem ostatnio dość dawno i wolę nie wspominać, bo mi dopiekł, ale ta jego skóra zbyt ceglasto tu wygląda, te fałdki są zbyt regularne, jednolite i drobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyrobimy sie to juz jest oczywiste :)

Jarek dostal duzo zlecen ktore maja piorytet i siedzi przy nich po nocach, ja tez cos tam robie a bitwa lezy.

 

Tak czy siak pracka i tak bedzie skonczona, niekoniecznie w bitwie :) , no chyba ze uda nam sie przejsc przez eliminacje (w co watpie), to postaramy sie skonczyc na czas:)

 

wiec przepraszamy jak kogos zawiedlismy :sadface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze duzych oczek w sicie eliminacji, : ] bo praca zapowioada sie bardzo ciekawie i chcialbym zobaczyc final jesczze przed koncem edycji, a pozatym malo jest prac 3d, dlatego jest to jeden z watkow ktore szczegolnie dopinguje: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podpisuję się pod słowami przedmówców - podobno oceniany jest poziom prac a nie tylko stopień ukończenia - w 2 tygodnie jeszcze się wiele może wydarzyć, zwłaszcza znając Waszego speeda w robieniu prac :D

A to, że jest niezwykle mało prac 3d w tej edycji to fakt, aż dziwne to jest :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za doping :) myslę że przez weekend pożądnie nadgonię bo jak wspominał Klicek z czasem u mnie kiepsko - na razie szukam jakiejś pozy dla smoka - mam takie coś - jak Wam się to widzi ? może jakieś sugestie ? ta poprzednia poza była hmm.... średnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co zbędne poodcinałem ;) żeby nie zamulać kompa - poza tym on jest częściowo w wodzie - będzie dużo rozbryzgów i piany morskiej - nogi pewnie będą niewidoczne - na razie szukam jakiejś wymownej pozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapy będą zanurzone w wodzie dlatego nie przejmowałem się punktem oparcia. Zrobiłem morze - na bazie kilku zdjęć referencyjnych. Pracujemy ciężko nad texturą smoka - bo nie wychodzi tak jakbyśmy sobie tego życzyli - dlatego na razie pokazuję samą wodę :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności