Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Before Silence"


jaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kreska- jest to kombinacja wszystkiego po trochu , część podmalowana, część pokombinowana z fragmentów zdjęć wody i piany po odpowiednich korektach kolorystycznych itp. ogólnie fajna zabawa i chyba o to chodzi w tej bitwie ? - żeby połączyc różne techniki

btw - nie jest to jeszcze skończone bo brakuje cieni na wodzie i rozprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo to tylko jej lewa stópke skierować prostopadle do prawej stópki i jest ok

a tak wogole to nawet fajnie wyglada ten kadr taki jaki jest...dla mnie fajnie dziala ta tylka łapa smoka...az chciałoby sie zajrzeć co jest dalej...ale szkoda takiego potworka...te skałki to modeling, malunek, fotka czy 3in1 bo zgłupiałem? Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, witam nooo robi wrazenie, narazie mam uwagi takie jak poprzednicy, widac jesczze efekty posklejania, pozatym nielezy mi troche motyw kolczan z wlosami, wydaje mi sie ze wlosy powinny byc na pierwszym planie,ehhh choc sam nie wiem, moze jakos pomieszanie, czesc blizej czesc dalej?, nie wiem fakt jest taki ze nielezy mi to miejsce, o stroju nie bede sie zabardzo rozpisywal bo jest poprpstu miodny: ], a na raszte poczekamy,,, dawajcie dawajcie, nie ma co sie opierniczac malo czasu, hehe, pozdrawiam

 

aaa i jeszcze tak jak kolega powyzej, lewa noge ustawic w kierunku patrzenia sie: ]

cu masters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc nadejszła wielkopomna chwiła - ledwo co się wyrobiliśmy ale trzeba było się zmobilizować i skończyć tą pracę - oto rezultat

dziękujemy wszystkim za doping, rady i krytykę. Do zobaczenia w następnej bitwie :)

BeforeSilence.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah uf ah :)

 

Udalo sie skonczyc i to najwazniejsze.

 

Dzieki wszystkim za wsparcie i za czas poswiecony na przegladanie watku, ocenianie,rady itd :)

 

Bardzo dziekuje i jeszcze raz zachecam do spotkania sie w nastepnej bitwie, mam nadzieje ze wystapimy juz tradycyjnie w tym samym skladzie :)

 

pozdrawiam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz druga wasza pracka na bardzo wysokim poziomie , moze na początek napisze co mnie kluje - najbardziej mnie boli to iz tak ladnie wykonana twarzyczka niezostala wyeksponowana, no ale to wynika z ujecia i do tego niema co sie czepiac. A co mi sie podoba ? postacie ich wykonanie, materialy i zgranie ze soba wszystkich elementów. Jakby niebylo bedzie ostra walka na podium ! :D mam nadzieje ze sie na nim znajdziecie !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super praca, woda genialnie wyszla, luk mógłby byc bardziej urozmaicony, ale wierze brak czasu:/, i fakt jak wczesniej juz zauwazono troche posklejanie to wyglada no ale to wkoncu polaczenie 2d i 3d, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę mieszane uczucia co do tej pracy. Jestem pełen podziwu dla waszych umiejętności i warsztatu, ale... Praca nie powala. Sorry za brutalność. Smok jest najsłabszym elementem całości. Nie wiem co się na to wpłyneło, wydaje mi się, że to wina oświetlenia. Głowa smoka jest płaska i bez widocznych detali no i jego broda... no cóż wygląda to tak jak by przy modelowaniiu głowy smoka inwencja skończyła się przy brodzie i w okolicach kości policzkowych. Reszta jest w miarę ok, choć tak jak mówię z braku światła mało widać detali, które tak przyjemnie się oglądało w WIP`ie. No i na koniec zostawiłem sobię tą nieszczęśliwą pianę, która jakoś dziwnie mi wygląda na dobraną na siłę przez co widać, że jest w innej skali niż reszta wody. Ale może się czepiam. Praca ogólnie na dobrym poziomie, ale po waszym teamie spodziewałem się poziomu nadzwyczajnego :(

Jeszcze raz sorki za krytykę, co złego to nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że przeprowadzona została dogłębna i rzeczowa analiza naszej pracy :) no cóż , widocznie umiejętności jeszcze nie są tak wysokie jak sądzicie. Następnym razem może będzie lepiej, człowiek się uczy na błędach :) pozdrawiam

acha- jeżeli ma spadać jakaś odpowiedzialność na kogoś za błędy i wypaczenia to nie na team prosze tylko na mnie wieszajcie wszystkie psy bo Klicek od strony modelingu wywiązał się wysmienicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli juz sie zaczelismy tlumaczyc to yhm yhm :)

 

 

Glowna przyczyna tego ze praca nie jest najwyzszych lotow jest to ze nie mialem internetu przez kilka miesiecy i robilismy wszystko z doskoku, pozniej Jarka zawalili praca itp i tak sie posypalo juz dalej :)

 

Pracka moze nie jest genialna, ale wydaje mi sie ze tragedii nie ma, wstyd byl by tylko wtedy gdybysmy pomimo nominacji nie skonczyli pracki w ogole i oddali same modele. A tak skoro praca oddana to wszystko jest w pozadku wygrywac nie trzeba wazne ze kolejny still do portfolio :)

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za kazda krytyke ktora jest dlanas cenna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - wszystko bardzo fajne :)

jasne że pozostaje pewien niedosyt - bo mogło być jeszcze lepiej ;) No ale tak chyba jest zawsze... Tzn. jeszcze nikt nie osiągnoł pełnej doskonałości, można ku niej tylko zmierzać :)

To co mnie najbardziej boli to podmalówka twrzy pięknej - po prostu nie widać zupełnie pracy włożonej w model 3d twarzy... Szkoda... Wiem że nawet jakby było 3d to niewiele by było widać, ale czasem liczy się sub-pixelowy detal, którego tu nie widać...

dalej tekstura smoka - lewe ramię ma inny kierunek w który idą łuski niż prawe ;) Dalej butki pięknej - jakoś nie pasują do całości i oczy potwora wcael nie są skierowane na przyszłą jego morderczynię jak można by się było spodziewać :)

 

Dobra - pozwoliłem sobie na tą krytykę, chociaż mimo tych niedociągnieć i tak jesteście dla mnie w ścisłej czołówce... Po prostu zabrakło finalnego dopieszczenia... Szkoda, ale i tak gratuluję ukończonej pracy i fantastycznego Wipa, z którego można było bardzo wiele wynieść :)

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności